Přesun na obsah

Dnes je 28.7.2021

Svátek má Viktor
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

ČÁSTEČNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Od pondělí 30.11.2020 bude částečně obnoven provoz SHM Klubu. Zahájíme individuální výuku a konzultace. Vedoucí kroužků, kde je možné opět se sejít, vás budou kontaktovat a domluví se s vámi, jak bude obnovený provoz vypadat.

Více

Workshopy Online

Sice se před Vánocemi nemůžeme setkat ve velkých ani malých skupinách, ale zatím to stále jde i jinak. Nabízíme vám tedy 3 workshopy na výrobu zajímavých dárků Online. Budou to 3 pátky od 3 hodin a vyrobíte si 3 dárečky. Vice...

Více

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ - právě teď

Advent už je zde! Nabízíme vám možnost vyrobit si adventní věnec u vás doma z materiálu, který máme pro vás k dispozici. CO PRO TO UDĚLAT? Přijít ve čtvrtek 26.11. od 15.00 do 17.00 hod, nebo v pátek 27.11. od 16.00 do 18.00 hodin a vybrat si, co potřebujete

Více

Soutěžní galerie betlémů

Letos soutěž Betlémů proběhne na našich webových stránkách a dokonce i tehdy, pokud by se nám podařilo ještě do Vánoc otevřít;) Má to několik výhod: soutěžní Betlém nemusíte nosit, ale stačí ho jen vyfotit a poslat... no a další výhody určitě taky objevíte...

Více

Polštářek nebo Pucík?

A je tu další výzva na výrobu pěkného dárku na Vánoce. Bude to polštářek nebo Pucík? Můžete si pro své přátele, rodiče, prarodiče, děti... vyrobit poštářek, tedy vlastně jen pomalovat nebo jinak dotvořit, protože polštářky, povlaky i na Pucíky jsou ušité. Tak neváhejte a dejte se do díla;)

Více

Vyrobené dárky od vás

Tak a máme tady první vámi vyrobené dárky. Inspirujte se!

Více

Další materiál na výrobu dárků

Už se někteří přihlásili, že chtějí něco vyrábět, tak to jsme rádi a chceme vám nabídnout ještě další materiál, který jsem nestihla nafotit do první várky. Do fotogalerie Materiál na výrobu dárků budu dále něco přidávat, tak se tam občas koukněte. Výrábět mohou samozřejmě nejen děti, ale i rodiče a

Více

Materiál na výrobu dárků

Zde najdete veškerý potřebný materiál na výrobů dárků. Tak neváhejte a vybírejte.

Více

TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Začíná měsíc listopad, možná už přemýšlíte nad tím, jak to bude letos s tvořením adventních věnců... Rádi bychom vám umožnili vyrobit si věnec, ačkoliv není jisté, zda budeme mít otevřeno!

Více

VYROB DÁREK

Blíží se Advent a Vánoce a s tím spojené přípravy a shánění dárků. U nás ve výtvarném skladu máme pár věcí, které by se na tvoření dárků úplně hodily a chtěli bychom vám je nabídnout.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba