Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

VÝROBA GELOVÝCH SVÍČEK

První páteční výtvarná dílna se bude konat hned v týdnu po vánočních prázdninách - tedy v pátek 9. ledna 2015. Tentokrát se budeme vyrábět gelové svíčky. Přihlášky do čtvrtka 8. ledna 2015 v kanceláři klubu. Počet míst je omezen, proto neváhejte a přihlaste se včas.

Více

Připomínka platby členských příspěvků

Dovolujeme si také upozornit všechny členy našeho klubu, že bude třeba uhradit členský příspěvek na nové šk. pololetí. Platbu můžete provést v kanceláři klubu hned od pondělí 5. ledna 2015. Jinak během ledna, vždy od pondělí do čtvrtka od 14 do 18 hodin. Děkujeme za včasné vyřízení této záležitosti.

Více

Kalendář akcí na leden 2015

Milí přátelé v příloze vám nabízíme kalendář akcí na leden 2015.

Více

Vítejte v roce 2015 ...

Milí přátelé, vítejte v novém roce 2015. Ať je to pro vás rok požehnaný... Přejeme vám také ještě i pěkný zbytek těchto svátečních dní... Aktivity našeho volnočasového centra se opět rozběhnou v pondělí 5. ledna 2015. Těšíme se na vás!

Více

Ohlednutí za posledním měsícem roku 2014

Poslední informace, které jsme vám nabídli, byli přesně před měsícem. Poslední měsíc byl plný akcí, předvánočních příprav a čas, kdy je i napilno s vyúčtováním různých projektů. Omlouváme se tedy všem návštěvníkům našeho webu, že nenašli průběžně čerstvé informace. V následujících řádcích vám chceme

Více

Kalendář na prosinec 2014

Kalendář jednorázových akcí, které se budou konat v prosinci naleznete v přiloženém souboru.

Více

Opět začaly ranní adventní půlhodinky - RORATE

Vstoupili jsme do adventu a s ním tu jsou i naše pravidelná adventní setkání. Scházíme se každé pondělí před vyučováním - a to od 6.45 do 7.15 hodin. Zpíváme, přemýšlíme nad životem, nasloucháme slovům Bible... a po duchovní čtvrthodince následuje společná snídaně. Zveme i Tebe...

Více

Zpívání při rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích

V neděli 30. listopadu 2014 v podvečerních hodinách se zúčastnila skupina dětí spolu se sestrami salesiánkami rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích. Děti při této příležitosti zahrály a zazpívaly pár tradičních a folkových koled. Akce jsme se zúčastnili na pozvání "Křimických"...

Více

ADVENTNÍ TVOŘENÍ - VÝROBA ADVENÍCH VĚNCŮ

Zveme vás všechny na tradiční adventní výtvarnou dílnu - na výrobu adventních věnců. Bude se konat v pátek 28.11.2014 od 15 do 17.30 v sále na Křimické. Součástí setkání je také žehnání věnců a duchovní povzbuzení. Letos u toho s námi bude P. Robert Bergmann.

Více

NABÍDKA PRO VÁŠNIVÉ HRÁČE STOLNÍHO TENISU

Všichni, kteří jste si oblíbili stolní tenis, čtěte pozorně! V neděli 23.112014 si máte možnost zase zahrát. Tentokrát nám pozvání na turnaj zaslali z Totemu. Bližší informace v přiloženém letáku.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018