Přesun na obsah

Dnes je 13.12.2018

Svátek má Lucie
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Malování na kameny

Další tvoření z cyklu "páteční výtvarná dílna" se uskuteční v pátek 7. února 2014 od 15 h v keramické dílně. Tentokrát budeme malovat na kameny. Přihlášky přijímáme jako vždy v kanceláři klubu, a to do čtvrtka 6. února 2014.

Více

KARNEVAL 2014

Milé děti i rodiče, karneval je opět tu... zve vás na něj tentokrát Nastěnka, Ivánek, Mrazík, Marfuška a další. Karnevalový rej vypukne ve středu 29. ledna 2014 v 15 h. Tak neváhejte, připravte si originální masku a přijďte mezi nás...

Více

BOSCO TANČÍRNA II

Milí kamárádi, zveme vás na jednu akcičku, která se loni pěkně povedla... Ano, je tu opět BOSCO TANČÍRNA. Uskuteční se v pátek 24. ledna 2014 od 19 hodin v sále. Bližší informace na přiloženém plakátku nebo u Pavly a Zuzky.

Více

PŘÁTELSKÝ FLORBALOVÝ TURNAJ

Včera 13. ledna 2013 se uskutečnil přátelský florbalový turnaj starších žáků a žákyň ze Salesiánského hnutí mládeže - Klub Plzeň a ze Salesiánského střediska mládeže - domu dětí a mládeže v Lobzích. Celkem se utkali tři družstva. Turnaj hostil tentokrát náš plzeňský klub SHM.

Více

Páteční výtvarná dílna: DRÁTOVÁNÍ

Zveme vás všechny na první páteční výtvarnou dílnu v novém roce, která se bude konat v pátek 17. ledna 2014 od 15.00 h v keramické dílně. Tentokrát budeme drátovat. Dílna je určena pro děti od 9-ti let. Přihlášky odevzdávejte v kanceláři klubu do čtvrtka 16. ledna 2014.

Více

Pozdrav v novém roce

Milí přátelé, zdravíme vás všechny v novém roce a přejeme vám, aby to byl pro vás rok požehnaný, podnětný a pokojný. Máme za sebou tři prázdninové akce a dnes zahajujeme opět pravidelný provoz všech zájmových aktivit. Těšíme se na vás.

Více

Kalendář akcí na leden 2014

Milí přátelé, v přiloženém souboru vám nabízíme kalendář akcí na měsíc leden 2014.

Více

Přespávačka pro Josefínu

Již zítra, v pátek 13. prosince 2013 se bude konat přespávání v klubu pro holky z klubu Josefína. Program plný zajímavých činností potrvá až do soboty. Více informací podá sestra Pavla.

Více

Vánoční besídka 2013

Zveme všechny přátelé, rodiče a známé na tradiční vánoční besídku, která se bude konat dne 15.12.2013 od 15 h v sále, v suterénu domu. Na programu jsou vystoupení dětí z některých kroužků a zpívání koled.

Více

Výlet do Příchovic 2013

Milé děti, zveme vás na další klubový výlet. Tentokrát pojedeme k dřevořezbářce - paní Andrlíkové do Příchovic - podívat se na krásný betlém, který už mnoho let vyrábí a každý rok v adventě vystavuje na své zahradě. Vyrážíme 14.12.2013. Sraz v 8.15 před střediskem.

Více


Nejnovější fotogalerie

Mikuláš v oratoři 5.12.2018