Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

ANIMÁTORSKÉ SETKÁNÍ Č.3 SE BLÍŽÍ

Milí animátoři, jistě se již těšíte na další formační setkání... už je téměř za dveřmi! Uskuteční se v pátek 11. března od 18.00 hodin a bude ukončeno v sobotu 12. března opět v 18.00. Čeká nás velmi praktické a přínosné setkání. Určitě si na něj najděte čas!

Více

PRO MALÝ ZÁJEM PŘESPÁVAČKA ZRUŠENA

Přespávačka pro kluky - Divoký západ - se pro malý zájem ruší. Je nám líto, že se nám nepodařilo najít ani 5 zájemců, aby se akce mohla uskutečnit. Věříme, že příští akce bude lepší a setká se s větším zájmem.

Více

ORATOŘ - OTEVŘENÝ KLUB ve středu bude UZAVŘEN!

Milí přátelé, tuto středu 16.2.2022 bude z důvodu karantény uzavřen otevřený klub Plachetnice - oratoř. Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi na viděnou v příštím týdnu!

Více

PĚKNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Milí přátelé, přejeme vám příjemné prožití jarních prázdnin. Ať si užijete sněhu i sluníčka na horách a vrátíte se osvěženi na těle i na duši. Během tohoto týdne neprobíhají v SHM Klubu žádné pravidelné aktivity. Těšíme se s vámi opět na viděnou v týdnu od 14.2.2022!

Více

PŘESPÁVAČKA PRO KLUKY

Páni kluci, tato akce je určena především pro vás - jste ve věku 8 - 14 let, baví vás stavění z Lega, máte rádi dobrodružství a v pátek a sobotu - 18. a 19. února máte čas, pak rozhodně přijďte. Cena této přespávačky je 100,- Kč. Všechny bližší informace jsou na plakátku a rád vám je zodpoví Tom!

Více

LETNÍ TÁBORY 2022

Milí přátelé, po zkušenosti minulých let, kdy jsme se potýkali s malým zájmem dětí i s nedostatekem animátorů a vedoucích, kteří by rádi letní tábory organizovali, jsme se rozhodli, že v létě 2022 NEBUDEME ORGANIZOVAT POBYTOVÉ ANI PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY.

Více

LOGOHRÁTKY - VOLNÁ MÍSTA

Milí přátelé, od druhého pololetí - t.j. od 3. února je opět možné navštěvovat Logohrátky. Individuální chvilku pro rozcvičení jazyka a mluvidel, které vám mohou pomoci se správnou výslovností.

Více

VOLNÁ MÍSTA V KROUŽKU PRO DRUHÉ POLOLETÍ

Milí přátelé, v níže uvedeném seznamu jsou vypsána volná místa v některých pravidelných aktivitách pro druhé pololetí. Během jarních prázdnin t.j. 7 - 11.2. se pravidelné aktivity nekonají a SHM Klub bude uzavřen. Od 14.2. se opět rozběhnou námi nabízené aktivity.

Více

ZVEME VÁS NA POLOLETNÍ VÝLET

Milí přátelé, blíží se pololetní prázdniny a s nimi i naše nabídka, jak je prožít. Pokud vás láká prožít pátek 4. února 2022 společně s kamarády a máte rádi aquapark, pak rozhodně čtěte dál. V den pololetních prázdnin vás zveme do Berouna, užít si v tamním Aquaparku a předtím si zahrát v SHM Klubu.

Více

PŘÍPRAVNÉ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ JE ZDE

Milí animátoři, blíží se po dlouhé době klasické setkání těch, kteří nám v SHM Klubu pomáhají - animátorů. Těšíme se na 24 hodin nabitých informacemi, hrami i sdílením o tom, co s sebou služba v Klubu přináší. Na plakátku najdeš bližší informace k tomu, co nás čeká.

Více