Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář na prosinec 2014

Kalendář jednorázových akcí, které se budou konat v prosinci naleznete v přiloženém souboru.

Více

Opět začaly ranní adventní půlhodinky - RORATE

Vstoupili jsme do adventu a s ním tu jsou i naše pravidelná adventní setkání. Scházíme se každé pondělí před vyučováním - a to od 6.45 do 7.15 hodin. Zpíváme, přemýšlíme nad životem, nasloucháme slovům Bible... a po duchovní čtvrthodince následuje společná snídaně. Zveme i Tebe...

Více

Zpívání při rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích

V neděli 30. listopadu 2014 v podvečerních hodinách se zúčastnila skupina dětí spolu se sestrami salesiánkami rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích. Děti při této příležitosti zahrály a zazpívaly pár tradičních a folkových koled. Akce jsme se zúčastnili na pozvání "Křimických"...

Více

ADVENTNÍ TVOŘENÍ - VÝROBA ADVENÍCH VĚNCŮ

Zveme vás všechny na tradiční adventní výtvarnou dílnu - na výrobu adventních věnců. Bude se konat v pátek 28.11.2014 od 15 do 17.30 v sále na Křimické. Součástí setkání je také žehnání věnců a duchovní povzbuzení. Letos u toho s námi bude P. Robert Bergmann.

Více

NABÍDKA PRO VÁŠNIVÉ HRÁČE STOLNÍHO TENISU

Všichni, kteří jste si oblíbili stolní tenis, čtěte pozorně! V neděli 23.112014 si máte možnost zase zahrát. Tentokrát nám pozvání na turnaj zaslali z Totemu. Bližší informace v přiloženém letáku.

Více

BETLÉMSKÉ ZVONĚNÍ aneb výlet do Prahy na vánoční výstavu

Milí přátelé zveme vás na další klubový výlet - tentokrát do Prahy na 35. ročník vánoční výstavy, která se bude konat v Betlémské kapli. Vyrážíme v sobotu 29.11.2014. Během víkendu proběhne na výstavě také dvoudenní setkání řezbářů. Přihlášky a bližší informace naleznete zde v přiloženém souboru.

Více

Setkání začínajících animátorů

Druhý ročník setkávání začínajících animátorů začíná za pár dní... Sejdeme se v pátek 21.11.2014 v 17 h a program bude podobně jako loni pokračovat do sedmnácté hodiny sobotní. Bližší informace dostanou zájemci v osobním zvacím dopise.

Více

Přihlašování na FARNOST CUP 2014

Přihlášku na FARNOST CUP 2014 můžete poslat tentokrát také e-mailem na adresu klubu: plzen@shm.cz. Do mailu napište prosím informace, které jsou požadované v papírové přihlášce.

Více

FARNOST CUP 2014

Milí přátelé, zveme vás na další ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Bude se konat již v úterý 11.11.2014, a to jako vždy od 17 h v sále na Křimické. Takže neváhejte a přihlaste se v kanceláři klubu nejpozději do pondělí 10.11.2014.

Více

Kalendář akcí na listopad 2014

Milí přátelé kalendář akcí na listopad naleznete v přiloženém souboru.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019