Přesun na obsah

Dnes je 27.1.2020

Svátek má Ingrid
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Donboskovská Plachetnice

I letos se chystá speciální program na oslavu svátku dona Boska. Nevíš, kdo to byl? Přijď to zjistit na čtvrteční plachetnici. Plachetnice začíná sice už ve 14:30, ale hlavní program proběhne od 16:00 do 17:00, aby byl čas i na volnou hru a přípravu občerstvení.

Více

Bruslení

V neděli 2. února zveme na bruslení. Neumíš bruslít? Nevadí, každý jednou začínal. Umíš bruslit? Pojď si to užít s námi!

Více

Výlet do Berouna 2020

Blíží se pololetní prázdniny a tak vás zveme na další výlet a to do Berouna. Projdeme se a navštívíme aquapark. Více informací na plřiloženém plakátku.

Více

Platba členských příspěvků

Blíží se konec prvního pololetí školního roku 2019/2020. Pokud se vám u nás líbilo, a budete pokračovat ve zvolené aktivitě i v dalším pololetí, neváhejte s platbou členského příspěvku.

Více

Kurz salesiánských animátorů

A máme tady další setkání animátorů na 24 hodin.

Více

Výlet za sněhem 2020

Chybí vám sníh, tak se přihlaste na výlet za sněhem. Jedeme už 18. ledna do Železné Rudy nad nádraží.

Více

ZOH v oratoři

Zveme všechny pravidelné i nepravidelné návštěvníky Plachetnice na speciální program 15. ledna.

Více

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ROCE 2020

Začal nám nový rok 2020, a co nám přinese, můžeme společně odkrývat každý den. V pondělí 6.1.2020 se opět otevřou dveře našeho SHM Klubu a budou pokračovat všechny pravidelné aktivity. Večer v 19.00 proběhne pravidelné setkání vedoucích v prostorách jídelny.

Více

KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTEČNÍCH DNÍ

Radostné a pokojné prožití Vánoc a v roce 2020 se těšíme opět na viděnou!

Více

Prosincový výlet

21. prosince je výlet. Než maminky uklidí a napečou, děti si mohou zajít na výlet a připravit zvířátkům vánoční stromeček. Tak se nezapomeňte přihlásit.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet do Stříbra 2. listopadu 2019