Přesun na obsah

Dnes je 24.9.2018

Svátek má Jaromír
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Pozdrav v novém roce

Milí přátelé, zdravíme vás všechny v novém roce a přejeme vám, aby to byl pro vás rok požehnaný, podnětný a pokojný. Máme za sebou tři prázdninové akce a dnes zahajujeme opět pravidelný provoz všech zájmových aktivit. Těšíme se na vás.

Více

Kalendář akcí na leden 2014

Milí přátelé, v přiloženém souboru vám nabízíme kalendář akcí na měsíc leden 2014.

Více

Přespávačka pro Josefínu

Již zítra, v pátek 13. prosince 2013 se bude konat přespávání v klubu pro holky z klubu Josefína. Program plný zajímavých činností potrvá až do soboty. Více informací podá sestra Pavla.

Více

Vánoční besídka 2013

Zveme všechny přátelé, rodiče a známé na tradiční vánoční besídku, která se bude konat dne 15.12.2013 od 15 h v sále, v suterénu domu. Na programu jsou vystoupení dětí z některých kroužků a zpívání koled.

Více

Výlet do Příchovic 2013

Milé děti, zveme vás na další klubový výlet. Tentokrát pojedeme k dřevořezbářce - paní Andrlíkové do Příchovic - podívat se na krásný betlém, který už mnoho let vyrábí a každý rok v adventě vystavuje na své zahradě. Vyrážíme 14.12.2013. Sraz v 8.15 před střediskem.

Více

RANNÍ ADVENTNÍ PŮLHODINKY

Ano, již loni někteří zažili RORATE - netradiční adventní půlhodinky ráno před školou u nás, v klubu... Tak si vás na ně dovolujeme pozvat i letos. Začínáme ve stejný čas, tedy každé pondělí v 6.45. Po malém duchovním občerstvení následuje společná snídaně a odchod do školy či do zaměstnání...

Více

Kalendář akcí na prosinec 2013

V příloze nabízíme kalendář akcí na nový měsíc.

Více

Výlet do Zbiroha

Další z klubových výletů se bude konat v sobotu 30.11.2013. Poputujeme tentokrát do Zbiroha. Kromě pěšího putování plánujeme návštěvu zámku. Tak neváhejte a přijďte sbírat další kilometry do turistické soutěže Tulácká bota.

Více

ADVENTNÍ TVOŘENÍ - výroba adventních věnců

Milí přátelé srdečně vás zveme na společné tvoření adventních věnců, které se bude konat v pátek 29.11.2013 od 15 h v sále v suterénu. Více informací naleznete na připojeném plakátku. Na konci setkání budou věnce požehnány.

Více

FARNOST CUP 2013

Zveme všechny děti od 8 do 15-ti let na 4. ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Turnaj se koná v úterý 26.11.2013. Začíná v 17 hodin a předpokládaný konec je v 19.30 h. Přihlášku na turnaj je třeba odevzdat do pondělí 25.11.2013 v kanceláři klubu SHM na Křimické.

Více


Nejnovější fotogalerie

Záhada keramického střepu 20.-26.8.2018