Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Bowling pro náctileté - 09.02.2018

Zveme všechny děti a mládež na páteční bowlingové klání "na Lokomotivu". Přihlášku a více informací naleznete v přiložených souborech.

Více

Pod stromečkem

Adventní soustředění kapely Salband. Jak se nám soustředění povedlo můžete zhodnotit při Vánoční besídce.

Více

Výsledky SVATOMARTINSKÉHO SLOSOVÁNÍ 2012

Ve čtvrtek 15.11.2012 proběhlo odložené SVATOMARTINSKÉ SLOSOVÁNÍ klubových průkazek. Ke slosování bylo odevzdáno 36 platných klubových průkazek. Výsledky slosování: 1. cena - Tomáš Krňoul; 2. cena - Iva Miňovská; 3. cena - Matěj Líbal; 4. cena - Matěj Svidenský; 5. cena - Hana Novotná. Všem ...

Více

Poděkování za uplynulý rok

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem našim spolupracovníkům, dobrovolníkům a spolupracujícím organizacím za uplynulý školní rok a vše, co jsme v něm mohli společně podniknout. Náš dík patří také vám rodičům, za vaší důvěru a přízeň. Přejeme vám pěkné prázdniny.

Více

Setkání u buřtíků

Milé děti, milí rodiče, pravidelná činnost nám v klubu skončila. Dnes jsme spolu prožili příjemné dětské herní odpoledne. Tento týden máme ještě jednu možnost se potkat a chvíli spolu pobýt. Kdy: ve středu 15. 6. od 17 h na naší zahrádce. Buřtíky, párečky si vemte s sebou.

Více

Dětské herní odpoledne

Milé děti, připomínáme vám, že tradiční dětské herní odpoledne se koná již v pondělí - 13. června 2011 od 15 do 18 hodin jako vždy,mezi paneláky v blízkosti ulic Malesická - Tichá.

Více

Fotografie z fary v Čachrově na tábor v srpnu

Nedávno jsme navštívili místo Čachrov, kde bude probíhat tábor v srpnu. Bližší informace obdržíte písemně. Ve sekci Fotogalerie 2011 najdete fotky přibližující místo pobytu.

Více

Fotogalerie doplněna o nové kousky

Dovolujeme si upozornit, že v sekci Fotogalerie jsou doplněné fotografie za měsíc květen a ze závěrečné akademie ze dne 6. června 2011.

Více

 

... A JAK TO BUDE V ČERVNU "NA STŘEDISKU" DÁL ...

Kroužky a oratoř budou probíhat do 9. června 2011. Výjimku tvoří pondělí 6. června, kdy kroužky nebudou, protože od 16 h se bude konat Závěrečná akademie. V pondělí 13. 6. se od 15 do 18 h bude konat Dětské herní odpoledne a v pondělí 20. 6. Cyklosoutěž pro děti od 15 h.

Více

Sobotní keramika v červnu

Poslední sobotní keramika v tomto školním roce proběhne v sobotu 4. června 2011 od 10.00 do 12.00. Jsou zvaní malí i velcí, co rádi tvoří z hlíny.

Více