Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

MĚSÍC PRO MISIE 2014

Měsíc říjen vstoupil do své druhé poloviny a do druhé poloviny vstupujeme také s aktivitami v rámci iniciativy Měsíc pro misie. Jedná se o sérii dobročinných aktivit, které směřují k rozvoji solidarity s těmi nejchudšími.

Více

Misijní preclíky

Milé děti zveme vás na další Misijní výtvarnou dílnu. Bude se konat v pátek 17. října 2014 a budeme na ní péct preclíky, které se budou následně prodávat na Misijním jarmarku. Pracovat se bude ve dvou skupinách: od 15 h a od 16.30. Přihlášky odevzdávejte do 16. října 2014 v kanceláři klubu.

Více

Potáborko ve Zdicích

Oznamujeme všem kamarádům - účastníkům letošního cyklotábora, konaného na Třeboňsku, že se příští měsíc sejdeme na potáborku. Pojedeme podobně jako loni na víkendovku do Zdic. Čekají nás hry, výlet, návštěva plaveckého bazénu v Berouně a jiné radovánky. Kdy: 7.-9. listopadu 2014.

Více

Výlet na Lipno

Zveme všechny kamarády na říjnový klubový výlet. Tentokrát pojedeme na Lipno, na Stezku korunami stromů. Kdo má zájem jet, ať neváhá s přihlášením se. Informace a přihlášku naleznete v souborech v příloze, zde.

Více

Kalendář akcí na říjen 2014

Milí přátelé, kalendář akcí na měsíc říjen 2014 naleznete v přiloženém souboru.

Více

Misijní výtvarná dílny - dekorativní motýlci

Zveme vás na první misijní dílnu v tomto školním roce.

Více

Výlet ke zřícenině hradu Pajrek

A začínáme opět s klubovými výlety. První z nich se uskuteční již tuto sobotu 20. října 2014. Putovat budeme ke zřícenině hradu Pajrek a bude zajisté i čas na houbaření. Sraz v 7.30 na tramvajové zastávce Malesická, bližší informace v přiloženém souboru, přihlášky v kanceláři klubu.

Více

NÁRAMKY A PRSTÝNKY

Páteční výtvarné dílny jsou opět zde. Nebude-li stanoveno jinak, budeme se scházet od 15 h do 16.30 h v keramické dílně. V pátek 19. září 2014 vám nabízíme výrobu náramků a prstýnků z paměťových drátků . Bližší informace naleznete v přiloženém souboru, přihlášky přijímáme v kanceláři klubu.

Více

Kalendář akcí na září 2014

Milí přátelé, přehled jednorázových akcí v měsíci září 2014 naleznete v přiloženém souboru "kalendáři akcí na měsíc září 2014".

Více

Nabídka zájmových aktivit ve školním roce 2014/15

Máte-li zájem se podívat na základní verzi nabídky zájmových aktivit pro školní rok 2014/15, můžete se podívat do sekce "CO NABÍZÍME". Stále ještě čekáme na některá upřesnění, tak považujte prosím tuto verzi ještě jako prozatímní. Děkujeme za pochopení. Dovolujeme si vás také upozornit na změnu

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018