Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář akcí na duben 2014

Milí přátelé, v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc duben. Přejeme vám pěkné jarní dny.

Více

TÁBORY se rychle plní ...

Milí rodiče, pokud ještě někteří zvažujete přihlásit vaše dítě na některý z letních táborů, které pořádáme, tak moc dlouho neváhejte, protože zbývá už jen pár volných míst (Tábory č. 1 a 5 už jsou plné, zde zapisujeme už jen náhradníky). Děkujeme za vaši důvěru.

Více

Kalendář akcí na březen

Milí přátelé v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc březen.

Více

VÝLET NA HORU BZÍ

Zveme všechny kamarády na další klubový výlet. Tentokrát poputujeme na Horu Bzí. Říká se jí ještě i jiným názvem. Kdo uhádne nejdříve jak a napíše nám správnou odpověď mailovou adresu střediska, bude odměněn. Výlet se bude konat neobvykle v neděli, a to od 10 do 17.30.

Více

Hele, kruh, ... no to je výzva

Milé děti, máte už delší dobu chuť zkusit to také na hrnčířském kruhu...myslíte, že vytočit si nějakou věcičku na kruhu je těžké? Ještě jste to nikdy nezkusily? Tak neváhejte a přijďte na keramický wiorkshop, na kterém si to můžete vyzkoušet. Kdy: v sobotu 22. února 2014 od 9 do 12.30 h.

Více

LETNÍ TÁBORY 2014

Od 10. února 2014 spouštíme přihlašování na letní tábory. Letos jich bude organizováno opět celkem 5. Dva pobytové, dva příměstské a jeden cyklotábor. S přihlašováním dlouho neváhejte, loni bylo brzy plno. Nabídku táborů naleznete v přiloženém souboru.

Více

BOSCO CUP 2014

Už je to tady! Čtvrtý ročník "jarního" turnaje ve stolním tenisu se uskuteční v úterý 11. února 2014 od 17 do 19.30 h. Je určen pro rekreační hráče stolního tenisu od 8 do 15-ti let. Písemnou přihlášku je třeba odevzdat do 10. února 2014 v kanceláři klubu.

Více

Kalendář akcí na únor 2014

Milí přátelé, přehled nabídky akcí na měsíc únor, jakož i nabídku letních táborů na rok 2014 nalezenete v přiloženém souboru.

Více

Důležité upozornění pro všechny členky Josefíny!

Holky, pozor! Další přespávačka v klubu je tu... tak kdo může, ať si poznamená, že "čajové přespávání" se koná od pátku 7. února do soboty 8. února 2014. Více informací naleznete v přiloženém souboru. Informační letáčky a přihlášky jsou k dispozici u Pavly na středisku.

Více

Malování na kameny

Další tvoření z cyklu "páteční výtvarná dílna" se uskuteční v pátek 7. února 2014 od 15 h v keramické dílně. Tentokrát budeme malovat na kameny. Přihlášky přijímáme jako vždy v kanceláři klubu, a to do čtvrtka 6. února 2014.

Více