Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

JARNÍ BOSKOTANČÍRNA

Další z oblíbených akcí, mezi které patří i bezesporu BOSKOTANČÍRNA, je na obzoru. Již na tento pátek, 24.04.2015, si tým mladých za doprovázení sestry Pavly chystá další tanečně zábavný večer. Akce začíná v 18 h. Více informací naleznete v přiloženém plakátu.

Více

PŘÁTELSKÝ FLORBALOVÝ TURNAJ 2015

V pondělí 20. dubna 2015 se uskutečnil přátelský florbalový turnaj starších žáků, hráčů zájmových kroužků florbalu, ze dvou salesiánských středisek v Plzni. Dvě družstva reprezentovali plzeňský klub Salesiánského hnutí mládeže (tedy naší organizaci ve Skvrňanech) a dvě družstva reprezentovala...

Více

"PUTUJEME SPOLU"

... a je to tady... třetí ročník jarní turistické víkendovky pro mládež od 12-ti let... tentokrát opět na Šumavě...Vyrážíme ve čtvrtek, dne 7. května 2015 v podvečer, a máme před sebou celý prodloužený víkend. Zvláštní upozornění: "Akce není vhodná pro lenochy. Dobré boty podmínkou."

Více

ANIMÁTORSKÉ PUTOVÁNÍ TURÍN 2015

Již zítra v podvečerních hodinách se vydává skupinka našich animátorů v doprovodu sestry Pavly spolu s dalšími mladými lidmi z dalších čtyř salesiánských středisek na cestu po stopách dona Boska do Itálie. Akce se koná u příležitosti oslav 200. výročí narození zakladatele salesiánského díla.

Více

ODMYKÁNÍ ČESKÉ STUDÁNKY 2015 - náhradní trasa výletu dne 11.04.2015

Zveme vás tímto na tradiční turistickou akci na Domažlicku - na ODMYKÁNÍ ČESKÉ STUDÁNKY. Výlet je vhodný pro ty, kteří ujdou alespoň 14 km. Sraz v 6.30 před střediskem, návrat cca v 17.20 tamtéž. Pohodlné turistické boty jsou nezbytnou podmínkou. Můžeme procházet ještě sněhem.

Více

ZRUŠENÍ VÝLETU Cestou za pověstí

Milí přátelé, po projití si trasy výletu Cestou za pověstí, jsem se rozhodla zrušit tento výlet, neboť většina trasy vede aktuálně velmi bahnitým a obtížně schůdným terénem. Lokalita je to pěkná, ale určitě je vhodná pro spíše letní měsíce nebo pro "suché" období. VÝLET SE KONÁ, ALE BUDE JINAM.

Více

BOWLING - jarní klání pro náctileté

V pátek 10. dubna 2015. Sraz v 15.20 na tramvajové zastávce Malesická. Předpokládaný návrat v 18.30 před středisko. Hrát půjdeme do Éčka (Guldenerova 17). Účastnický poplatek 70,- Kč.

Více

Výlet CESTOU ZA POVĚSTÍ

Náš další klubový výlet nás zavede tentokrát na Žluticko. Vyrazíme na zříceninu hradu Nevděk a na hradiště Vladař. Vyrážíme v sobotu 11.04.2015. Sraz v 8. 30 před střediskem, předpokládaný návrat je v 18.30 tamtéž. Pojedeme mikrobusem. Počet míst je tedy omezen. Neváhej tedy a přihlas se brzy!

Více

POSLEDNÍ VEČEŘE aneb typ pro ty z vás, kteří jste si oblíbili adventní setkání Rorate

Chceme Vám tedy nabídnout opět chvíli zamyšlení - tentokrát nad událostmi Velikonoc. Můžete se tedy těšit na společenství dvou Ježíšových učedníků, zpěv, společné povídání, připomínku židovské večeře, aj. Akce se koná 1. dubna 2015 do 19 do 21 hodin na Křimické.

Více

Kalendář akcí na duben 2015

Milí přátelé, právě jsme pro vás dokončili nový kalendář akcí. V příloze naleznete tradiční stránku akcí, které připravujeme na měsíc duben 2015.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba