Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

TRADIČNÍ VÝLET ZA SNĚHEM

Zveme vás na tradiční lednový výlet za sněhem do Železné Rudy. Pokud si chcete užít radovánek na sněhu - bobování a koulování - jste zváni připojit se k nám v sobotu 15.1.2022.

Více

POŽEHNANÉ PROŽITÍ NOVÉHO ROKU

Milí přátelé, jsme rádi, že se s vámi můžeme setkávat i v novém roce 2022. Přejeme vám hodně radosti, dobré zdraví a odvahu k nelehkým krokům v osobním životě. Nabídka volnočasových aktivit je stejná, jako pro minulé pololetí. Změny týkající se některých kroužků vám budou komunikovány.

Více

PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

Milí přátelé, doba přípravy na vánoční svátky se blíží ke svému vrcholu. Přejeme vám proto příjemné prožití Vánoc a těšíme se s vámi opět na viděnou v roce 2022.

Více

MALOVÁNÍ NA TEXTIL

V této tvořící dílně máte možnost vyrobit originální a krásný dárek pod stromeček. Stačí mít pouze čas a chuť přijít. K dispozici budou kromě barviček také plátěné tašky, penály...., můžete si donést také své vlastní textilní věci, které si chcete zkrášlit.

Více

KERAMICKÁ DÍLNA - DÍL DRUHÝ NA PODRUHÉ

Milí přátelé, keramická dílna bude mít své druhé pokračování v sobotu 11.12. od 15.00 hodin v prostorách SHM Klubu. Pokud u nás máte své výrobky z prvního setkání, přijďte si je dokončit. Do Vánoc budou připravené k vyzvednutí (od čtvrtka16.12.) v odpoledních hodinách v kanceláři SHM.

Více

TRADIČNÍ TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Milí přátelé, adventní čas se opět přiblížil, proto vás chceme touto cestou pozvat na tradiční tvoření adventních věnců. Pokud vás tato nabídka láká, přijďte v pátek mezi 15.00 - 17.00 hodin do SHM Klubu. K dispozici jsou větvičky, nůžky, drátek, korpusy, svíce, bodce, drobné ozdoby, stuhy...

Více

LEGO-PŘESPÁVAČKA

První přespávačka pro pány kluky v tomto školním roce je na obzoru. V pátek 26.11. od 18 hodin do soboty 27.11. do 16.00 hodin bude v SHM Klubu probíhat LEGO-PŘESPÁVAČKA. Bližší informace na přiloženém letáčku.

Více

PORADENSTVÍ PRO RODIČE, DĚTI, DOSPÍVAJÍCÍ

Vážení přátelé, nabízíme vám možnost poradenství v oblasti vztahů, výchovy a dalších palčivých otázek dnešní doby. Pokud hledáte řešení v náročné životní situaci a chcete si nechat pomoci, pak je tato nabídka právě pro vás.

Více

ZVEME VÁS NA KERAMICKOU DÍLNU

Milí přátelé, zveme vás na keramickou dílnu pro malé i velké. Příští sobotu t.j. 13.11. od 14 hodin máte jedinečnou příležitost připravit si pro své blízké, nebo i pro sebe hezký vánoční dárek z keramiky. Účastnický poplatek je 40,- Kč za každého, kdo bude tvořit.

Více

CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ

Během víkendu 5. - 7.11.2021 se v Sebranicích u Litomyšle uskuteční celostátní setkání salesiánských animátorů. Bližší informace k akci již dostali jednotlivý účastníci.

Více