Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V HLAVĚ

Další příměstský tábor se uchází o vaši přízeň. Pokud chceš zjistit, co vše se děje nejen ve tvé hlavě, máš čas v týdnu od 9.8. do 13.8. a už máš za sebou první a druhou třídu ZŠ, pak je tento tábor přímo pro tebe!

Více

PÁTEČNÍ PRÁZDNINOVÁ POKLADOVKA

Jarní prázdniny se pomalu blíží ke konci. Pokud si chcete užít jejich poslední den stopovačkou, jste na ni zváni! V pátek 12.3. od 15.00 do 17.00 hodin můžete vyrazit podle šipek za pokladem. Výchozím bodem je místo na fotografii, odtud povedou různobarevné šipky, pokud zvolíte správnou barvu...

Více

ZEMŘELA SESTRA MARIE MRÁČKOVÁ

Se zármutkem, i s nadějí ve vzkříšení, s vámi chceme sdílet tuto zprávu. Dne 9.3.2021 zemřela naše spolusestra Mary (Marie) Mráčková. Na přelomu tisíciletí působila v našem SHM Klubu, jako jeho ředitelka a vedla několik kroužků, včetně keramiky.

Více

POBYTOVÝ TÁBOR ZÁHADA HLAVOLAMU

Srdečně vás zveme na pobytový tábor do Jesenice a to hned na začátku prázdnin - od 1. do 6. července 2021. Týden plný her, dobrodružství i navazování nových přátelství je určen pro kluky a holky od 8 do 12 let.

Více

PŘÍMĚSTSKÝ KERAMICKÝ TÁBOR FANTATSTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT

Nový měsíc přináší nouvou nabídku na keramický příměstský tábor! Pokud jsi tvůrčí, baví tě práce s keramickou hlínou, chceš zažít nevšední týden prázdnin, pak je tato nabídka právě pro tebe. V týdnu od 16.8. do 20.8.2021 proběhne na Křimické 73 keramický příměstský tábor.

Více

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR CESTA PLNÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Už se těšíš na léto? Nechceš se během prázdnin nudit? Právě pro tebe připravujeme příměstský tábor Cesta plná dobrodružství! Bude probíhat v prostorách SHM Klubu na Křimické v týdnu od 12. do 16. července 2021.

Více

LETNÍ TÁBOR VRCHOLY A ÚDOLÍ

Pokud máš v létě čas od 18. do 22. července, jsi dívka, které je mezi 14 - 17 lety a láká tě prožít tyto dny ve skupině ostatních, pak je tato nabídka právě pro tebe!

Více

Kdo si hraje, nezlobí!

Už se doma nudíte? To snad ne! Přijďte si půjčit nějako karetní nebo deskovou hru a zahrajte si ji doma. Je jich velká nabídka... Do videi budu dávat i některé videonávody. Výzva pro starší: Natoč videonávod k nějaké tvé oblíbené hře a pošli nám ho na náš email: shmplzen@volny.cz.

Více

LETNÍ TÁBORY 2021

Přicházíme k vám s nabídkou letních táborů na rok 2021. Doufáme, že si některý z nich vyberete, a společně prožijeme kousek léta! Jelikož otevření SHM Klubu je zatím v nedohlednu, můžete si stáhnout přihlášku, vyplnit ji....oskenovat, nafotit a poslat mailem, sms, poštou, nebo ji donést do schránky

Více

SHM KLUB ZŮSTÁVÁ UZAVŘEN

Na základě dalšího epidemiologického vývoje zůstává SHM Klub do odvolání uzavřen. Je nám líto, že se s vámi nemůžeme setkávat při pravidelných aktivitách. Dobrou zprávou je, že pro vás připravujeme nabídku letních táborů. Od pondělí 1.2.2021bude možné se přihlašovat....

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba