Přesun na obsah

Dnes je 23.1.2021

Svátek má Zdeněk
AktualityČlánky v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČerrmákováOSLAVA JANA BOSKA SE BLÍŽÍ

Na konci ledna tradičně oslavíme svátek Jana Boska - zakladatele salesiánského díla ve prospěch chudé mládeže. Můžete se přidat už nyní k přípravě tohoto svátku u vás doma... každý den si najít chvilku času na jednu z jeho myšlenek, poslechnout si úryvek z knihy o životě současných mladých lidí

Více

Milena ČerrmákováSHM KLUB V LEDNU NEOTEVŘE

Je nám to líto, ale podle aktuálních opatření zůstává SHM Klub uzavřený až do konce měsíce ledna - 31.1.2021. Věříme, že se situace zlepší, a bude možné se setkávat alespoň v omezeném počtu během února.

Více

Milena ČerrmákováOslavte s námi salesiánské svaté

Zveme vás k oslavě osobností tohoto měsíce v naší salesiánské rodině. Jsou to Laura, František Saleský a Jan Bosko.

Více

Milena ČerrmákováLEDEN A UZAVŘENÝ SHM KLUB

Milí přátelé, do 22.1.2021 bude SHM Klub uzavřen. Nebudou v tomto období probíhat žádné pravidelné aktivity. Očekávané obnovení provozu se bude řídit aktuální epidemiologickou situací. Pokud index PES bude na stupni 4, začnou probíhat individuální aktivity - hudební kroužky a doučování.

Více

Jana PlevováPředvánoční výlet na Krkavec

Vzhledem k novým vládním opatřením a nepříznivé epidemiologické situaci je výlet zrušen. Snad se nám podaří uskutečnit některý z dalších plánovaných výletů...

Více

Jana PlevováGalerie betlémů - HLASUJTE!

Zatím se sice přihlásil jen jeden betlém, ale vy, co jste to nestihli, neváhejte, stále máte možnost poslat fotku na email: j.plevova@email.cz

Více

Jana PlevováMisijní jarmark

Začátkem listopadu se nám nepodařilo mít tradiční misijní jarmark, a tak s ním přicházíme teď v adventním čase. Příspěvek za výrobky je dobrovolný a myslím si, že zde najdete i zajimavé věcičky pod stromeček.

Více

Jana PlevováZvonečkování - živé vysílání

V pátek nás čeká další online workshop. Tentokrát si vyrobíme zvonečky. Více informací je na nezávazné přihlášce.

Více

Milena ČerrmákováOPĚTOVNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Vážení přátelé, od pondělí 7.12.2020 bude plně obnoven provoz našeho SHM Klubu. V jednolivých aktivitách může být nejvýše 10 osob, což je pro nás lehce splnitelné. Při všech kroužcích, vyjma hry na flétnu, je třeba mít roušky. Nadále platí veškará hygienická opatření. Rádi se s vámi uvidíme!!!

Více

Jana PlevováTvoření s textilem - živé vysílání

4. prosince v 15 hodin odpoledne začne 1. streamovaný workshop. Ještě do čtvrtka máte šanci si vyzvednout materiál, který doma nemáte, abyste si mohli vyrobit 3 dárky na vánoce. Pokud to nestihnete do tohoto čtvrtka, nesmutněte, nabídka potrvá až do 22. prosince a záznam workshopu najdete na Youtub.

Více

Milena ČerrmákováČÁSTEČNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Od pondělí 30.11.2020 bude částečně obnoven provoz SHM Klubu. Zahájíme individuální výuku a konzultace. Vedoucí kroužků, kde je možné opět se sejít, vás budou kontaktovat a domluví se s vámi, jak bude obnovený provoz vypadat.

Více

Jana PlevováWorkshopy Online

Sice se před Vánocemi nemůžeme setkat ve velkých ani malých skupinách, ale zatím to stále jde i jinak. Nabízíme vám tedy 3 workshopy na výrobu zajímavých dárků Online. Budou to 3 pátky od 3 hodin a vyrobíte si 3 dárečky. Vice...

