Přesun na obsah

Dnes je 28.7.2021

Svátek má Viktor
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

NABÍDKA POMOCI S DOMÁCÍ ŠKOLOU

Vzhledem k aktuální situaci a nutnosti i nadále mít zavřený náš SHM Klub, hledáme způsoby, jak vám být nablízku. Pokud máte zájem o pomoc s učením, či děláním domácích úkolů u vás doma, ozvěte se nám. Nabízíme také možnost vytisknout si u nás potřebné materiály pro domácí školu...

Více

OMEZENÍ PROVOZU

Hezký dny vám všem! Středisko i nádále zůstává zavřené. Pokud by se něco změnilo, dáme vám vědět. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se všechno obrátí brzy ...

Více

ZVEME VÁS NA HŘIŠTĚ

Ačkoliv neprobíhají v našem SHM Klubu pravidelné aktivity, zveme vás od pondělí do čtvrtku mezi 15.00 - 17.00 hodinou na veřejné hřiště v ulici NA OKRAJI. Od 23.10.2020 je tato aktivita do odvolání přerušena!

Více

Sobotní výlet

Zveme vás na sobotní výlet 10.10. - údolím potoka Hadovka! Přihlašování je možné formou mailu na adresu shmplzen@volny.cz, nebo napsat sms na mobil 734 435 010, případně hodit přihlášku do schránky na SHM Klubu!

Více

OMEZENÍ PROVOZU SHM KLUBU - říjen 2020

Milí přátelé - na základě rozhodnutí vlády a v souladu s Nařízením Krajské hygienické stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni jsme nuceni v době od 5.10. do 18.10.2020 omezit provoz SHM Klubu - budeme mít zavřeno.

Více

KALENDÁŘ AKCÍ NA ŘÍJEN 2020

V tomto měsíci plánujeme nadcházející akce. Jejich uskutečnění závisí na aktuální epidemiologické situaci a na počtu přihlášených. Aktuální informace budou vyvěšeny zde.

Více

AKTUALIZOVANÁ NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Ještě stále je možné se přihlásit do některých z nabízených kroužků. Aktuální časy a volná místa naleznete v níže uvedeném seznamu. Pokud se vám nic nehodí, rádi vás uvidíme v otevřeném Klubu Plachetnice - každou středu od 15.00 do 18.00 a čtvrtek od 14.30 - 17.30 hodin.

Více

SHM Klub zahajuje svoji pravidelnou činnost

V týdnu od 21.9.2020 otvíráme opět své dveře a zahajujeme činnost pravidelných aktivit. Vzhledem k nejisté situaci ovlivněné epidemií Covid 19, sledujte pravidelně zda se vaše aktivity uskuteční. Těšíme se na vás a doufáme, že budeme poskytovat své služby co nejdéle.

Více

ZAPISOVÁNÍ DO PRAVIDELNÝCH AKTIVIT 2020

Milí přátelé, zveme vás k zápisu do pravidelných aktivit, který proběhne v týdnu od 14. září 2020.

Více

Aktuální nabídka zájmových kroužků 2020/2021

Přinášíme vám aktuální nabídku zájmových kroužků v tomto školním roce. U většiny z nich již je uveden den a čas realizace. Doufáme, že si vybere!!!

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba