Přesun na obsah

Dnes je 7.8.2020

Svátek má Lada
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTEČNÍCH DNÍ

Radostné a pokojné prožití Vánoc a v roce 2020 se těšíme opět na viděnou!

Více

Prosincový výlet

21. prosince je výlet. Než maminky uklidí a napečou, děti si mohou zajít na výlet a připravit zvířátkům vánoční stromeček. Tak se nezapomeňte přihlásit.

Více

Předvánoční Hašlerka

Je to neuvěřitelné, ale i Hašlerka má letos svoji první přespávačku. Můžete se na ni těšit 13.-14. prosince v prostorách Klubu. Hlaste se v kanceláři. Děkujeme!

Více

ZVONEČKOVÁNÍ

13. prosince v pátek proběhne další keramické odpoledne. Budeme vyrábět zvonečky na vánoce. Mohou se přihlásit rodiče s dětmi, mládežníci i dospělí. Každý bude mít k dispozici hodinu a půl, aby si vyrobil až 3 zvonečky. 1 si může zkusit vytočit na kruhu (ukázka točení je součástí), 1 si vymodeluje a

Více

Pečení s Rebelkou

6.-7. prosince se uskuteční další přespávačka pro Rebelky, tentokrát budeme péct vánoční cukroví nejen na Vánoční besídku. Neváhejte se tedy přihlásit. Jana a Simča

Více

Možná příjde i Mikuláš

Ve čtvrteční oratoři se budou dít věci. Nejen že budeme soutežít a vyprávět si legendy o svatém Mikuláši, ale možná mezi nás i osobně zavítá. Tak určitě přijďte.

Více

SOUTĚŽ BETLÉMŮ 2019

Máte doma originální vlastnoručně vyrobený betlém? Přihlašte ho do soutěže betlémů!

Více

PŘIJĎTE SI VYROBIT ADVENTNÍ VĚNEC

V neděli prvního prosince začíná doba adventní. Přijďte si k nám vyrobit adventní věnec.

Více

Animátorský výjezd

Pro všechny animátory je připravený zajímavý víkend ve Starém Sedlišti.

Více

SVATOMARTINSKÁ ORATOŘ

Krásná oslava svatého Martina i slosování platných průkazek na tebe čeká ve středu v otevřeném klubu Plachetnice

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020