Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

POSLEDNÍ VEČEŘE aneb typ pro ty z vás, kteří jste si oblíbili adventní setkání Rorate

Chceme Vám tedy nabídnout opět chvíli zamyšlení - tentokrát nad událostmi Velikonoc. Můžete se tedy těšit na společenství dvou Ježíšových učedníků, zpěv, společné povídání, připomínku židovské večeře, aj. Akce se koná 1. dubna 2015 do 19 do 21 hodin na Křimické.

Více

Kalendář akcí na duben 2015

Milí přátelé, právě jsme pro vás dokončili nový kalendář akcí. V příloze naleznete tradiční stránku akcí, které připravujeme na měsíc duben 2015.

Více

Výlet přírodním parkem TRHOŇ

Jaro ťuká na dveře a my začínáme opět s pěší turistikou... zveme vás tímto na prázdninový turistický výlet přírodním parkem Trhoň, který se uskuteční ve čtvrtek 12. března 2015. Sraz v 9.30 před střediskem nebo v 10 h u pokladen na hl. nádraží ČD. Více informací naleznete v příloze.

Více

Kalendář akcí na březen 2015

Milí přátelé v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc březen 2015. V druhém březnovém týdnu jsou jarní prázdniny, připomínáme, že pravidelné kroužky se nekonají a otevřený klub je zavřený.

Více

LETNÍ TÁBORY 2015

Přihlašování na letní tábory je od 9. února 2015 spuštěno. Podobně jako v několika uplynulých letech pořádáme celkem 5 letních táborů. Dva příměstské, dva pobytové všeobecné a jeden cyklotábor. Podrobnější přehled pořádaných táborů naleznete v přiloženém souboru. Uzávěrka je 30.4. nebo po naplnění.

Více

Výlet na Šumavu

Pozor, pozor! Blíží se klubový výlet. Kdo nemá chřipku, ať vyrazí s námi... snad nám trochu sněhu ještě do soboty 28.2.2015 vydrží. Vyrážíme totiž na Šumavu, za bobováním. Sraz v 8.15 před střediskem nebo v 8.45 před pokladnami na hlavním vlakovém nádraží. Více informací v příloze.

Více

Ohlednutí za akcemi v únoru 2015

Tak se nám měsíc únor pomalu zase chýlí ke konci. Kromě akcí, které jsme inzerovali předem v jednotlivých příspěvcích, máme za sebou i některé další, které vzpomeneme alespoň pohledem zpět.

Více

Kalendář akcí na únor 2015

V přiloženém souboru nalezete kalendář akcí na měsíc únor. Prosíme zároveň ještě jednou všechny členy klubu, kteří ještě nemají uhrazený členský příspěvek na nové pololetí, aby tak do poloviny února učinili. Děkujeme a přejeme všem pěkný měsíc.

Více

Víkendovka s donem Boskem

Tentokrát jde o nabídku pro mládež od 15-ti do 22 let. A oč jde? O nabídku setkání pro ty, kteří chtějí více poznat osobu Jana Boska, který se stal inspirativní osobou pro mnoho lidí na celém světě... Mohl by být inspirativní i pro Tebe? Pojeď s námi, třeba na to najdeš odpověď...

Více

BOSKOTANČÍRNA NARUBY

Což takhle Boskotančírna trochu jinak? Stačil malý podnět a parta mladých, která si již třikrát užila zábavně taneční večer sama, ji tentokrát připravila pro změnu pro dospěláky. Vyzkouší si to nejprve na těch nejbližších ze svých rodin a na vedoucích z klubu SHM. Akce se koná v pátek 30. 01. 2015.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019