Přesun na obsah

Dnes je 25.3.2019

Svátek má Marián
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na září 2015

Jako v uplynulých letech, tak i letos vám chceme nabízet stručný přehled akcí a termínů na daný měsíc v přehledné stránce zvané, KALENDÁŘ AKCÍ. Budeme jej opět vyvěšovat na tyto webové stránky, ale naleznete jej také v papírové podobě ve foyer domu v kapsáři na nástěnce.

Více

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH AKTIVIT pro školní rok 2015-16

Nabídka zájmových je již dokončena. Můžete se na ni podívat v sekci CO NABÍZÍME. Přejeme vám pěkné dny.

Více

Nabídku zájmových kroužků

pro vás ještě dokončujeme a dolaďujeme, tak prosíme ještě o strpení. Čekáme na rozvrhy a na další upřesnění různých věcí. Jak to bude možné naši nabídku zde zveřejníme. Přejeme všem příjemný start do nového školního roku.

Více

 

Návštěva sestry Olgy Landrové

Milí přátelé, chtěli bychom vás pozvat na besedu s misionářkou Olgou Landrovou, která se bude konat ve čtvrtek 20. srpna 2015 od 18 h v sále klubu.

Více

ZAHÁJENÍ PRAVIDELNÝCH AKTIVIT ve školním roce 2015-16

Pravidelné zájmové aktivity (zájmové kroužky a oratoř) budou zahájeny v pondělí 14. září 2015.

Více

ZÁPIS DO AKTIVIT ve školním roce 2015-16

A kdo už netrpělivě čeká na nějaké zprávy o příštím školním roce, tak máme pro vás alespoň první malou vlaštovku - tedy informaci o základních datech. Zápis do zájmových aktivit se bude konat v pondělí 7. září 2015 od 15 do 18 h a následně od úterý do čtvrtka, vždy od 16 do 18 h.

Více

PRÁZDNINOVÉ VÝLETY právě teď...

Tento týden je ve znamení prázdninových výletů. Děti vyráží se sestrou Vlastou na nejrůznější místa. Tak například dnes putovali k Malesické skále. V dalších dnech navštíví třeba Gutštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně nebo poputují do lesů pod nedalekým Krkavcem.

Více

SALESIÁNSKÝ VELEHRAD 2015

Během uplynulého víkendu (tedy ve dnech 7. - 9. srpna 2015) jsme se zúčastnili oslav 200. výročí narození Dona Boska na Velehradě. Oslav se spolu s komunitou sester salesiánek zúčastnili také 3 naši mladí a naše milá spolupracovnice Eliška T.

Více

LETNÍ TÁBORY zdárně probíhají...

Prázdninový čas rychle utíká... často jsme na cestách, a tak dostáváte nyní málo informací o dění v klubu. Pokusíme se to trochu dohnat. K dnešnímu dni máme za sebou 4 tábory. Podle informací vedoucích, návštěv na táboře či vyprávění některých účastníků snad zatím všechny tábory proběhly...

Více

Kalendář akcí na červen 2015

Milí přátelé, poslední kalendář akcí v tomto školním roce je pro vás připraven. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019