Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

BETLÉMSKÉ ZVONĚNÍ aneb výlet do Prahy na vánoční výstavu

Milí přátelé zveme vás na další klubový výlet - tentokrát do Prahy na 35. ročník vánoční výstavy, která se bude konat v Betlémské kapli. Vyrážíme v sobotu 29.11.2014. Během víkendu proběhne na výstavě také dvoudenní setkání řezbářů. Přihlášky a bližší informace naleznete zde v přiloženém souboru.

Více

Setkání začínajících animátorů

Druhý ročník setkávání začínajících animátorů začíná za pár dní... Sejdeme se v pátek 21.11.2014 v 17 h a program bude podobně jako loni pokračovat do sedmnácté hodiny sobotní. Bližší informace dostanou zájemci v osobním zvacím dopise.

Více

Přihlašování na FARNOST CUP 2014

Přihlášku na FARNOST CUP 2014 můžete poslat tentokrát také e-mailem na adresu klubu: plzen@shm.cz. Do mailu napište prosím informace, které jsou požadované v papírové přihlášce.

Více

FARNOST CUP 2014

Milí přátelé, zveme vás na další ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Bude se konat již v úterý 11.11.2014, a to jako vždy od 17 h v sále na Křimické. Takže neváhejte a přihlaste se v kanceláři klubu nejpozději do pondělí 10.11.2014.

Více

Kalendář akcí na listopad 2014

Milí přátelé kalendář akcí na listopad naleznete v přiloženém souboru.

Více

Drakiáda

Dne 9. 11. 2014 se v odpoledních hodinách, od 14 do 16.30 h, uskuteční dračí klání na blízkých polích. Nemusíte se nikde hlásit, ale do kapsy si vezměte 20Kč a špekáček na opečení. Více informací na přiloženém letáčku.

Více

"FLORBALISTÉ vyrazí na zkušenou"...

Starší žáci ze zájmového kroužku florbalu se rozhodli vyrazit na zkušenou... tedy zúčastnit se bodovacích turnajů pro oblast Čechy, které se budou konat v Praze v termínech: 8.11., 6.12. a 24.01. Na turnajích se utkají s dalšími florbalovými týmy z některých českých salesiánských středisek.

Více

CESTOU MINULOSTÍ aneb podzimní prázdninový pobyt se blíží

O podzimních prázdninách opět vyrážíme na výjezd... tentokrát to bude do lokality Tepelské vrchoviny. Na bohatý program se mohou těšit kluci a holky od 12-ti let. Odjíždíme 27.10.2014 a vracíme se 29.10.2014. Kdo ještě váhá, může se přidat...

Více

HROBTOUR 2014

Měsíc listopad se blíží a všichni víme, že začátek tohoto měsíce si připomínáme všechny ty, kteří nás už předešli v tom našem lidském putování ... myslíme intenzivněji na všechny naše zemřelé. Chceme tedy i letos si společně naše blízké připomenout společnou návštěvou skvrňanského hřbitova.

Více

Misijní přespávačka s Josefínou

Již zítra začíná Misijní přespávačka s Josefínou. Cože to vlastně je? Inu, dvoudenní akce holek z klubu Josefína s přespáváním v klubu, při kterém se holky v rámci bohatého programu zapojí také do iniciativy Měsíc pro misie.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018