Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

JEDNORÁZOVÉ AKCE PRO VÁS

Milí přátelé, venku zečíná pravé podzimní počasí... Opět se ozývá Covid 19... Přesto, nebo právě pro to vám přinášíme aktuální nabídku jednorázových akcí, které plánujeme v tomto školním roce.

Více

DĚKUJEME VÁM ZA VAŠI ŠTĚDROST

Po roční přestávce mohl opět v měsíci říjnu proběhnout misijní jarmark s prodejem výrobků těch, kteří navštěvují náš SHM Klub. Děkujeme všem, kteří se do jeho přípravy zapojili! Vybrali jsme krásných 1 726,- Kč. Děkumeme vám za vaši štědrost.

Více

MISIJNÍ JARMARK 2021

Milí přátelé, tak jako každý rok podzim bývá v našem SHM Klubu spojený s misijním jarmarkem. Od pondělí 18.10. až do podzimních prázdnin, bude ve vstupních prostorách Klubu možnost zakoupit si některý z výrobků našich dětí, mladých a spřízněných duší... Celý výtěžek tohoto jarmarku bude odeslán

Více

MÍČOVÉ HRY ZAČÍNAJÍ

Máme pro vás dobrou zprávu, od 4.10.2021 začínají míčové hry v pronajaté tělocvičně na 15.ZŠ. Pokud jste přihlášení, těšíme se na vás od 16.00 do 17.00 hodin na místě. Pokud vás baví hrát si s míčem neváhejte a dejte o sobě vědět, ještě jsou volná místa!

Více

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST PŘIHLÁSIT SE NA NĚKTERÉ KROUŽKY

Přicházíme s poslední možností přihlásit se na kroužek keramiky pro děti ze ZŠ, tvořivé dramatiky pro mladší děti nebo vaření pro 1. stupeň ZŠ - na tyto kroužky je zatím přihlášeno jen velmi málo zájemců. Pokud máš o některý ze jmenovaných kroužků zájem, přihlaš se do 7.10. 2021.

Více

KERAMIKA PRO TEBE

Každé úterý v čase od 17.00 do 18.30 probíhá pravidelný kroužek KERAMIKY. Pokud máš zájem naučit se pracovat s hlínou, vytvořit si něco hezkého pro sebe, své kamarády , pak rozhodně přijď! Kroužek je pro děti ve věku základní školy. Jediné, co potřebuješ je mít chuť něco dělat, pracovní triko...

Více

AKTUALIZOVANÁ NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ 2021

Milí přátelé, po týdnu zápisů přicházíme s aktualizovanou nabídkou zájmových kroužků. Hudební kroužky jsou již téměř obsazeny, jiné kroužky mají ještě místo. Jak tomu je, uvidíte níže. Neváhejte a přijďte se zapsat, ať neprošvihnete vhodný čas a můžete se něčemu novému naučit! Těšíme se na setkání

Více

OTEVŘENÝ KLUB JE TU PRO VÁS

Milí přátelé, zveme vás ve středu 15. září od 15 hodit (to se dobře pamatuje!!!) do otevřeného klubu - oratoře - PLACHETNICE. Během odpoledne mášte možnost si zahrát míčové i deskové hry, seznámit se s novými kamarády...

Více

POPLATKY V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE

Milí přátelé, těšíme se na vás během zápisového týdne. Platby jsou i v novém školním roce obdobné, jako v předcházejích letech. Upřednostňujeme bezhotovostní platbu převodem na účet. Variabilní symbol i číslo účtu vám rádi sdělíme při zápisech.

Více

ZÁPIS DO PRAVIDELNÝCH AKTIVIT 2021

Milí přátelé, pokud jste si našli zájmový kroužek, který vám vyhovuje, přijďte se do něj zapsat. Zápis zahajujeme v úterý 7.9.2021 v čase od 15.00 do 19.00 hodin v prostorách SHM Klubu. V úterý budou přítomní i někteří vedoucí aktivit.

Více