Více

Jana PlevováSoutěžní galerie betlémů

Letos soutěž Betlémů proběhne na našich webových stránkách a dokonce i tehdy, pokud by se nám podařilo ještě do Vánoc otevřít;) Má to několik výhod: soutěžní Betlém nemusíte nosit, ale stačí ho jen vyfotit a poslat... no a další výhody určitě taky objevíte...

Více

Jana PlevováVyrobené dárky od vás

Tak a máme tady první vámi vyrobené dárky. Inspirujte se!

Více

Milena ČerrmákováAKTUALIZOVANÁ NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Ještě stále je možné se přihlásit do některých z nabízených kroužků. Aktuální časy a volná místa naleznete v níže uvedeném seznamu. Pokud se vám nic nehodí, rádi vás uvidíme v otevřeném Klubu Plachetnice - každou středu od 15.00 do 18.00 a čtvrtek od 14.30 - 17.30 hodin.

Více

Milena ČerrmákováSHM Klub zahajuje svoji pravidelnou činnost

V týdnu od 21.9.2020 otvíráme opět své dveře a zahajujeme činnost pravidelných aktivit. Vzhledem k nejisté situaci ovlivněné epidemií Covid 19, sledujte pravidelně zda se vaše aktivity uskuteční. Těšíme se na vás a doufáme, že budeme poskytovat své služby co nejdéle.

Více

Milena ČerrmákováZAPISOVÁNÍ DO PRAVIDELNÝCH AKTIVIT 2020

Milí přátelé, zveme vás k zápisu do pravidelných aktivit, který proběhne v týdnu od 14. září 2020.

Více

Milena ČerrmákováAktuální nabídka zájmových kroužků 2020/2021

Přinášíme vám aktuální nabídku zájmových kroužků v tomto školním roce. U většiny z nich již je uveden den a čas realizace. Doufáme, že si vybere!!!

Více

Milena ČerrmákováPŘEDBĚŽNÁ NABÍDKA KROUŽKŮ 2020/21

Přinášíme vám předběžnou nabídku pravidelných aktivit pro blížící se nový školní rok. V jednání jsou i další aktivity, tuto nabídku budeme dále aktualizovat.

Více

Milena ČerrmákováLÉTO KONČÍ A MY SE NA VÁS TĚŠÍME

Krásné letní měsíce se blíží ke svému závěru. V těchto dnech pro vás připravujeme nabídku pravidelných aktivit. Již nyní vás však zveme k nám do SHM Klubu v týdnu od 14.9.2020 do 17.9.2020, kdy mezi 15.00 až 19.00 budou probíhat zápisy.

Více

Milena ČerrmákováKRÁSNÉ PROŽITÍ PRÁZDNIN

MILÍ PŘÁTELÉ, AČ BYL TENTO ŠKOLNÍ ROK HODNĚ ORIGINÁLNÍ, BLÍŽÍ SE KE SVÉMU ZÁVĚRU... také provoz našeho SHM Klubu se v této době zastaví, co se týká pravidelných aktivit. Začíná však čas prázdninových nabídek - pobytové a příměstské tábory. Aktuální nabídku pravidelných aktivit zveřejníme v září.

Více

Milena ČerrmákováVÝLET PRO DĚTI Z KROUŽKU NÁBOŽENSTVÍ

Ve čtvrtek 18.6.2020 jsou zváni všechy děti z kroužku náboženství na společný výlet. Sraz je v 9.00 hodin u SHM Klubu a návrat v 17.00 hodin tamtéž... další podrobnosti jsou na přiloženém plakátku.

Více

Jana PlevováVýroční "keška"

Hledáte rádi kešky? Tak to tu máme jednu nabídku právě pro vás. Je to už 40 let, co jsou salesiánky přítomny v České republice. Pojďte to s námi oslavit. V Plzni jsme pro vás připravily „kešku“ u kapličky Panny Marie Pomocné (Kyjovská kaple) v blízkosti městské části Radčice. Jak se tam dostanete?

Více

Jana PlevováVýlet do Dobřan

Zveme vás na poslendí výlet tohoto roku. Tentokrát je v pátek 29.5. a půjdeme do Dobřan. Více na přiloženém plakátku. Pozor přihlaste se nejpozději do středy. Děkujeme!

