Přesun na obsah

Dnes je 28.7.2021

Svátek má Viktor
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na únor 2013

Nabídku akcí na měsíc únor naleznete v přiloženém souboru.

Více

KARNEVAL 2013

Zveme všechny malé i velké na karneval, který se uskuteční již tuto středu 30. ledna 2013 od 15 h v sále na Křimické. Tentokrát budeme ve společnosti Popelky a jejích přátel. Tak neváhejte, sežeňte si masku a přijďte mezi nás.

Více

BOSKO TANČÍRNA

V pátek 25. ledna 2013 jako alternativa k Salesiánskému plesu (určenému pro rodiče) se uskutečnila první Bosko tančírna pro děti od 11 do 14-ti let s možností přespávání v klubu pro ty, jejichž rodiče byli "plesající". Program plný zábavy a dobrého jídla si nachystaly děti spolu s organizátorkami.

Více

Aktualizovaný kalendář na leden 2013

Nabízíme vám aktualizovanou verzi kalendáře na leden 2013. Klikněte na více

Více

Výlet JESENICKOU PAHORKATINOU ZA BÁBOU A DĚDKEM

Milí kamarádi, vzhledem k oblevě se ruší zamýšlený výlet na Šumavu. Místo toho vás srdečně zveme na výlet za působivými žulovými balvany a krásnou krajinou Žihelska. Vyrážíme v sobotu 12. ledna 2013. Sraz je v 7.30 před budovou na Křimické 73. Více informací a přihlášku naleznete kliknete-li na více

Více

Zimní tvoření 2013

Milí přátelé, zveme vás na velké zimní tvoření, které se bude konat v pátek 11. ledna 2013 od 15 h v sále domu. Čeká nás několik výtvarných technik se zimní tématikou či výroba drobnůstek, které mohou potěšit. Více informací v přiloženém plakátu.

Více

Sobotní keramika v lednu 2013

Sobotní keramika pro malé i velké zájemce proběhne již tuto sobotu, 5. ledna 2013, v obvyklý čas - tedy od 10 do 12 h v keramické dílně. Zájemci se hlaste předem v kanceláři klubu SHM.

Více

Škrabošky a obličejové masky

Milé děti, řada z vás má tento týden ještě volno, ale u nás zítra už opět začínáme. V pátek vás zveme na výtvarnou dílnu, která nese název Škrabošky a obličejové masky. Tvořit budeme pod vedením Pavly a Vlaďky od 15 h v keramické dílně. Více na plakátku zde.

Více

Kalendář akcí na leden 2013

V přiloženém souboru vám přinášíme přehled akcí na leden 2013. Akce budou ještě průběžně upřesňovány.

Více

Vánoční svícen

Milé děti zveme vás na další výtvarné tvoření z cyklu Páteční výtvarné dílny. Tentokrát budeme tvořit VÁNOČNÍ SVÍCEN z korálků pod vedením Pavly a Vlaďky. Akce se koná 14. prosince 2012 od 15 do 16.30 h. Přihlašování na akci probíhá v kanceláři klubu SHM na Křimické. Více v plakátku - zde.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba