Přesun na obsah

Dnes je 21.7.2019

Svátek má Vítězslav
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Setkání začínajících animátorů III

Ve dnech 25. - 26. dubna 2014 se uskuteční poslední ze tří formačních setkání pro začínající animátory. Sejdeme se jako vždy v pátek v 17 h a setkání ukončíme v sobotu v 17 hodin.

Více

Návštěva výrobny svíčkárny Rodas

Ve čtvrtek 17. dubna 2014 jsme v odpoledních hodinách uskutečnili výlet do výrobny svíčkárny Rodas v Liticích, kde jsme si mohli vytvořit také malé dárečky. Výlet do Litic jsme spojili s návštěvou hradní zříceniny stojící na ostrohu nad soutokem Litického potoka a Radbuzy. Bylo nás celkem 11.

Více

Páteční výtvarná dílna: VISÁLCI

Milé děti zveme vás na další páteční výtvarnou dílnu. Bude se konat v pátek 11. dubna 2014 od 15 h v keramické dílně. Budeme tvořit závěsné dekorace do oken. Přihlášky přijímáme do 10. března 2014 v kanceláři klubu.

Více

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ 2014

Zveme všechny kamarády na tradiční Velikonoční tvoření, které se bude konat v pátek 4. dubna 2014 od 15 do 17.30 v sále. Těšit se můžete na výrobu pomlázek, na zdobení vajíček a na výrobu různých velikonočních dekorací.

Více

Kalendář akcí na duben 2014

Milí přátelé, v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc duben. Přejeme vám pěkné jarní dny.

Více

TÁBORY se rychle plní ...

Milí rodiče, pokud ještě někteří zvažujete přihlásit vaše dítě na některý z letních táborů, které pořádáme, tak moc dlouho neváhejte, protože zbývá už jen pár volných míst (Tábory č. 1 a 5 už jsou plné, zde zapisujeme už jen náhradníky). Děkujeme za vaši důvěru.

Více

Kalendář akcí na březen

Milí přátelé v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc březen.

Více

VÝLET NA HORU BZÍ

Zveme všechny kamarády na další klubový výlet. Tentokrát poputujeme na Horu Bzí. Říká se jí ještě i jiným názvem. Kdo uhádne nejdříve jak a napíše nám správnou odpověď mailovou adresu střediska, bude odměněn. Výlet se bude konat neobvykle v neděli, a to od 10 do 17.30.

Více

Hele, kruh, ... no to je výzva

Milé děti, máte už delší dobu chuť zkusit to také na hrnčířském kruhu...myslíte, že vytočit si nějakou věcičku na kruhu je těžké? Ještě jste to nikdy nezkusily? Tak neváhejte a přijďte na keramický wiorkshop, na kterém si to můžete vyzkoušet. Kdy: v sobotu 22. února 2014 od 9 do 12.30 h.

Více

LETNÍ TÁBORY 2014

Od 10. února 2014 spouštíme přihlašování na letní tábory. Letos jich bude organizováno opět celkem 5. Dva pobytové, dva příměstské a jeden cyklotábor. S přihlašováním dlouho neváhejte, loni bylo brzy plno. Nabídku táborů naleznete v přiloženém souboru.

Více


Nejnovější fotogalerie

SKOK - Lego přespávačka pro kluky 29.-30.3.2019