Více

Milena ČerrmákováPERSONÁLNÍ ZMĚNY V PŘÍŠTÍM ŠKOLNÍM ROCE

Někdo už to ví, jiný tuší, pro někoho je to novinka. Každý školní rok někdo přichází a jiný odchází. Letošní rok jsme se zde naposledy potkávali s paní Mirkou Jiřičkovou, s Janou Markovou a s Máťou Pešťákovou...

Více

Milena ČerrmákováVSTUP DO SHM KLUBU

Vzhledem k probíhajícím pracím na ulici Křimická, a stále více komplikovanému vstupu do našeho domu, bude v příštím týdnu otevřen také zadní vstup přes zahradu. Můžete si tedy zvolit, jaká varianta je pro vás schůdnější a bezpečnější, zda hlavním vchodem, či zadní brankou. Těšíme se na vás!

Více

Milena ČerrmákováPROVOZ SHM KLUBU

Provoz SHM Klubu byl v minulém týdnu obnoven. Děkujeme vám za vstřícnost i respektování hygienických pravidel, která je třeba dodržovat. Klub je otevřen od pondělí do středy od 14.00 do 19.00 hodin, ve čtvrtek od 14.00 do 18.00 hodin. Klub bude svoji činnost provozovat až do 11.6.2020!

Více

Milena ČerrmákováBližší informace k letním táborům 2020

Milí přátelé, příznivci letních táborů... Příjemnou zprávou je, že se letní tábory 2020 budou konat. Během jejich průběhu je třeba dodržovat určitá hygienická opatření, která jsou doporučena v manuálu Ministerstva zdravotnictví, která v rámci našich možností budeme zachovávat. Co z toho plyne?

Více

Milena ČerrmákováOBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Milí přátelé, vzhledem k vývoji situace v naší zemi, bude možné obnovit činnost SHM Klubu od pondělí 11.5.2020. Budeme mít otevřeno od 14.00 do 19.00 hodin. Ve vnitřních prostorách platí zákaz konzumace jídla a nápojů, bude nutné mít roušky, používat desinfekci a dodržovat rozestupy.

Více

Milena ČerrmákováLETNÍ TÁBORY 2020

Milí přátelé, děkujeme vám, že jste přihlásili své děti na letní tábory organizované naším SHM Klubem. Přinášíme pár aktuálních informací, které se týkají jejich uskutečnění.

Více

Milena ČerrmákováPŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR CESTA KOLEM SVĚTA

Zdá se to nemožné, ale nabízíme vám možnost užít si cesty kolem světa i přes pandemii koronaviru! Jedinečnou příležistost procestovat celý svět budou mít děti na příměstském táboře...

Více

Milena ČerrmákováJARNÍ VÝZVA POKRAČUJE

Jaro je v plném proudu, uvolnění některých vládních opatření nám umožňují si ho vychutnat více zblízka. Pokud se vám podaří zachytit příchod jara do vaší zahrádky, na váš oblíbený strom či kousek přírody, podělte se o to s námi...

Více

Milena ČerrmákováPoslední náhled do našeho domu

V tomto předposledním dubnovém týdnu vás zveme k poslednímu nahlédnutí do některých prostor našeho domu a k tipnutí si, co tyto prostory skrývají...

Více

Milena ČerrmákováNOVÝ TÝDEN PŘINÁŠÍ NOVÝ ÚKOL

Vítejte v čase velikonočním. Ačkoliv to vypadá, že se nic nezměnilo oproti minulému týdnu, přesto poslední dny byly něčím jiné. Včera skončily velikonoční prázdniny.... Křesťané na celém světě oslavili Velikonoce a tento týden je pro ně jednou dlouho nedělí.

Více

Milena ČerrmákováDALŠÍ DÍL SOUTĚŽE JE ZDE

Vstupujeme do týdne, ve kterém budeme slavit Velikonoce. Ani tentokrát vás neochudíme o možnost vstoupit do našeho domu a procvičit své vědomosti o místech známých i neznámých...

Více

Milena ČerrmákováPŘÍMĚSTSKÝ KERAMICKÝ TÁBOR SE HLÁSÍ O SLOVO

Třeba i díky pravidelným školícím chvilkám na našich www jste propadli kouzlu práce s hlínou. Příměstský letní tábor pro děti ve věku ZŠ vám poskytne příležitost si nové vědomosti ověřit v praxi...

