Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Výstavní soutěž betlémů

Začíná nám prosinec, měsíc očekávání, příprav a ... konečně i Vánoc.

Více

Adventní tvoření

Adventní doba se nám blíží a spolu s ní i mnoho krásných tradic a zvyků...

Více

VÝLET DO NÁRODNÍHO TECHNICKÉHO MUZEA

Zveme vás na další klubový výlet, který se bude konat v sobotu 14. listopadu 2015. Tentokrát pojedeme do Prahy do Národního technického muzea. Počet míst je omezen, tak neváhejte s přihlašováním. Více informací a přihlášku naleznete v příloze.

Více

FARNOST CUP 2015

Milí mladí příznivci stolního tenisu, zveme vás tímto na další ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Bude se konat v úterý 10. listopadu 2015 od 16.45 v sále na Křimické. Předpokládaný konec v 19.30.

Více

Kalendář akcí na listopad 2015

Milí přátelé v příloze této zprávy vám nabízíme kalendář akcí na měsíc listopad. Věříme, že si něco z naší nabídky vyberete. Přejeme vám příjemný nový měsíc.

Více

HROBTOUR 2015

Měsíc listopad se blíží a všichni víme, že začátkem tohoto měsíce si připomínáme všechny ty, kteří nás už předešli v tom našem lidském putování ...

Více

PODLOŽKY POD HRNCE

Zveme vás na čtvrtou misijní výtvarnou dílnu, která se bude konat již tento pátek 23. října 2015 od 16.30 do 17.30 h. Vyrábět budeme podložky pod hrnce. Výrobky jsou určeny pro dobročinnou akci Misijní jarmark. Více informací v přiloženém souboru.

Více

PO-TÁBOROVÁ SETKÁNÍ

V víkendu 16. - 18. října 2015 se uskuteční víkendová po-táborová setkání účastníků letních táborů (LT 3 a LT4). Jedna skupina stráví své setkání v Plzni, s celodenním výletem na Šumavu, a druhá skupina prožije víkend v Nečtinech.

Více

Šperky z PET lahví

Třetí výtvarná dílna, tentokrát se sestrou Janou, se bude konat v pátek 16. října 2015 od 15-ti hodin v jídelně. Šperky a jiné věci budeme vytvářet z PET lahví.

Více

SMRAĎOCH - aneb klubový výlet k zajímavému lesnímu rašeliništi

První klubový výlet v tomto školním roce se bude konat v sobotu 10. října 2015. Putovat budeme k přírodní zajímavosti - k lesnímu rašeliništi, které má "nevšední název". Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze. Pro zvídavé nabízíme také jednu soutěžní otázku.

Více