Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

OSLAVA JANA BOSKA SE BLÍŽÍ

Na konci ledna tradičně oslavíme svátek Jana Boska - zakladatele salesiánského díla ve prospěch chudé mládeže. Můžete se přidat už nyní k přípravě tohoto svátku u vás doma... každý den si najít chvilku času na jednu z jeho myšlenek, poslechnout si úryvek z knihy o životě současných mladých lidí

Více

SHM KLUB V LEDNU NEOTEVŘE

Je nám to líto, ale podle aktuálních opatření zůstává SHM Klub uzavřený až do konce měsíce ledna - 31.1.2021. Věříme, že se situace zlepší, a bude možné se setkávat alespoň v omezeném počtu během února.

Více

Oslavte s námi salesiánské svaté

Zveme vás k oslavě osobností tohoto měsíce v naší salesiánské rodině. Jsou to Laura, František Saleský a Jan Bosko.

Více

LEDEN A UZAVŘENÝ SHM KLUB

Milí přátelé, do 22.1.2021 bude SHM Klub uzavřen. Nebudou v tomto období probíhat žádné pravidelné aktivity. Očekávané obnovení provozu se bude řídit aktuální epidemiologickou situací. Pokud index PES bude na stupni 4, začnou probíhat individuální aktivity - hudební kroužky a doučování.

Více

Dárečky do krabičky - Online vysílání - 19.12. v 15.00

Posledni online workshop je zaměřený na drobné dárečky, které se vejdou do krabičky. Ukážeme si 3 jednoduché dárečky: náramek, přívěšek na klíče a skleničku se solí do koupele. Zároveň si i ozdobíme krabičku...

Více

Předvánoční výlet na Krkavec

Vzhledem k novým vládním opatřením a nepříznivé epidemiologické situaci je výlet zrušen. Snad se nám podaří uskutečnit některý z dalších plánovaných výletů...

Více

Galerie betlémů - HLASUJTE!

Zatím se sice přihlásil jen jeden betlém, ale vy, co jste to nestihli, neváhejte, stále máte možnost poslat fotku na email: j.plevova@email.cz

Více

Misijní jarmark

Začátkem listopadu se nám nepodařilo mít tradiční misijní jarmark, a tak s ním přicházíme teď v adventním čase. Příspěvek za výrobky je dobrovolný a myslím si, že zde najdete i zajimavé věcičky pod stromeček.

Více

Zvonečkování - živé vysílání

V pátek nás čeká další online workshop. Tentokrát si vyrobíme zvonečky. Více informací je na nezávazné přihlášce.

Více

OPĚTOVNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Vážení přátelé, od pondělí 7.12.2020 bude plně obnoven provoz našeho SHM Klubu. V jednolivých aktivitách může být nejvýše 10 osob, což je pro nás lehce splnitelné. Při všech kroužcích, vyjma hry na flétnu, je třeba mít roušky. Nadále platí veškará hygienická opatření. Rádi se s vámi uvidíme!!!

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba