Přesun na obsah

Dnes je 27.7.2021

Svátek má Věroslav
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na září 2014

Milí přátelé, přehled jednorázových akcí v měsíci září 2014 naleznete v přiloženém souboru "kalendáři akcí na měsíc září 2014".

Více

Nabídka zájmových aktivit ve školním roce 2014/15

Máte-li zájem se podívat na základní verzi nabídky zájmových aktivit pro školní rok 2014/15, můžete se podívat do sekce "CO NABÍZÍME". Stále ještě čekáme na některá upřesnění, tak považujte prosím tuto verzi ještě jako prozatímní. Děkujeme za pochopení. Dovolujeme si vás také upozornit na změnu

Více

Zahájení pravidelných aktivit ve školním roce 2014/15

Pravidelné aktivity klubu SHM - zájmové kroužky a otevřené kluby budou zahájeny od pondělí 15. září 2014.

Více

Zápis do aktivit na školní rok 2014/15

Milí přátelé, zápis do aktivit na školní rok 2014/15 se bude konat v pondělí, dne 8. září 2014 od 15 do 18 h v prostorách klubu SHM. Kdo nestihne přijít tento den, má k dispozici ještě následující tři dny, tedy od úterý 9.9. do čtvrtka 11.9.2014, vždy od 16 do 18 h.

Více

Vítejte v novém školní roce 2014/15

Milé děti, milí rodiče a všichni příchozí na tyto webové stránky. Vítejte v novém školním roce. Po dlouhé odmlce se vám znovu hlásíme "z Křimické". I v novém školním roce vám nabídneme zájmové kroužky, otevřené kluby - oratoř a spoustu zajímavých jednorázových akcí. Čtěte dále...

Více

BOWLING

Tak už nám to opravdu vrcholí ... školní rok se rychlým tempem blíží ke konci a máme za sebou již téměř všechny naplánované červnové akce. Bylo toho mnoho, že jsme ani nestačili všechno psát na web. Nyní nám zbývá ještě bowling pro náctileté. Vyrážíme v pondělí 16.6.2014 v 16.15 z Křimické.

Více

Náhradní termín florbalového turnaje pro mladší žáky

Oznamujeme, že náhradní termín florbalového turnaje mladších žáků, který se bude hrát v Salesiánském středisku dětí a mládeže v Plzni - Lobzích, je plánován na pondělí 26. května 2014. Předpokládaný čas 15.00-18.00. Více informací a přihlášky na pondělním tréninku 19. května 2014.

Více

Příspěvky na letní tábory od VZP v roce 2014

Milí rodiče, dovolujeme si vás upozornit, že VZP opět přispívá na letní tábory dětem. Více informací naleznete na webových stránkách této pojišťovny. Pro rychlejší orientaci nabízíme odkaz: http://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/vzp-prida-detem-na-tabory-loni-toho-vyuzilo-58-333-klientu.

Více

Kalendář akcí na červen 2014

A máme tu poslední kalendář akcí v tomto školním roce. Naleznete jej v příloženém souboru.

Více

FESTIVAL SHM 2014

Již dnes odpoledne vyráží výprava z našeho klubu oblíbenou květnovou akci - na Festival SHM. Akce začíná výletem do Prahy, kde po malé vycházce městem budou účastníci nocovat v prostorách střední školy sester salesiánek v Karlíně. Do Pardubic se pak výprava přemístí v sobotu ráno, kde

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba