Přesun na obsah

Dnes je 19.1.2019

Svátek má Doubravka
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

To je výzva

Tak to je opravdu výzva. Pojeďte s námi na výjezd do Štěnovic během podzimních prázdnin. Užijeme hodně legrace, tak neváhejte a vyplňte přihlášku.

Více

ČAJOVÁNÍ

V pátek 12. října bude první misijní dílna. Budeme péci Pečený čaj na Misijní jarmark. Přijďte pomoct s loupáním a krájením. Více na plakátku nebo přihlášce.

Více

Výlet na Radyni

Na 13. října se plánuje další klubový výlet. Tentokrát na Radyni. Kdo jste tam nikdy nebyl nebo chcete zavzpomínat, tak se nezapomeňte do středy 10. října přihlásit v kanceláři klubu. Těšíme se na vás!

Více

Přespávačka Josefíny

Milé středoškolačky, je nám potěšením oznámit, že se chystá další přespávačka právě pro vás. Čeká nás vyrábění na misijní jarmark, společné vaření, povídání, ...

Více

Vodní Hašlerka

Plavu si a nevím jak, nemám ..., ale vy určitě máte chuť si zaplavat. Takže všechny holky z 2. stupně základní školy, přijďte si s námi zaplavat. Více inofmací na plakátku a přihlášce.

Více

Přípravit, pozor, teď!

Všechny REBELKY, pozor! Je zde další přespávačka 5.-6.10. Pokud chodíš do 3. až 5. třídy, tak je to zrovna pro tebe.

Více

ZA PÁR DNÍ ZAČÍNÁME

Milí přátelé, přinášíme vám nabídku kroužků pro tento školní rok!

Více

GDPR v praxi

Dříve než se k nám vydáte na zápis, bylo by dobré prostudovat...

Více

PRÁZDNINY KONČÍ, NĚCO NOVÉHO SE BLÍŽÍ

Milí přátelé, čas prázdnin se blíží do svého finále, ale nevěšte hlavu. Každý konec má   v sobě příslib nového začátku. V této chvíli pracujeme na nabídce pravidelných aktivit v novém školním roce! Určitě bude z čeho vybírat...

Více

Na prázdniny s Ježíšem

28. června jsou všechny děti z náboženství zvány na předprázdninové odpolední setkání.

Více


Nejnovější fotogalerie

Vánoční besídka 16.12.2018