Více

Milena ČerrmákováPOBYTOVÝ TÁBOR PRO NÁCTILETÉ

Ačkoliv v současné době nevíme, co bude zítra, přesto plánujeme a připravujeme letní tábory. Jeden pobytový pro kluky a holky od 12 let je v nabídce na následujícím plakátku.

Více

Jana PlevováKeramika Online

Od nového týdne začínáme publikovat "seriál" z keramiky: Keramika Online". Můžete se dozvědět něco nového nebo osvěžit staré poznatky. Můžete chytnout inspiraci, co vyrábět, až zase začne kroužek nebo se jen tak podívat do známých míst, která jsou teď veřejnosti uzavřená. Půjde o teoretická videa

Více

Milena ČerrmákováS novým týdnem nové otázky...

Zdravíme vás do posledních dnů měsíce března. Máme pro vás další kolo poznávání našeho domu.

Více

Milena ČerrmákováJARNÍ VÝZVA

Zatím nedochází k žádné změně co se týká provozu SHM Klubu. Přesto může dojít ke změně v jeho vnitřním vybavení - výzdobě. K tomu potřebujeme vaši spolupráci, ke které vás tímto zveme. Začíná totiž jaro a všude kolem nás se znovu obnovuje a probouzí se nový život.

Více

Milena ČerrmákováUZAVŘENÍ SHM KLUBU

Vzhledem k dalším bezpečnostním opatřením ze strany vlády bude od 13.3.2020 až do odvolání SHM Klub Plzeň uzavřen. Zrušeny jsou v tuto chvíli i všechny plánované jednorázové akce, pokud nebude stanoveno jinak. Děkujeme za pochopení! Provázíme celou situaci modlitbou...

Více

Milena ČerrmákováOmezení provozu SHM Klubu

Vzhledem k bezpečnostním opatřením ze strany státu , bude i provoz SHM Klubu v následujících dnech omezen... Zcela rušeny až do odvolání jsou Míčovky (v pondělí 16.00 - 17.00) a doučování AJ (ve čtvrtek 15.00 - 15.30). Ostatní pravidelné aktivity v tuto chvíli probíhají bez omezení.

Více

Jana PlevováPOZOR ZMĚNA! Předtáborko, potáborko

Vzhledem k opatření ohledně koronaviru, rušíme přespávací akci - Předtáborko - potáborko na jednodenní akci. Viz letáček.

Více

Jana PlevováPředtáborko - potáborko

POZOR! POZOR! Je zde předtáborko - potáborko pro 12ti až 15ti leté. Kdo už na táboře byl nebo chce jet nechť se informuje na nástěnce, u sestry Jany Markové nebo v kanceláři Klubu.

Více

Jana PlevováZnovu s Rebelkou

Ahoj Rebelky, zvu vás na další přespávačku. Letos jsme se ještě nesetkaly, tak doufám, že nám to tentokrát výjde. Přihlaste se nejpozději do středy 11. března 2020

Více

Milena ČerrmákováPobytový letní tábor pro děti 8 - 11 let

Zvací plakát s více informacemi pro letní tábor.

Více

Milena ČerrmákováKALENDÁŘ AKCÍ NA BŘEZEN 2020

S novým měsícem máme pro vás připravenou novou nabídku jednorázových akcí...

Více

Milena ČerrmákováKRÁSNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Přejeme vám krásné prožití jarních prázdnin tam, kam se zrovna chystáte. Po celý příští týden - 2 - 5.3.2020 se v SHM Klubu pravidelné aktivity NEKONAJÍ!!! Těšíme se na vás opět v týdnu od 9.3.2020.

Více

Jana PlevováSabotér aneb herní odpoledne

21. února se uskuteční herní odpoledne pro všechny, kteří si rádi hrají. Tak se nezapomeň přihlásit.

Více

Jana PlevováTo je pecka!

Pro starší děti máme nabídku na jarní prázdniny. Od neděle do pondělí, na faře ve Zdicích u Berouna. A jaké pecky jsou přichystané? Přihlas se a dozvíš se to!

Více

Jana PlevováLyže nebo snowboard?

