Přesun na obsah

Dnes je 21.7.2019

Svátek má Vítězslav
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

RORATE = ranní adventní půlhodinky

Podobně jako v uplynulých letech, probíhají i letos ranní adventní půlhodinky. Scházíváme se zpravidla v pondělí v 6.45. Jen poslední setkání se letos koná ve středu 23. prosince 2015 a začíná v 7.30.

Více

Druhý bodovací turnaj ve florbalu

Druhý bodovací turnaj ve florbalu se koná již tuto sobotu 12. prosince 2015 v Praze. Reprezentovat nás budou podobně jako na prvním bodovacím turnaji starší žáci.

Více

Oslava Panny Marie Nesposkvrněné

Milí přátelé, dne 8. prosince 2015 byla plánovaná malá oslava svátku Panny Marie Neposkvrněné. Vzhledem k tomu, že v tento den se koná také rozloučení s P. Toníkem Nevolou v rámci Salesiánské rodiny, odkládáme naše setkání na čtvrtek 10. prosince 2015.

Více

Kalendář akcí na prosinec 2015

Kalendář akcí na měsíc prosinec 2015 naleznete v přiloženém souboru.

Více

Výstavní soutěž betlémů

Začíná nám prosinec, měsíc očekávání, příprav a ... konečně i Vánoc.

Více

Adventní tvoření

Adventní doba se nám blíží a spolu s ní i mnoho krásných tradic a zvyků...

Více

VÝLET DO NÁRODNÍHO TECHNICKÉHO MUZEA

Zveme vás na další klubový výlet, který se bude konat v sobotu 14. listopadu 2015. Tentokrát pojedeme do Prahy do Národního technického muzea. Počet míst je omezen, tak neváhejte s přihlašováním. Více informací a přihlášku naleznete v příloze.

Více

FARNOST CUP 2015

Milí mladí příznivci stolního tenisu, zveme vás tímto na další ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Bude se konat v úterý 10. listopadu 2015 od 16.45 v sále na Křimické. Předpokládaný konec v 19.30.

Více

Kalendář akcí na listopad 2015

Milí přátelé v příloze této zprávy vám nabízíme kalendář akcí na měsíc listopad. Věříme, že si něco z naší nabídky vyberete. Přejeme vám příjemný nový měsíc.

Více

HROBTOUR 2015

Měsíc listopad se blíží a všichni víme, že začátkem tohoto měsíce si připomínáme všechny ty, kteří nás už předešli v tom našem lidském putování ...

Více


Nejnovější fotogalerie

SKOK - Lego přespávačka pro kluky 29.-30.3.2019