Přesun na obsah

Dnes je 27.7.2021

Svátek má Věroslav
Články v rubrice shm

Milena ČerrmákováDruhý příměstský tábor V HLAVĚ

Plní zážitků z prvního příměšťáku již pilně připravujeme ten druhý. V termínu 9.8. - 13.8.2021 proběhne v prostorách SHM Klubu tábor V HLAVĚ!

Více

Jana PlevováKonec soutěže 100 km i Tvůj hlas má známou tvář

S blížícími se prázdninami nám končí i dvě výzvy. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. 100 jarních kilometrů nakonec ušla Natálie Jukličková a Jana Louvarová. Oběma gratulujeme a v nejbližších dnech předáme odměny. Tvůj hlas má známou tvář poznala nejvíce Jana Todorovová, ale zúčastnili se i další:

Více

Jana PlevováTvůj hlas má známou tvář 5 a 6

Nějak ten minulý týden rychle uběhl a tak jsem vás ochudila o další nahrávku Známého hlasu. Jak někteří dobře uhodli, hlas číslo 4. patřil opravdu Míle Čermákové. Tento týden tedy budou dva hlasy. Jeden dnes a druhý jako obvykle ve čtvrtek. Poznáte oba dva?

Více

Milena ČerrmákováPŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A VOLNÁ MÍSTA

Milí příznivci letních prázdnin strávených nikoliv v nudě, ale v partě fajn vrstevníků, právě pro vás máme příležitost přihlásit se na některý z příměstských táborů. Neváhejte, možnost vám vyprší na konci května! A o jaké tábory jde?

Více

Jana PlevováTvůj hlas má známou tvář - 4. část

Kdo uhodl Zdeňku Kůsovou v minulém videjku, uhodl správně. Tento týden je na Youtube další hlas a ve čtvrtek na vás čeká další. Tak co? Budete taky hádat?

Více

Jana PlevováBesídka pro maminky

Stačí kliknout na obrázek a besídka může začít. Tedy pokud na něj kliknete od 9. května 15 hodin dále.

Více

Jana PlevováNepečený dort pro maminku

V pátek 7.5. v 15:30 si ukážeme nepečený dort pro maminku. Přidej se k nám a připrav mamince překvapení.

Více

Jana PlevováTvůj hlas má známou tvář - 3. část

Kdo poznal Klárku Kolouchovou v poslední nahrávce, uhodl správně. Dnes tedy další ženský hlas. Bude někdy i nějaký muž? To se nechte překvapit.

Více

Jana PlevováOnline besídka pro maminky

Milé maminky, sice vám letos nezahrajeme naživo, ale i tak na vás myslíme a připravujeme pro vás besídku online. Připojte se k premiérovému vysílání besídky 9. května v 15 hodin odpoledne nebo se na ní můžete podívat kdykoli později na našem youtube kanálu: SHM Klub Plzeň...

Více

Jana PlevováHedvábný šátek pro maminku

Pojďte si s námi vytvořit hedvábný šátek pro maminku.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba