Přesun na obsah

Dnes je 17.5.2021

Svátek má Aneta
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Vánoční besídka 2012

Milí přátelé, tradiční vánoční besídka našeho klubu SHM se uskuteční v neděli 16. prosince 2012 od 15 h v sále na Křimické. Všichni jste srdečně zváni. Program si pro vás připravily děti ze zájmových kroužků.

Více

Výlet do Vánočního domu

Milí přátelé, zveme vás na další z klubových výletů. Tentokrát pojedeme do Vánočního domu na zámečku Doubí (Karlovy Vary). Výlet se koná v sobotu 8. prosince 2012. Sraz v 7.30 před sídlem SHM - Klub Plzeň - tedy u nás na Křimické. Návrat v 18 tamtéž. Je nutné se přihlásit předem.

Více

RANNÍ ADVENTNÍ PŮLHODINKY - RORATE...

Milé děti, bývají pro vás rána někdy těžká? Nechce se vám občas vstávat, zvlášť když je venku ještě tma a je chladno? Pojďme spolu zkusit prožít tři pondělní rána trochu jinak. Kdy: 3.prosince, 10. prosince a 17. prosince. Sejdeme se vždy v 6.45. Co budeme dělat? Klikni dále...

Více

Kalendář akcí na prosinec 2012

Milí přátelé, nabízíme vám již předběžný kalendář akcí na prosinec 2012. Věříme, že si z naší nabídky něco vyberete. Jste srdečně zváni....

Více

SPOLEČNĚ TVOŘÍME ADVENTNÍ VĚNCE

Zveme všechny, malé i velké, na tradiční společnou výrobu adventních věnců. Adventní tvoření se bude konat v pátek 30. 11. 2012 od 15 do 17 h. Na závěr budou věnce všech, kdo budou mít zájem, požehnány. Při žehnání věnců nám zahrají některé děti z našich kroužků. Více v pozvánce - zde:

Více

Výlet na hrad Kyjov

Další z klubových výletů se uskuteční již tuto sobotu 17. listopadu 2012. Pošlapeme tentokrát mimo jiné na zříceninu hradu Kyjov, která je v našem nedalekém okolí. Sraz v 8.30 před střediskem. Návrat v 16.30 tamtéž. Je třeba, aby účastníci ušli alespoň 10 km pěšky. Více + přihláška zde:

Více

Výsledky FARNOST CUPu 2012

V pořadí 3. ročníku podzimního turnaje ve stolním tenisu se dnes večer zúčastnilo celkem 26 hráčů. Hrálo se jako obvykle ve dvou kategoriích. V kategorii mladších dětí soutěžilo 12 hráčů, v kategorii starších dětí soutěžilo 14 hráčů. Výsledky naleznete zde:

Více

Odložení slosování

Oznamujeme všem, kteří odevzdali svou průkazku ke SVATOMARTINSKÉMU SLOSOVÁNÍ, že se slosování o týden odkládá z důvodu rekonstrukce sálu. Slosování proběhne o týden později, ve čtvrtek 15. listopadu 2012 ve stejný čas, tedy v 16.30h.

Více

Člověče, nezlob se!

Zveme všechny děti, které se nebojí prohrávat na odpočinkové odpoledne se známou stolní hrou Člověče, nezlob se. Hrát budeme v pátek 23. listopadu 2012 od 16 do 18 h u nás, na Křimické. Těšit se můžete na (pro někoho možná dosud neznámou) variantu hry "Na zajatce". Přihlášky do 22. 11. v kanceláři.

Více

FARNOST CUP 2012

Milí kamarádi, podzimní turnaj ve stolním tenisu je opět tu. Třetí ročník tzv. FARNOST CUPu se uskuteční v úterý 13. listopadu 2012 od 17 h v sále na Křimické. Je určen především pro rekreační hráče stolního tenisu od osmi let věku. Přihlašování probíhá v kanceláři klubu SHM. Přihláška v příloze.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba