Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Zábavné dopoledne plné her a soutěží

Zábavné dopoledne pro děti od 1. do 4. třídy se bude konat ve středu 16. 2. 2011 od 10 do 12.30 h v klubu na Křimické. Přihlášky jsou k dispozici v kanceláří klubu. Účastnický poplatek je 20,- Kč. V případě zájmu starších děti, je třeba domluvit se předem se Zuzkou či Pavlou.

Více

Tvořivé odpoledne "Těšíme se na jaro"

Tvořivé odpoledne pro děti od 1. do 4. třídy se bude konat v úterý 15. 2. 2011 od 10.00 do 12.30 h v klubu na Křimické. Přihlášky jsou k dispozici v kanceláři střediska. V případě zájmu starších dětí, je třeba se domluvit se předem se Zuzkou či Pavlou. Účastnický poplatek je 20,- Kč.

Více

Prázdninové nocování v klubu

Program pro holky z klubu Mozaika a ze spolča spojený s nocováním v klubu se koná ve dnech 13. a 14. února 2011. Přihlášky jsou k vyzvednutí v kanceláři střediska. Bližší informace podá Zuzka a Pavla.Účastnický pioplatek je 50,- Kč.

Více

Jarní prázdniny v klubu

Nejedete na hory, ani k babičce, ale zůstaváte v Plzni a ještě nevíte, jak naložíte s prázdninovými dny? Přijďte mezi nás. V neděli a v pondělí je program pro děvčata ze spolča a z klubu Mozaika. V úterý a ve středu je připravený program pro všechny ostatní. Uzavírka přihlášek je 10.2.2011.

Více

Salesiánský ples

V pátek 28. ledna 2011 se v KD Peklo uskuteční 19. Salesiánský ples.

Více

3. bodovací turnaj ve florbale

Výjezd na 3. bodovací turnaj ve florbale, který se koná v sobotu 22. 1. 11 v Praze - Uhříněvsi byl vzhledem k nízkému počtu hráčů, kteří by nás mohli reprezentovat zrušen. O naší případné účasti na přeboru, který se koná v dubnu letošního roku tamtéž, nás budou organizátoři z Prahy ještě informovat.

Více

Karneval

Zveme všechny děti malé i velké na tradiční karneval u příležitosti svátku sv. Jana Boska. Letos jsme zváni ke Sněhurce a sedmi trpaslíkům, a to ve středu 26. ledna 2011 od 16 do 18 h. Tedy sejdeme se v sále na Křimické...a samozřejmě v masce...

Více

Lednová sobotní keramika

Sobotní keramika v měsíci lednu se koná dne 22. ledna od 10 do 12 hodin. Tvořit mohou přijít jako vždy přednostně rodiče s dětmi, ale vítáme i další účastníky, kteří si chtějí zatvořit.

Více

Výlet do Prahy s vystoupením v Salesiánském divadle

V sobotu 11. prosince 2010 se uskutečnil výlet do Prahy spojený s vystoupením našich dětí v Salesiánském divadle v Kobylisích u příležitosti oslav 30/15 působení sester salesiánek v České republice. Děti z našeho klubu v rámci akademie představily přítomným hudební pohádku Budulínek.

Více

Vánoční besídka

Zveme všechny rodiče, přátele, dobrovolníky a příznivce našeho klubu SHM na tradiční vánoční besídku, která se uskuteční v neděli 19. prosince 2010 od 15 h v sále, v sídle klubu.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba