Přesun na obsah

Dnes je 25.9.2018

Svátek má Zlata
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

LETNÍ TÁBORY 2015

Přihlašování na letní tábory je od 9. února 2015 spuštěno. Podobně jako v několika uplynulých letech pořádáme celkem 5 letních táborů. Dva příměstské, dva pobytové všeobecné a jeden cyklotábor. Podrobnější přehled pořádaných táborů naleznete v přiloženém souboru. Uzávěrka je 30.4. nebo po naplnění.

Více

Výlet na Šumavu

Pozor, pozor! Blíží se klubový výlet. Kdo nemá chřipku, ať vyrazí s námi... snad nám trochu sněhu ještě do soboty 28.2.2015 vydrží. Vyrážíme totiž na Šumavu, za bobováním. Sraz v 8.15 před střediskem nebo v 8.45 před pokladnami na hlavním vlakovém nádraží. Více informací v příloze.

Více

Ohlednutí za akcemi v únoru 2015

Tak se nám měsíc únor pomalu zase chýlí ke konci. Kromě akcí, které jsme inzerovali předem v jednotlivých příspěvcích, máme za sebou i některé další, které vzpomeneme alespoň pohledem zpět.

Více

Kalendář akcí na únor 2015

V přiloženém souboru nalezete kalendář akcí na měsíc únor. Prosíme zároveň ještě jednou všechny členy klubu, kteří ještě nemají uhrazený členský příspěvek na nové pololetí, aby tak do poloviny února učinili. Děkujeme a přejeme všem pěkný měsíc.

Více

Víkendovka s donem Boskem

Tentokrát jde o nabídku pro mládež od 15-ti do 22 let. A oč jde? O nabídku setkání pro ty, kteří chtějí více poznat osobu Jana Boska, který se stal inspirativní osobou pro mnoho lidí na celém světě... Mohl by být inspirativní i pro Tebe? Pojeď s námi, třeba na to najdeš odpověď...

Více

BOSKOTANČÍRNA NARUBY

Což takhle Boskotančírna trochu jinak? Stačil malý podnět a parta mladých, která si již třikrát užila zábavně taneční večer sama, ji tentokrát připravila pro změnu pro dospěláky. Vyzkouší si to nejprve na těch nejbližších ze svých rodin a na vedoucích z klubu SHM. Akce se koná v pátek 30. 01. 2015.

Více

BOSCO CUP - 5. ročník zimního turnaje ve stolním tenisu

V pořadí již pátý ročník zimního turnaje ve stolním tenisu se bude konat v úterý 3. února 2015 od 17 h v sále na Křimické. Zveme všechny děti a mládež od 8 do 18-ti let, co mají rádi stolní tenis a hrají ho pouze rekreačně, k účasti. Písemnou přihlášku je třeba odevzdat v kanceláři klubu nejpozději

Více

OSLAVA SVÁTKU DONA BOSKA

Letošní rok je pro celou salesiánskou rodinu rokem výročním, protože si připomínáme dvě stě let od narození Jana Boska, italského kněze z Turína, který dal základy velkému výchovnému dílu, které je dnes rozšířené téměř po celém světě. I naše salesiánské výchovné dílo - náš klub SHM - se připojí

Více

3. bodovací florbalový turnaj

V pořadí třetí bodovací turnaj ve florbalu se bude konat v sobotu 24. ledna 2015 v Praze - Uhříněvsi. Náš klub bude reprezentovat družstvo starších žáků.

Více

KARNEVAL 2015

Zveme všechny děti na letošní karneval, který se bude konat ve středu 28. ledna 2015 od 16 do 18 h v sále na Křimické. Letos mezi námi přivítáme Zlatovlásku. Těšit se můžeme na hudbu, tanec, soutěže, slosování vstupenek a na sebe navzájem.

Více


Nejnovější fotogalerie

Záhada keramického střepu 20.-26.8.2018