Přesun na obsah

Dnes je 11.11.2019

Svátek má Martin
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Přespávačka Josefíny

Milé středoškolačky, je nám potěšením oznámit, že se chystá další přespávačka právě pro vás. Čeká nás vyrábění na misijní jarmark, společné vaření, povídání, ...

Více

Vodní Hašlerka

Plavu si a nevím jak, nemám ..., ale vy určitě máte chuť si zaplavat. Takže všechny holky z 2. stupně základní školy, přijďte si s námi zaplavat. Více inofmací na plakátku a přihlášce.

Více

Přípravit, pozor, teď!

Všechny REBELKY, pozor! Je zde další přespávačka 5.-6.10. Pokud chodíš do 3. až 5. třídy, tak je to zrovna pro tebe.

Více

ZA PÁR DNÍ ZAČÍNÁME

Milí přátelé, přinášíme vám nabídku kroužků pro tento školní rok!

Více

GDPR v praxi

Dříve než se k nám vydáte na zápis, bylo by dobré prostudovat...

Více

PRÁZDNINY KONČÍ, NĚCO NOVÉHO SE BLÍŽÍ

Milí přátelé, čas prázdnin se blíží do svého finále, ale nevěšte hlavu. Každý konec má   v sobě příslib nového začátku. V této chvíli pracujeme na nabídce pravidelných aktivit v novém školním roce! Určitě bude z čeho vybírat...

Více

Na prázdniny s Ježíšem

28. června jsou všechny děti z náboženství zvány na předprázdninové odpolední setkání.

Více

Z lodě to vidíš jinak

Prší, prší, jen se leje... nepojedeme na koníčky, ale na vodu. A snad ještě něco naprší, abychom opravdu nemuseli "koníčkovat" (táhnout loď na provaze) a šlapat korytem Otavy pešky. 8.-10. června tedy vyrážíme.

Více

PŘEDprázdninová Hašlerka

Je zde poslední akce Hašlerky v tomto školním roce. Uskuteční se ve dnech 1.-2. června 2018. Tak Hašlerky neváhejte a přihlaste se!!!!

Více

Tančící REBELKA

Letošní poslední přespávačka REBELKY se bude odehrávat v rytmu tance o víkendu 26.-27.5. I netančící REBELKY si přijdou na své, takže se nemusí bát přihlásit a zažít poslední přespávačku na vlastní kůži. Tentokrát bude přespávačka ze soboty na neděli, protože v pátek je NOC KOSTELŮ a celý tým bude..

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet do Stříbra 2. listopadu 2019