Toď otázka, jak by řekl Hamlet, pokud by v jeho době něco takového existovalo. I vy si můžete vybrat a zajezdit si na tak ojedinělém úkazu jako je sníh, i když možná jen technický. 22. února k tomu budete mít příležitost.

Více

Jana PlevováHašlerka opět spolu

Zveme všechny Hašlerky (7.-9. třída) na další velké setkání. Nezapomeňte se přihlásit a užít si tak přespávačku z 20. na 21. února. Na všechny se těší Jana a spol.

Více

Milena ČerrmákováNabídka letních táborů 2020

Školní rok se přesunul do své druhé poloviny, přichází čas myslet na to, čím se naplní doba letních prázdnin. Přicházíme s předběžnou nabídkou letních aktivit - příměstských a pobytových pro různé věkové kategorie.

Více

Jana PlevováDonboskovská Plachetnice

I letos se chystá speciální program na oslavu svátku dona Boska. Nevíš, kdo to byl? Přijď to zjistit na čtvrteční plachetnici. Plachetnice začíná sice už ve 14:30, ale hlavní program proběhne od 16:00 do 17:00, aby byl čas i na volnou hru a přípravu občerstvení.

Více

Jana PlevováBruslení

V neděli 2. února zveme na bruslení. Neumíš bruslít? Nevadí, každý jednou začínal. Umíš bruslit? Pojď si to užít s námi!

Více

Jana PlevováVýlet do Berouna 2020

Blíží se pololetní prázdniny a tak vás zveme na další výlet a to do Berouna. Projdeme se a navštívíme aquapark. Více informací na plřiloženém plakátku.

Více

Jana PlevováZVONEČKOVÁNÍ

13. prosince v pátek proběhne další keramické odpoledne. Budeme vyrábět zvonečky na vánoce. Mohou se přihlásit rodiče s dětmi, mládežníci i dospělí. Každý bude mít k dispozici hodinu a půl, aby si vyrobil až 3 zvonečky. 1 si může zkusit vytočit na kruhu (ukázka točení je součástí), 1 si vymodeluje a

Více

Jana PlevováPečení s Rebelkou

6.-7. prosince se uskuteční další přespávačka pro Rebelky, tentokrát budeme péct vánoční cukroví nejen na Vánoční besídku. Neváhejte se tedy přihlásit. Jana a Simča

Více

Jana PlevováMožná příjde i Mikuláš

Ve čtvrteční oratoři se budou dít věci. Nejen že budeme soutežít a vyprávět si legendy o svatém Mikuláši, ale možná mezi nás i osobně zavítá. Tak určitě přijďte.

Více

Milena ČerrmákováSOUTĚŽ BETLÉMŮ 2019

Máte doma originální vlastnoručně vyrobený betlém? Přihlašte ho do soutěže betlémů!

Více

Milena ČerrmákováPŘIJĎTE SI VYROBIT ADVENTNÍ VĚNEC

V neděli prvního prosince začíná doba adventní. Přijďte si k nám vyrobit adventní věnec.

Více

Milena ČerrmákováSEMINÁŘ O KOMUNIKACI

Tuto sobotu proběhne v prostorách SHM Klubu seminář o komunikaci s paní Miladou Záborcovou...

Více

Jana PlevováKALENDÁŘ AKCÍ NA LISTOPAD

Otevírá se před námi nový měsíc a s ním přinášíme i novou nabídku nejrůznějších akcí.

Více

Jana PlevováDRUHÝ SOBOTNÍ VÝLET SE BLÍŽÍ

Podzimní příroda je krásná a zve k výletu. Tentokrát se vypravíme do Stříbra. Neváhej a přidej se k nám!

Více

Jana PlevováPŘEKROČ SVŮJ STÍN, ANEB PODZIMNKY PRO TEBE

Ještě netušíš, co budeš dělat o podzimních prázdninách. Pokud je ti 11+, je tu nabídka přímo pro tebe!

Více

Jana PlevováHašlerka v akci

Také Hašlerka hlásí první setkání v tomto školním roce! Ještě váháš?!

Více

Jana PlevováPřespávačka pro Rebelky

Milé Rebelky, tak se můžete těšit na další přespávačku s Rebelkou. Zveme i ty, které ještě mezi nás nezavítaly nebo se už dlouho neukázaly. Budeme šít zvířátka z ponožek pro Misijní jarmark, peníze z tohoto jarmarku pak půjdou na chudé děti z jiných zemí světa. V neděli se zúčastníme mše svaté.

