Přesun na obsah

Dnes je 12.11.2018

Svátek má Benedikt
Články v rubrice shm

Jana PlevováBoskotančírna - protanči se stoletím

23.11. se můžete s námi protančit stoletím naší republiky. Přijďte si zatančit!

Více

Jana PlevováPodzimky v Klubu 2019

Během podzimních prázdnin bude program i pro děti 1.stupně ZŠ a to v Klubu. Více si můžete přečíst na přiloženém letáku a vyplnit přihlášku. Tak nezapomeňte a přihlaste se nejpozději do středy 24. října.

Více

Jana PlevováTo je výzva

Tak to je opravdu výzva. Pojeďte s námi na výjezd do Štěnovic během podzimních prázdnin. Užijeme hodně legrace, tak neváhejte a vyplňte přihlášku.

Více

Jana PlevováČAJOVÁNÍ

V pátek 12. října bude první misijní dílna. Budeme péci Pečený čaj na Misijní jarmark. Přijďte pomoct s loupáním a krájením. Více na plakátku nebo přihlášce.

Více

Jana PlevováVýlet na Radyni

Na 13. října se plánuje další klubový výlet. Tentokrát na Radyni. Kdo jste tam nikdy nebyl nebo chcete zavzpomínat, tak se nezapomeňte do středy 10. října přihlásit v kanceláři klubu. Těšíme se na vás!

Více

Jana PlevováPřespávačka Josefíny

Milé středoškolačky, je nám potěšením oznámit, že se chystá další přespávačka právě pro vás. Čeká nás vyrábění na misijní jarmark, společné vaření, povídání, ...

Více

Jana PlevováPřípravit, pozor, teď!

Všechny REBELKY, pozor! Je zde další přespávačka 5.-6.10. Pokud chodíš do 3. až 5. třídy, tak je to zrovna pro tebe.

Více

Hana GennertováGDPR v praxi

Dříve než se k nám vydáte na zápis, bylo by dobré prostudovat...

Více

Hana GennertováPRÁZDNINY KONČÍ, NĚCO NOVÉHO SE BLÍŽÍ

Milí přátelé, čas prázdnin se blíží do svého finále, ale nevěšte hlavu. Každý konec má   v sobě příslib nového začátku. V této chvíli pracujeme na nabídce pravidelných aktivit v novém školním roce! Určitě bude z čeho vybírat...

Více

Jana PlevováZ lodě to vidíš jinak

Prší, prší, jen se leje... nepojedeme na koníčky, ale na vodu. A snad ještě něco naprší, abychom opravdu nemuseli "koníčkovat" (táhnout loď na provaze) a šlapat korytem Otavy pešky. 8.-10. června tedy vyrážíme.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018