Přesun na obsah

Dnes je 25.3.2019

Svátek má Marián
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Sobotní keramika v listopadu 2012

Další sobotní keramika pro malé i velké (zvláště vhodné pro ty, kteří nemají příležitost chodit do pravidelných kurzů) se koná v sobotu 3. listopadu 2012 od 10 do 12 hodin v keramické dílně na Křimické. Přihlašujte se, prosím, předem v kanceláři SHM. (plakát)

Více

Aranžujeme suché květiny

... a je tu nabídka na další páteční odpoledne. V rámci cyklu páteční výtvarné dílny jsme pro vás tentokrát připravili dílnu, kde budeme aranžovat suché květiny. Začínáme v pátek 2. listopadu 2011. Tvořit budeme od 14.30 do 16 hodin. Prosíme přihlašujte se předem v kanceláři klubu SHM. (plakát)

Více

Kalendář na listopad 2012

Kalendář na jednorázových akcí na listopad je tu. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

Po-táborová setkání 2012

Milí kamárádi, dávejte dobrý pozor! Po-táborka jsou tu. Budou hned dvě. Účastníci letního tábora v Kašperkách a v Hojsově Stráži (tedy LT 2 a 5) budou mít své setkání o víkendu 2. - 4. 11.2012. Účasníci cyklotábora (tedy LT 4) se sejdou o víkendu 9. - 11.11.2012. Všichni jste moc a moc zváni.

Více

Misijní výtvarná dílna II

Milí kamarádi, druhá misijní výtvarná dílna se uskuteční tento pátek 12. října 2012 od 15.00 do 17.00 h. Vyrábět budeme tentokrát kožené klíčenky. Kdo má zájem přijít tvořit, ať se zapíše v kanceláři do čtvrtka 11. října 2012. Účastnický poplatek se nevybírá, výrobky poputují na Misijní jarmark.

Více

Výlet do Rochlova

Milí kamarádi zveme vás všechny na první výlet po prázdninách. Pojedeme do Rochlova, kde se koná akce ZAMYKÁNÍ ZÁMKU. Chystáme se také do lesa, věříme, že se možná bude moci ještě i houbařit. Tak neváhejte a přidejte se. Vyrážíme 6.10.2012. Sraz v 10.30 před střediskem. Další info a přihláška zde:

Více

Sobotní keramika v říjnu 2012

První sobotní keramika v tomto školním roce se bude konat v sobotu 6. října 2012, jako tradičně od 10.00 do 12.00 h. Je to příležitost pro malé i velké, zejména pro ty, kteří se během roku nedostanou do pravidelných aktivit. Přihlášky do 4.10. v kanceláři klubu SHM.

Více

Misijní výtvarná dílna

První misijní dílna se uskuteční v pátek 5. října 2012. Pracovat budeme ve dvou skupinách. První skupinka bude pracovat od 14.30 do 15.30 h a druhá od 16.00 do 17.00 h. Vyrábět budeme přívěsky na klíče. Kdo má zájem přijít tvořit, ať se zapíše v kanceláři do čtvrtka 4.října 2012.

Více

Misijní dílny a Misijní jarmark - naše podpora potřebným

V měsíci říjnu si pravidelně připomínáme všechny, kdo nesou svým slovem i životem dobrou zvěst o Ježíši dalším lidem a snaží se zároveň pomáhat všem potřebným v nejrůznějších koutech naší zeměkoule. To jsou misionáři. Každoročně se i my snažíme připojit k pomoci potřebným i naší malou kapkou.

Více

Program akcí na říjen 2012

První měsíc nového školního roku se nám pomalu žene ku konci. Někteří z nás vedoucích máme po vzdělávacím kurzu, který jsme uplynulou neděli zakončili a nyní se tedy už mohou i naplno rozjet tzv. jednorázovky. Jejich předběžný plán naleznete v přiloženém souboru.

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019