Přesun na obsah

Dnes je 4.12.2022

Svátek má Barbora




Články v rubrice shm

Marie TkadlecováPřijďte si k nám vyrobit adventní věnec!

Blíží se Advent a k němu patří i adventní věnec.

Více

Jana PlevováJak jsme se měli na Podzimkách u nás

Jak vypadaly podzimní prázdniny u nás v Klubu?

Více

Milena ČermákováUž se to blíží!

Ještě máte čas vybírat, ale v úterý vypuknout zápisy.

Více

Milena ČermákováNABÍDKA KROUŽKŮ 2022-2023

Milí přátelé, zdravíme v novém školním roce a přicházíme s naší nabídkou kroužků pro školní rok 2022-2023. Těšíme se na setkání s vámi při zápisech ve dnech 13.-15. září 2022 v čase od 15 do 19 hod. v prostorách SHM Klubu Plzeň.

Více

Milena ČermákováTRADIČNÍ TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Milí přátelé, adventní čas se opět přiblížil, proto vás chceme touto cestou pozvat na tradiční tvoření adventních věnců. Pokud vás tato nabídka láká, přijďte v pátek mezi 15.00 - 17.00 hodin do SHM Klubu. K dispozici jsou větvičky, nůžky, drátek, korpusy, svíce, bodce, drobné ozdoby, stuhy...

Více

Milena ČermákováLEGO-PŘESPÁVAČKA

První přespávačka pro pány kluky v tomto školním roce je na obzoru. V pátek 26.11. od 18 hodin do soboty 27.11. do 16.00 hodin bude v SHM Klubu probíhat LEGO-PŘESPÁVAČKA. Bližší informace na přiloženém letáčku.

Více

Milena ČermákováPORADENSTVÍ PRO RODIČE, DĚTI, DOSPÍVAJÍCÍ

Vážení přátelé, nabízíme vám možnost poradenství v oblasti vztahů, výchovy a dalších palčivých otázek dnešní doby. Pokud hledáte řešení v náročné životní situaci a chcete si nechat pomoci, pak je tato nabídka právě pro vás.

Více

Milena ČermákováNABÍDKA KROUŽKŮ 2021-2022

Milí přátelé, vítáme vás v novém školním roce, který dnes začíná. Přinášíme vám aktualizovanou nabídku kroužků, které pro vás připravujeme. Tešíme se na setkání s vámi při zápisech, které začnou v úterý 7.9.2021 od 15.00 hodin v prosorách SHM Klubu Plzeň.

Více

Milena ČermákováDruhý příměstský tábor V HLAVĚ

Plní zážitků z prvního příměšťáku již pilně připravujeme ten druhý. V termínu 9.8. - 13.8.2021 proběhne v prostorách SHM Klubu tábor V HLAVĚ!

Více

Milena ČermákováPRÁZDNINOVÝ DENÍK

Už jste toho spoustu o prázdninách viděli a prožili? Zkus si svoje prázdniny sepsat do deníku... Nemáš žádný, vyžádej si u nás! Napiš mail na: shmplzen@volny.cz, a domluvíme se.

Více



Nejnovější fotogalerie

2022-10-26 Podzimky