Přesun na obsah

Dnes je 17.5.2021

Svátek má Aneta
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

VEČER CHVAL

Milí přátelé, srdečně vás zveme tentokrát na VEČERNÍ ADVENTNÍ zastavení, na VEČER CHVAL, který se bude konat v úterý 15. prosince 2015 od 19.30 hodin, v sále. Přijďte prožít chvíli ztišení a společné modlitby za hudebního doprovodu mladých.

Více

INFORMACE K FLORBALOVÝM TRÉNINKŮM

Oznamujeme vám, že ve dnech 21.-22. prosince 2015 již nebudou florbalové tréninky, neboť 15. ZŠ nám oznámila, že na tyto dny udělila ředitelské volno, a tudíž nám nebude umožněn vstup do objektu. S tréninky opět začneme od 4. ledna 2016.

Více

Naši florbalisté poprvé zlatí

Tak klukům se to poprvé podařilo...včera si přivezli z Prahy poprvé vítězství. To, co jsme viděli, bylo až neuvěřitelné. Nikdo z nás na tribuně už asi nevěřil, že by se jim mohlo podařit natolik zvrátit stav. Stalo se to v poslední půlminutě, kdy se klukům podařilo soupeři vstřelit hned dva góly.

Více

RORATE = ranní adventní půlhodinky

Podobně jako v uplynulých letech, probíhají i letos ranní adventní půlhodinky. Scházíváme se zpravidla v pondělí v 6.45. Jen poslední setkání se letos koná ve středu 23. prosince 2015 a začíná v 7.30.

Více

Druhý bodovací turnaj ve florbalu

Druhý bodovací turnaj ve florbalu se koná již tuto sobotu 12. prosince 2015 v Praze. Reprezentovat nás budou podobně jako na prvním bodovacím turnaji starší žáci.

Více

Oslava Panny Marie Nesposkvrněné

Milí přátelé, dne 8. prosince 2015 byla plánovaná malá oslava svátku Panny Marie Neposkvrněné. Vzhledem k tomu, že v tento den se koná také rozloučení s P. Toníkem Nevolou v rámci Salesiánské rodiny, odkládáme naše setkání na čtvrtek 10. prosince 2015.

Více

Kalendář akcí na prosinec 2015

Kalendář akcí na měsíc prosinec 2015 naleznete v přiloženém souboru.

Více

Výstavní soutěž betlémů

Začíná nám prosinec, měsíc očekávání, příprav a ... konečně i Vánoc.

Více

Adventní tvoření

Adventní doba se nám blíží a spolu s ní i mnoho krásných tradic a zvyků...

Více

VÝLET DO NÁRODNÍHO TECHNICKÉHO MUZEA

Zveme vás na další klubový výlet, který se bude konat v sobotu 14. listopadu 2015. Tentokrát pojedeme do Prahy do Národního technického muzea. Počet míst je omezen, tak neváhejte s přihlašováním. Více informací a přihlášku naleznete v příloze.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba