Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona




SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

KRÁSNÉ PROŽITÍ VELIKONOC

Milí přátelé, přejeme vám krásné prožití Velikonoc! Během velikonočních prázdni bude SHM Klub uzavřen, nebudou probíhat žádné pravidelné, ani jednorázové akce. Těšíme se s vámi opět na viděnou v úterý 19.4.2022 při všech pravidelných aktivitách.

Více

DIVOKÝ ZÁPAD PODRUHÉ

Zveme všechny pány kluky od 8 do 14 let na jejich přespávačku s názvem DIVOKÝ ZÁPAD. Proběhne od pátku do soboty - 22. - 23.4.2022 v prostorách SHM Klubu v Plzni. Rezervujte si tuto akci ve svých kalendářích, jelikož akce s Legem vždy stojí za to!

Více

VELIKONOČNÍ VÝLET DO PRAHY

V sobotu 9.4.2022 vás zveme na Velikonoční výlet do Prahy. Uvidíte Pražský hrad, projdete se po Karlově mostě a nemohou chybět ani Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí. Bližší informace k výletu najdete na přiloženém plakátě...

Více

PŘESPÁVAČKA PRO VELKÉ SLEČNY - TAJEMSTVÍ SVĚTLA

Pro všechny slečny ve věku druhého stupně ZŠ je tu naplánována další přespávačka - z pátku na sobotu 1.4. - 2.4. 2022! To není apríl!!! Pokud se najde alespoň 5 zájemců uskuteční se tato akce v prostorách SHM Klubu. Bližší informace na přiloženém letáku.

Více

ZVEME VÁS NA FILMOVÉ ODPOLEDNE

Rádi se díváte na film a nechcete se na něj dívat sami? Přijďte k nám podívat se na některý z animovaných filmů tento pátek 25.3. 2022 odpoledne. Dejte nám o sobě vědět, a pozvěte také své kamarády!

Více

PŘEDVELIKONOČNÍ VÝZVA

Postní doba nás přibližuje k oslavě Velikonoc. V naší zemi patří k těmto svátkům také spousta tradic. Zkuste si doma najít společně čas a vyrobit společně, děti i dospělí něco, co k oslavě velikonoc patří - beránka, pomlázku, kraslice... Tento výrobek, pokud ponese nějakou charakteristiku NEJ

Více

POLŠTÁŘOVÁ PÁRTY, ANEB PŘESPÁVAČKA PRO HOLKY

Zveme všechna děvčata, která chodí do 1. - 5. třídy základní škoky, na POLŠTÁŘOVOU PÁRTY. Jedná se o přespávačku. Akce začně v pátek 18.3. 2022 od 17.00 hodin a její konec je plánovaný na sobotu 19.3.2022 v 16.00 hodin. Na programu je tvoření, hry, film a další fajn aktivity...

Více

DNES JE PROVOZ SHM KLUBU DO 17.30!

Ve středu 2.3.2022 bude provoz SHM Klubu omezen - otevřeno bude jen do 17.30. Poté bude budova uzavřena. Důvodem omezeného provozu je možnost účasti na bohoslužbě v katedrále sv. Bartoloměje od 18.00 hodin.

Více

NA VÝLET SE SPEJBLEM A HURVÍNKEM

Milí přátelé, začínají přicházet krásné slunečné dny a v přírodě se probouzí jaro. Zveme vás na společný výlet se Spejblem a Hurvínkem v sobotu 12.března 2022. Bližší informace na přiloženém letáčku a v kontaktní místnosti SHM Klubu.

Více

NA POPELEČNÍ STŘEDU BUDE OTEVŘENO JEN DO 17.30!

Příští středu - 2. března 2022 bude SHM Klub otevřen jen do 17.30 hodin. Důvodem zkrácené otvírací doby je POPELEČNÍ STŘEDA a možnost účastnit se mše svaté v katedrále svatého Bartoloměje od 18.00 hodin!

Více