Přesun na obsah

Dnes je 19.1.2019

Svátek má Doubravka
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Šperky z PET lahví

Třetí výtvarná dílna, tentokrát se sestrou Janou, se bude konat v pátek 16. října 2015 od 15-ti hodin v jídelně. Šperky a jiné věci budeme vytvářet z PET lahví.

Více

SMRAĎOCH - aneb klubový výlet k zajímavému lesnímu rašeliništi

První klubový výlet v tomto školním roce se bude konat v sobotu 10. října 2015. Putovat budeme k přírodní zajímavosti - k lesnímu rašeliništi, které má "nevšední název". Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze. Pro zvídavé nabízíme také jednu soutěžní otázku.

Více

PŘÁNÍČKA - ZÁLOŽKY - JMENOVKY

aneb druhá výtvarná dílna, tentokrát se sestrou Hankou, se bude konat v pátek 9. října 2015 od 15-ti hodin v keramické dílně. Výrobky se budou tvořit technikami: enkaustika a mramorování. Dílna je určena pro děti od 10-ti let. Počet míst je omezen. Tak s přihlašováním dlouho neváhejte.

Více

MŠMT opět ocenilo práci Salesiánského hnutí mládeže

Máme radost, že Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy opět ocenilo práci Salesiánského hnutí mládeže uznáním titulu "NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží" pro roky 2016-2020. Informace byla zveřejněna 30. září 2015.

Více

AKCE VYPLOUVÁME

První přespávačka pro holky z klubu Josefína a jeho bývalé členky se koná od 2. do 3. října 2015. Bližší informace jsou v informačním letáku.

Více

Kalendář akcí na měsíc říjen 2015

Milí přátelé v příloze vám nabízíme "kalendář akcí" na měsíc říjen.

Více

Misijní výtvarná dílna s Pavlou

První misijní výtvarná dílna, kterou tentokrát povede sestra Pavla, se bude konat v pátek 2. října 2015 od 15 h v keramické dílně. Budou se tvořit ozdobné kolíčky.

Více

MISIJNÍ VÝTVARNÉ DÍLNY

Tak jako každoročně, tak se i letos budou v měsíci říjnu konat tzv. misijní výtvarné dílny. Jedná se o tradiční páteční výtvarnou dílnu, kde se věnujeme vždy většinou jedné výtvarné technice. Rozdíl je v tom, že na "misijní" dílně nevyrábíme pro své potřeby, ale pro dobročinnou akci.

Více

Kalendář akcí na září 2015

Jako v uplynulých letech, tak i letos vám chceme nabízet stručný přehled akcí a termínů na daný měsíc v přehledné stránce zvané, KALENDÁŘ AKCÍ. Budeme jej opět vyvěšovat na tyto webové stránky, ale naleznete jej také v papírové podobě ve foyer domu v kapsáři na nástěnce.

Více

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH AKTIVIT pro školní rok 2015-16

Nabídka zájmových je již dokončena. Můžete se na ni podívat v sekci CO NABÍZÍME. Přejeme vám pěkné dny.

Více


Nejnovější fotogalerie

Vánoční besídka 16.12.2018