Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na červen 2015

Milí přátelé, poslední kalendář akcí v tomto školním roce je pro vás připraven. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

PRÁZDNINOVÉ VÝLETY 2015

Milé děti, vážení rodiče, podobně jako loni, tak i letos pro vás připravujeme kromě letních táborů ještě týden prázdninových výletů. Budou se konat v týdnu od 10. do 14. srpna 2015. Hlavní zodpovědnou je sestra Vlasta, která je připravuje ve spolupráci s dalšími vedoucími.

Více

FESTIVAL SHM 2015

Zveme vás všechny na oblíbenou květnovou akci SHM, na celorepublikové setkání do Pardubic. Festival SHM se koná v sobotu 16. května 2015 od 10 hodin v Salesiánském středisku mládeže v Pardubicích. Naši mladí přispějí do programu hudební pohádkou Šípková Růženka.

Více

Kalendář akcí na květen 2015

Milí přátelé, v přiloženém souboru naleznete kalendář akcí na měsíc květen 2015.

Více

PRODANÁ NEVĚSTA

Máme pěkný zážitek, o který se chceme s vámi podělit. V sobotu 2. května 2015 jsme poprvé společně vyrazili do divadla. A začali jsme hned operní klasikou - Prodanou nevěstou. Byl to pro mě moc pěkný zážitek. Jednak samo zpracování opery i provedení díla, ale i naše malá výprava. Pokud uvažujete

Více

VÝSTAVA MODELOVÉ ŽELEZNICE H0

Víte, že máme ve středisku fanoušky různých zájmů? Postupně vám je budeme představovat, nebo lépe oni se nám budou představovat. Naše první pozvání je na výstavu modelové železnice H0, která se uskuteční ve čtvrtek 30. dubna 2015 během provozu otevřeného klubu.

Více

ITALSKÝ VEČER

Máte rádi cestovatelské pořady, ať už v televizi nebo zajímavá povídání cestovatelů přímo "naživo"? Nebo jednoduše jste sledovali naše animátory, kteří putovali do Turína, po stopách dona Boska a zajímá vás jak se tam měli? Pak neváhejte a přijměte pozvání na tzv. ITALSKÝ VEČER. Koná se v úterý

Více

JARNÍ BOSKOTANČÍRNA

Další z oblíbených akcí, mezi které patří i bezesporu BOSKOTANČÍRNA, je na obzoru. Již na tento pátek, 24.04.2015, si tým mladých za doprovázení sestry Pavly chystá další tanečně zábavný večer. Akce začíná v 18 h. Více informací naleznete v přiloženém plakátu.

Více

PŘÁTELSKÝ FLORBALOVÝ TURNAJ 2015

V pondělí 20. dubna 2015 se uskutečnil přátelský florbalový turnaj starších žáků, hráčů zájmových kroužků florbalu, ze dvou salesiánských středisek v Plzni. Dvě družstva reprezentovali plzeňský klub Salesiánského hnutí mládeže (tedy naší organizaci ve Skvrňanech) a dvě družstva reprezentovala...

Více

"PUTUJEME SPOLU"

... a je to tady... třetí ročník jarní turistické víkendovky pro mládež od 12-ti let... tentokrát opět na Šumavě...Vyrážíme ve čtvrtek, dne 7. května 2015 v podvečer, a máme před sebou celý prodloužený víkend. Zvláštní upozornění: "Akce není vhodná pro lenochy. Dobré boty podmínkou."

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018