Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na listopad 2013

Přehlednou nabídku akcí v měsíci listopadu 2013 naleznete v přiloženém souboru. Na akce jste srdečně zváni.

Více

Po-táborové setkání cyklotáborníků

Po- táborové setkání účastníků letního cyklotábora se bude konat o víkendu 15.-17.11.2013 ve Zdicích. Na plánu máme společné hry, výlet, návštěvu aquaparku a spoustu další zábavy. Sraz všech účastníků je v pátek 15.11.2013 v 17.30 před budovou hlavního vlakového nádraží v Plzni. Přihlášky do 8.11.

Více

Poděkování za účast na iniciativě MĚSÍC PRO MISIE

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří se zúčastnili různých akcí v rámci akce Měsíc pro misie, zvláště pak všem, kteří se zúčastnili Misijního jarmarku 2013. Někteří přispěli svou dobrovolnou prací, jiní službou u "obchůdku" a mnozí z vás štědrým příspěvkem...čti dále

Více

HROBTOUR 2013

Zveme vás na druhou společnou návštěvu hřbitova u příležitosti památky všech zesnulých. Smrt patří k životu a tak před ní nebudeme zavírat oči. Při společné návštěvě hřbitova ve Skvrňanech navštívíme hroby našich blízkých zde pohřbených, ale vzpomeneme i na všechny známé i neznámé, kteří

Více

Dárkové tašky a krabičky

Zveme vás na další páteční výtvarnou dílnu pod vedením sestry Pavly, která se uskuteční v pátek 1.11.2013 od 15 h v keramické dílně. Budou se tvořit dárkové taštičky a krabičky.

Více

PODZIMNÍ DRAHOKAM

Po-táborové setkání účastníků letního tábora v Klenčí p. Č. se koná v termínu 15.-17.11.2013 ve Štěnovicích. Sraz účastníků je v 16 h v nádražní hale CAN, v Plzni. Čekají nás hry, výlet, stopovačka, tvoření a spousta zábavy. Přihlášky do 31.10.2013.

Více

3. Misijní výtvarná dílna...tentokrát s Hankou

Zveme všechny kamarády na další Misijní výtvarnou dílnu. Bude se konat opět v pátek - a to 18.10.213 od 15.00 do 16.30. Tvořit budeme vazby se suchých květin a brože a spony do vlasů s motivy květin. Přihlášky v kanceláři do 17.10.2013.

Více

LOGOPEDIE

Dáváme ve známost, že kroužek logopedie má ještě volná místa. Takže pokud byste věděli o někom, komu by tato aktivita mohla prospět, můžete jej nasměrovat. Nabízíme nápravu chybné výslovnosti, rozvoj slovní zásoby. Pracujeme ve středu od 15.00 do 18.00 h (každé dítě má k dispozici 1/2 h).

Více

Misijní výtvarná dílna s Pavlou

Milé děti, zveme vás, na v pořadí druhou misijní výtvarnou dílnu. Bude se konat v pátek 11.10.2013 od 15 do 16.30 h. Pod vedením Pavly budeme vytvářet drobnůstky z FIMO hmoty. Výrobky použijeme na Misijní jarmark, takže se účastnický poplatek nehradí. Více v příloze...

Více

PATCHWORK

Věříme, že jste zaznamenali, že jednou z nových aktivit v naší nabídce je sobotní PATCHWORK. Aktivita je určena zejména pro ženy a starší dívky, které baví šít. Setkáváme se jedenkrát měsíčně, zpravidla každou druhou sobotu v měsíci od 9 do 12 hodin. První setkání již máme za sebou, ale ...

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018