Přesun na obsah

Dnes je 7.8.2020

Svátek má Lada
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

KRÁSNÉ PROŽITÍ PRÁZDNIN

MILÍ PŘÁTELÉ, AČ BYL TENTO ŠKOLNÍ ROK HODNĚ ORIGINÁLNÍ, BLÍŽÍ SE KE SVÉMU ZÁVĚRU... také provoz našeho SHM Klubu se v této době zastaví, co se týká pravidelných aktivit. Začíná však čas prázdninových nabídek - pobytové a příměstské tábory. Aktuální nabídku pravidelných aktivit zveřejníme v září.

Více

VÝLET PRO DĚTI Z KROUŽKU NÁBOŽENSTVÍ

Ve čtvrtek 18.6.2020 jsou zváni všechy děti z kroužku náboženství na společný výlet. Sraz je v 9.00 hodin u SHM Klubu a návrat v 17.00 hodin tamtéž... další podrobnosti jsou na přiloženém plakátku.

Více

Výroční "keška"

Hledáte rádi kešky? Tak to tu máme jednu nabídku právě pro vás. Je to už 40 let, co jsou salesiánky přítomny v České republice. Pojďte to s námi oslavit. V Plzni jsme pro vás připravily „kešku“ u kapličky Panny Marie Pomocné (Kyjovská kaple) v blízkosti městské části Radčice. Jak se tam dostanete?

Více

Výlet do Dobřan

Zveme vás na poslendí výlet tohoto roku. Tentokrát je v pátek 29.5. a půjdeme do Dobřan. Více na přiloženém plakátku. Pozor přihlaste se nejpozději do středy. Děkujeme!

Více

PERSONÁLNÍ ZMĚNY V PŘÍŠTÍM ŠKOLNÍM ROCE

Někdo už to ví, jiný tuší, pro někoho je to novinka. Každý školní rok někdo přichází a jiný odchází. Letošní rok jsme se zde naposledy potkávali s paní Mirkou Jiřičkovou, s Janou Markovou a s Máťou Pešťákovou...

Více

VSTUP DO SHM KLUBU

Vzhledem k probíhajícím pracím na ulici Křimická, a stále více komplikovanému vstupu do našeho domu, bude v příštím týdnu otevřen také zadní vstup přes zahradu. Můžete si tedy zvolit, jaká varianta je pro vás schůdnější a bezpečnější, zda hlavním vchodem, či zadní brankou. Těšíme se na vás!

Více

PROVOZ SHM KLUBU

Provoz SHM Klubu byl v minulém týdnu obnoven. Děkujeme vám za vstřícnost i respektování hygienických pravidel, která je třeba dodržovat. Klub je otevřen od pondělí do středy od 14.00 do 19.00 hodin, ve čtvrtek od 14.00 do 18.00 hodin. Klub bude svoji činnost provozovat až do 11.6.2020!

Více

Bližší informace k letním táborům 2020

Milí přátelé, příznivci letních táborů... Příjemnou zprávou je, že se letní tábory 2020 budou konat. Během jejich průběhu je třeba dodržovat určitá hygienická opatření, která jsou doporučena v manuálu Ministerstva zdravotnictví, která v rámci našich možností budeme zachovávat. Co z toho plyne?

Více

OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Milí přátelé, vzhledem k vývoji situace v naší zemi, bude možné obnovit činnost SHM Klubu od pondělí 11.5.2020. Budeme mít otevřeno od 14.00 do 19.00 hodin. Ve vnitřních prostorách platí zákaz konzumace jídla a nápojů, bude nutné mít roušky, používat desinfekci a dodržovat rozestupy.

Více

LETNÍ TÁBORY 2020

Milí přátelé, děkujeme vám, že jste přihlásili své děti na letní tábory organizované naším SHM Klubem. Přinášíme pár aktuálních informací, které se týkají jejich uskutečnění.

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020