Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Příspěvky na letní tábory od VZP v roce 2014

Milí rodiče, dovolujeme si vás upozornit, že VZP opět přispívá na letní tábory dětem. Více informací naleznete na webových stránkách této pojišťovny. Pro rychlejší orientaci nabízíme odkaz: http://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/vzp-prida-detem-na-tabory-loni-toho-vyuzilo-58-333-klientu.

Více

Kalendář akcí na červen 2014

A máme tu poslední kalendář akcí v tomto školním roce. Naleznete jej v příloženém souboru.

Více

FESTIVAL SHM 2014

Již dnes odpoledne vyráží výprava z našeho klubu oblíbenou květnovou akci - na Festival SHM. Akce začíná výletem do Prahy, kde po malé vycházce městem budou účastníci nocovat v prostorách střední školy sester salesiánek v Karlíně. Do Pardubic se pak výprava přemístí v sobotu ráno, kde

Více

"A JE TO TADY"

Milí kamarádi, květen se blíží a s ním i naše další jarní turistická víkendovka. Vzhledem k tomu, že 15. ZŠ uděluje 9.5. ředitelské volno, vyrazíme na celý prodloužený víkend, tedy od 8. do 11. května 2014. Těšit se můžete tentokrát na Krušné Hory. Bližší informace budou zveřejněny zanedlouho.

Více

Kalendář akcí na květen 2014

Milí přátelé kalendář akcí na květen je tu. Naleznete jej v přiloze. Nezapomeňte, že v polovině května je uzávěrka přihlášek na letní tábory. Tedy je třeba mít odevzdatnou přihlášku a její součástí a zaplatit tábor. Zároveň v kalendáři naleznete ještě další novou nabídku na léto.

Více

FLORBAL: změna v trénincích

Připomnáme, že dne 28. dubna 2014 odpadá trénink florbalu mladším žákům z důvodu odvetního přátelského turnaje starších žáků, které se bude konat v SaSM DDM v Plzni - Lobzích. Předpokládaný termín turnaje pro mladší žáky je 12. květen 2014, kdy naopak odpadne trénink starším žákům.

Více

Setkání začínajících animátorů III

Ve dnech 25. - 26. dubna 2014 se uskuteční poslední ze tří formačních setkání pro začínající animátory. Sejdeme se jako vždy v pátek v 17 h a setkání ukončíme v sobotu v 17 hodin.

Více

Návštěva výrobny svíčkárny Rodas

Ve čtvrtek 17. dubna 2014 jsme v odpoledních hodinách uskutečnili výlet do výrobny svíčkárny Rodas v Liticích, kde jsme si mohli vytvořit také malé dárečky. Výlet do Litic jsme spojili s návštěvou hradní zříceniny stojící na ostrohu nad soutokem Litického potoka a Radbuzy. Bylo nás celkem 11.

Více

Páteční výtvarná dílna: VISÁLCI

Milé děti zveme vás na další páteční výtvarnou dílnu. Bude se konat v pátek 11. dubna 2014 od 15 h v keramické dílně. Budeme tvořit závěsné dekorace do oken. Přihlášky přijímáme do 10. března 2014 v kanceláři klubu.

Více

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ 2014

Zveme všechny kamarády na tradiční Velikonoční tvoření, které se bude konat v pátek 4. dubna 2014 od 15 do 17.30 v sále. Těšit se můžete na výrobu pomlázek, na zdobení vajíček a na výrobu různých velikonočních dekorací.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019