Přesun na obsah

Dnes je 3.8.2020

Svátek má Miluše
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Měsíc literárního tvoření

Milí kamarádi, vymysleli jste už nějaký zajímavý příběh? Zkoušeli jste už napsat povídku? Napadají vás rýmy jen tak pro radost a nevíte co s nimi? Patříte mezi literárně nadané školáky a ještě jste nedostali šanci? Tak tu máme něco pro vás.

Více

Sobotní keramika v dubnu

Sobotní keramika v dubnu se koná v sobotu 9. dubna 2011 od 10.00 do 12.00 h. Zveme všechny, kdo mají chuť strávit dvě hodinky s hlínou v ruce...

Více

VÝLET DO STŘÍBRA-ZRUŠEN

Milí kamarádi - výletníci, milí rodiče, vzhledem k nenadálé pracovní povinnosti mimo Plzeň, musím zrušit výlet do Stříbra v sobotu 2. dubna 2011. Děkuji za pochopení. Hanka G.

Více

Výletníci, pozor, dubnový výlet už je tuto sobotu

Milí výletníci, zkušení, i vy, co jste s námi ještě nikdy nikde nebyli, výlet v novém měsíci se koná již tuto sobotu 2. dubna 2011. Tentokrát se vydáme do Stříbra. Navštívíme hornický skanzen a královskou dědičnou štolu Prokop. Sraz je v 7.40 před střediskem. Více v příloze.

Více

Příměstský tábor naplněn

Chtěli bychom povzbudit ty z vás, kteří uvažujete o letním táboře pro vaše dítko, abyste dlouho neváhali s přihlášením. Příměstský tábor už je v tuto chvíli plně obsazen, další zájemce evidujeme už jen jako náhradníky. Na pobytových táborech jsou ještě volná místa.

Více

Registrace na 2. pololetí

Stále ještě je řada členů našeho klubu, kteří nemají prodlouženou průkazku na 2. pololetí. Prosíme všechny, kterých se to týká, aby tak učinili co nejdříve. Děkujeme.

Více

DON BOSCO CUP

Zveme všechny příznivce stolního tenisu na jarní turnaj. Podobně jako u podzimního FARNOST CUPU, budou dvě věkové kategorie: děti a dospělí. Turnaj pro děti se uskuteční ve středu 23. března 2011 od 17 do 20 h a turnaj pro dospělé se bude konat ve středu 30. března 2011 také od 17 do 20 h.

Více

Výlet do AIR parku ve Zruči

Zveme všechny děti na březnový výlet, který se bude konat v sobotu 26. března 2011. Tentokrát navštívíme soukromou sbírku letadel a vojenské techniky pana Tarantíka ve Zruči - AIR park. Takže věříme, že zejména kluci si přijdou na své... tak neváhejte a pojeďte s námi.

Více

Březnová sobotní keramika pro rodiče s dětmi

Sobotní keramika pro rodiče s dětmi (a nejen...) se bude konat 19. března 2011 od 10.00 do 12.00 h v keramické dílně na Křimické 73.

Více

Relaxační večer pro ženy

Relaxační večer pro ženy, při kterém budeme vyrábět smaltovaný šperk, se bude konat ve středu 16. března 2011 od 19 do 21.30 h.

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020