Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

BOSCO CUP - 5. ročník zimního turnaje ve stolním tenisu

V pořadí již pátý ročník zimního turnaje ve stolním tenisu se bude konat v úterý 3. února 2015 od 17 h v sále na Křimické. Zveme všechny děti a mládež od 8 do 18-ti let, co mají rádi stolní tenis a hrají ho pouze rekreačně, k účasti. Písemnou přihlášku je třeba odevzdat v kanceláři klubu nejpozději

Více

OSLAVA SVÁTKU DONA BOSKA

Letošní rok je pro celou salesiánskou rodinu rokem výročním, protože si připomínáme dvě stě let od narození Jana Boska, italského kněze z Turína, který dal základy velkému výchovnému dílu, které je dnes rozšířené téměř po celém světě. I naše salesiánské výchovné dílo - náš klub SHM - se připojí

Více

3. bodovací florbalový turnaj

V pořadí třetí bodovací turnaj ve florbalu se bude konat v sobotu 24. ledna 2015 v Praze - Uhříněvsi. Náš klub bude reprezentovat družstvo starších žáků.

Více

KARNEVAL 2015

Zveme všechny děti na letošní karneval, který se bude konat ve středu 28. ledna 2015 od 16 do 18 h v sále na Křimické. Letos mezi námi přivítáme Zlatovlásku. Těšit se můžeme na hudbu, tanec, soutěže, slosování vstupenek a na sebe navzájem.

Více

PRÁZDNINOVÝ BOWLING pro náctileté

Jednou z akcí konce tohoto měsíce bude opět bowling pro náctileté. Poprvé jsme společně vyrazili v červnu loňského roku a akce měla velký úspěch. Proto ji zase zopakujeme. Půjdeme si zahrát o jednodenních pololetních prázdninách, tedy v pátek 30. ledna 2015. Přihláška předem nutná.

Více

VÝROBA GELOVÝCH SVÍČEK

První páteční výtvarná dílna se bude konat hned v týdnu po vánočních prázdninách - tedy v pátek 9. ledna 2015. Tentokrát se budeme vyrábět gelové svíčky. Přihlášky do čtvrtka 8. ledna 2015 v kanceláři klubu. Počet míst je omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Více

Připomínka platby členských příspěvků

Dovolujeme si také upozornit všechny členy našeho klubu, že bude třeba uhradit členský příspěvek na nové šk. pololetí. Platbu můžete provést v kanceláři klubu hned od pondělí 5. ledna 2015. Jinak během ledna, vždy od pondělí do čtvrtka od 14 do 18 hodin. Děkujeme za včasné vyřízení této záležitosti.

Více

Kalendář akcí na leden 2015

Milí přátelé v příloze vám nabízíme kalendář akcí na leden 2015.

Více

Vítejte v roce 2015 ...

Milí přátelé, vítejte v novém roce 2015. Ať je to pro vás rok požehnaný... Přejeme vám také ještě i pěkný zbytek těchto svátečních dní... Aktivity našeho volnočasového centra se opět rozběhnou v pondělí 5. ledna 2015. Těšíme se na vás!

Více

Ohlednutí za posledním měsícem roku 2014

Poslední informace, které jsme vám nabídli, byli přesně před měsícem. Poslední měsíc byl plný akcí, předvánočních příprav a čas, kdy je i napilno s vyúčtováním různých projektů. Omlouváme se tedy všem návštěvníkům našeho webu, že nenašli průběžně čerstvé informace. V následujících řádcích vám chceme

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019