Více

Jana PlevováPRVNÍ SOBOTNÍ VÝLET JE TADY

Krásné podzimní počasí, zbarvená příroda a zároveň volná sobota: to vše dohromady znamená jen jedno - VYRAZIT NA VÝLET

Více

Jana PlevováAktuální rozvrh zájmových kroužků 2019/2020

V příloze se můžete dočíst jaké kroužky a v který den nabízíme, případně kam se máte vydat za aktivitou, na kterou jste se přihlásili...

Více

Milena ČerrmákováNA SVÉ ZÁJEMCE ČEKAJÍ TYTO KROUŽKY

Některé pravidelné aktivity jsou již plně obsazené, jiné nabízí ještě volné místo...

Více

Jana PlevováZAČÍNAJÍ PRAVIDELNÉ AKTIVITY - KROUŽKY

Téměř všechny pravidelné aktivity zahájíme v našem SHM Klubu od pondělí 16.9. POZOR NĚKTERÉ AKTIVITY ZAHÁJÍME AŽ OD ŘÍJNA! Více se dočtete v článku.

Více

Milena ČerrmákováZAPISOVÁNÍ DO PRAVIDELNÝCH AKTIVIT

Konec letních prázdnin se nezadržitelně blíží a začátek školního roku je již za dveřmi. Také naše dveře se těší, až jimi začnou proudit zájemci o pravidelné aktivity. Zápis bude probíhat v týdnu od 9.9.2019

Více

Jana PlevováVýlet do Nečtin s Nábožkem

Konec roku je sice ještě daleko, ale i tak připomínáme výlet s Nábožkem, který proběhne 24. června. Přihlas se!

Více

Jana Plevová24 hodinová Hašlerka

Být 24 hodin Hašlerkou? To je přerce výzva! Nenech si ji ujít a přihlas se. Doba výzvy už se blíží. ...

Více

Jana PlevováPřespávačka Josefíny

Milá Josefíno, jistě jsi už netrpělivá, kdy zase bude nějaká přespávačka pro Tebe. Tak právě teď se jedna chystá na konci května. Udělej si tedy čas 24.-25. května a přihlaš se na přespávačku.

Více

Jana PlevováKeramické odpoledne

Zveme hlavně všechny ty, kteří nechodí do keramického kroužku na keramické odpoledne 8.5. 2019 plné tvoření z hlíny.

Více

Jana PlevováVoda nebo Mattoni?

Jedeme na Ohři. Tento vodácký víkend je spíše pro pokročilé vodáky, kteří se už účastnili aspoň jednoho z předešlých ročníků.

Více

Jana PlevováDárek pro maminku

Všechny maminky a babičky zveme na besídku ke Dni matek. Přijďte si udělat krásné nedělní odpoledne 12. května.

Více

Jana PlevováFestival 2019

Zveme vás na další Festival v Pardubicích. A pozor, kdo dřív příjde, jede. Tak neváhejte a přihlaste se.

Více

Jana PlevováJarní turistická víkendovka 2019

Mladí, jarní, pěší, víkendový, ... víte, co tato slova mají společného? Vystihují jarní turistickou víkendovku pro mladé. A určitě by se jich našlo daleko víc. Neváhejte a přihlaste se! Protože, kdo zaváhá, ... nejde a to by byla velká škoda.

Více

Jana PlevováRebelko, slavíme!!!

Přiblížil se termín poslední Rebelky tohoto roku. A budeme slavit. Nejen jaro a velikonoční čas, ale i křest Marušky Hulmákové. Přijďte si s námi zablbnout, upéct něco dobrého, oslavovat... Těší se Jana P. a spol.

Více

Jana PlevováVelikonoční oratoř

Zveme všechny na Velikonoční oratoř ve středu. Pojďte si užít velikonoční tradice, zahrát si, vyblbnout se.

Více

Jana PlevováPotáborko a předtáborko

Potáborko předtáborko pro všechny, kteří se chystají na tábor "Únikovka" a pro ty, kteří byli na táboře "Pevnost Boyard". Tak neváhejte a přihlaste se.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba