Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2020

Svátek má Ingrid
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Velikonoční tvoření 2013

Zveme všechny kamarády na tradiční velikonoční dílny, které se uskuteční v pátek 15. března 2013 od 15 do 17.30 h v sále. Budeme tvořit kraslice, pomlázky a různé velikonoční dekorace.

Více

Sobotní keramika v březnu 2013

Sobotní keramika v březnu se uskuteční 9. března 2013 od 10 do 12 h. Zájemci ať se hlásí předem v kanceláři klubu.

Více

Páteční dílna: CHLUPÁČCI

Další z pátečních výtvarných dílen nese název CHLUPÁČCI. Uskuteční se v pátek 8. března 2013 od 15 h v keramické dílně.

Více

Platby na nové pololetí

Prosíme všechny členy klubu, kteří nemají ještě zaplacený členský příspěvek na nové pololetí, aby tak učinili nejpozději do 15. března 2013. Děkujeme za vyřízení. Zároveň děkujeme všem, kteří na to sami pamatují a včas tuto záležitost již vyřídili.

Více

Výherci SVATOMATĚJSKÉHO SLOSOVÁNÍ 2013

Ve čtvrtek 21.2.2013 za přítomností dětí z otevřeného klubu a z některých kroužků proběhlo Svatomatějské slosování platných klubových průkazek. Výherce, kteří nebyli přítomní na slosování, prosíme, aby si své ceny převzali v kanceláři klubu SHM. Seznam výherců naleznete rozkliknutím této zprávy.

Více

Kalendář akcí na březen 2013

Milí přátelé, zdravíme vás po krátce odmlce o jarních prázdninách. Nabízíme vám kalendář akcí na měsíc březen. Naleznete jej v přiloženém souboru. Všem přejeme pěkný měsíc.

Více

Výsledky turnaje ve stolním tenisu DON BOSCO CUP 2013

V úterý tohoto týdne, 12. února 2013, se konal 3. ročník jarního turnaje ve stolním tenisu. Zúčastnilo se jej celkem 20 hráčů, ze kterých jich 12 hrálo za starší věkovou kategorii a 8 za mladší věkovou kategorii. Bylo pěkné, že jsme mezi sebou mohli přivítat také kamarády ze SaSM DDM z Lobez. Více

Více

Já a Ty Activity

Další herní dvohodinka, tentokrát pro mladší kamarády od 10-ti do 13-ti let se bude konat v pondělí 25. února 2013 od 16 h v klubu. Informace v plakátku. Přihlášky přijímáme v klubu SHM.

Více

Stojí to za to

Zveme vás na zabavnou herní dvouhodinku v neděli 24. února 2013 od 16 do 18 h. Je určena pro děti od 11-ti do 15-ti let. Více informací naleznete v plakátku. Přihlášky přijímáme v kanceláři klubu.

Více

Vzhůru do oblak...

Zveme všechny kamarády a kamarádky ve věku od 12-ti do 15-ti let na další přespávání v klubu. Uskuteční se od pátku 22. února do soboty 23. února 2013. Bližší informace naleznete v plakátku. Písemná přihláška předem nutná.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet do Stříbra 2. listopadu 2019