Přesun na obsah

Dnes je 25.3.2019

Svátek má Marián
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Fotogalerie doplněna o nové kousky

Dovolujeme si upozornit, že v sekci Fotogalerie jsou doplněné fotografie za měsíc květen a ze závěrečné akademie ze dne 6. června 2011.

Více

 

... A JAK TO BUDE V ČERVNU "NA STŘEDISKU" DÁL ...

Kroužky a oratoř budou probíhat do 9. června 2011. Výjimku tvoří pondělí 6. června, kdy kroužky nebudou, protože od 16 h se bude konat Závěrečná akademie. V pondělí 13. 6. se od 15 do 18 h bude konat Dětské herní odpoledne a v pondělí 20. 6. Cyklosoutěž pro děti od 15 h.

Více

Sobotní keramika v červnu

Poslední sobotní keramika v tomto školním roce proběhne v sobotu 4. června 2011 od 10.00 do 12.00. Jsou zvaní malí i velcí, co rádi tvoří z hlíny.

Více

Jak žije náš hudebně-divadelní spolek

Na začátku školního roku to vypadalo, že s divadlem na středisku končíme, zkrátka nebyl o něj zájem. Ale pak to přišlo. Začátkem listopadu se dala parta menších a větších dohromady a začala nacvičovat malý muzikál Budulínek. Následovalo úspěšné vystoupení v Salesiánském divadle v Praze.

Více

Klubový výlet v květnu

Milí kamarádi, v sobotu 21. května 2011 se uskuteční další výlet. Rádi bychom vyrazili do Stříbra (jak bylo původně plánováno na měsíc duben). Takže všechny srdečně zveme.

Více

Květnová sobotní keramika

Zveme všechny příznivce sobotní keramiky na další setkání. Tentokrát se sejdeme v sobotu 7. května 2011, opět v náš obvyklý čas, tedy od 10 do 12 hodin. Můžete s sebou vzít i někoho z vašich přátel.

Více

Turnaj ve vybíjené

Milí kamarádi, zveme vás na malý turnaj ve vybíjené. Uskuteční se ve čtvrtek 28. dubna 2011 od 16 h na hřišti u adventistů. Hrát se bude na smíšená družstva. Neváhejte a přijďte si zahrát.

Více

Velikonoční tvoření

Zveme všechny, kdo rádi tvoří, na velikonoční výtvarné dílny. Budou se konat na Zelený čtvrtek - pro děti tedy již o velikonočních prázdninách - od 14.00 do 17.00 hodin v sále, Křimická 73. Kromě tradičních pomlázek a kraslic malovaných voskem budou na programu různé jarní a velikonoční dekorace.

Více

Měsíc literárního tvoření

Milí kamarádi, vymysleli jste už nějaký zajímavý příběh? Zkoušeli jste už napsat povídku? Napadají vás rýmy jen tak pro radost a nevíte co s nimi? Patříte mezi literárně nadané školáky a ještě jste nedostali šanci? Tak tu máme něco pro vás.

Více

Sobotní keramika v dubnu

Sobotní keramika v dubnu se koná v sobotu 9. dubna 2011 od 10.00 do 12.00 h. Zveme všechny, kdo mají chuť strávit dvě hodinky s hlínou v ruce...

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019