Přesun na obsah

Dnes je 4.12.2022

Svátek má Barbora
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

ZVEME VÁS NA VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ

KAŽDÉ ODPOLEDNE MEZI 15.00 A 17.00 HODINOU, OD PONDĚLÍ DO ČTVRTKU VÁS ZVEME NA VENKOVNÍ VEŘEJNÉ HŘIŠTĚ V ULICI NA OKRAJI. Nabízíme vám možnost strávit tento čas společně při různých sportovních aktivitách - pinec, vybika - a dalších fajn hrách. Za nepříznivého počasí se nic konnat nebude...

Více

ČÁSTEČNÉ OBNOVENÍ AKTIVIT SHM KLUBU

Milí přátelé, od pondělí 19.4.2021 bude obnovena výuka v individuálních aktivitách - hudební kroužky a doučování. Vedoucí jednotlivých kroužků vás budou telefonicky kontaktovat a domluví se s vámi na termínu a čase prvního setkání. Skupinové aktivity zatím obnovené nebudou.

Více

Velikonoční pečení

Hlásíme se s dalším online workshopem a to hned zítra tedy 31.3. v 15:30. Tentokrát bude na téma: Velikonoční pečení. Ukážeme si, jak upéct velikonočního beránka, který se opravdu vyklopí z formy a jak na pečení jidášů. Odkaz na stream viz níže.

Více

Malování vajíček voskem

Další workshop online se bude zabávat malováním vajíček voskem a jejich barvením přírodními barvami. Tak se nezapomeňte dívat už tento pátek 26.3. v 15:30. Odkaz viz níže...

Více

Výzva: 100 jarních kilometrů

Máme tu soutěž, výzvu, pro odvážné. Pojďme se trochu po zimě rozhýbat a nemusí to být zrovna 100 kilometrů za den;) Jak na to? 1) přihlas se (i když pak soutěž nedoděláš, tak to aspoň zkus) na emailu, který je uvedený níže ...

Více

Pletení pomlázky - nová verze

Blíží se nám Velikonoce, a tak jsme pro vás připravili tři ministreamy. V prvním 18.3. v 15:30 si upleteme pomlázku, mrskačku, žílu nebo jak se tomu všude jinde říká. Kdo si nestihne do zítra nastříhat vrbové proutky, nevadí, v kolonce videa (v pravém sloupečku) tento návod bude i nadále přístupný.

Více

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V HLAVĚ

Další příměstský tábor se uchází o vaši přízeň. Pokud chceš zjistit, co vše se děje nejen ve tvé hlavě, máš čas v týdnu od 9.8. do 13.8. a už máš za sebou první a druhou třídu ZŠ, pak je tento tábor přímo pro tebe!

Více

PÁTEČNÍ PRÁZDNINOVÁ POKLADOVKA

Jarní prázdniny se pomalu blíží ke konci. Pokud si chcete užít jejich poslední den stopovačkou, jste na ni zváni! V pátek 12.3. od 15.00 do 17.00 hodin můžete vyrazit podle šipek za pokladem. Výchozím bodem je místo na fotografii, odtud povedou různobarevné šipky, pokud zvolíte správnou barvu...

Více

ZEMŘELA SESTRA MARIE MRÁČKOVÁ

Se zármutkem, i s nadějí ve vzkříšení, s vámi chceme sdílet tuto zprávu. Dne 9.3.2021 zemřela naše spolusestra Mary (Marie) Mráčková. Na přelomu tisíciletí působila v našem SHM Klubu, jako jeho ředitelka a vedla několik kroužků, včetně keramiky.

Více

POBYTOVÝ TÁBOR ZÁHADA HLAVOLAMU

Srdečně vás zveme na pobytový tábor do Jesenice a to hned na začátku prázdnin - od 1. do 6. července 2021. Týden plný her, dobrodružství i navazování nových přátelství je určen pro kluky a holky od 8 do 12 let.

VíceNejnovější fotogalerie

2022-10-26 Podzimky