Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Potáborové setkání dětí z příměstského tábora

V sobotu 23. října 2010 se uskuteční potáborové setkání dětí z příměstkého tábora. Na programu je návštěva Dinoparku, oběd, prohlížení fotek z tábora a tvoření. Začátek je v 9.00 h a ukončení v 17.00 h. Více informací získáte v kanceláří Klubu SHM. Srdečně zvou vedoucí z příměstkého tábora

Více

Podpořte nás! Děkujeme.

Více

Potáborové setkání kluků z LT Okrouhlé Hradiště 2010

Potáborové setkání kluků, kteří se zúčastnili letního tábora v Okrouhlém Hradišti v červenci 2010 se uskuteční ve dnech 5. - 7. 11. 2010 ve Starém Plzenci. Bližší informace naleznete v pozvánce, která bude rozeslána jednotlivým účastníkům domů. Všechny táborníky srdečně zveme.

Více

Sobotní keramika pro rodiče s dětmi

Sobotní keramika pro rodiče s dětmi se bude konat v sobotu 16. října 2010 od 10 do 12 h. Doporučujeme se předem přihlásit v kanceláři SHM nebo přímo v keramické dílně.

Více

Výtvarné tvoření pro Misijní jarmark

První letošní tvořivé odpoledne se koná ještě před zahájením pravidelných aktivit. V pátek 24. září 2010 od 14.30 do 17.00 h budeme tvořit tentokrát pro Misijní jarmark u příležitosti 4. celostátního misijního kngresu dětí, který proběhne 2. října 2010 v našem městě. Srdečně vás všechny zveme.

Více

Nabídka aktivit pro školní rok 2010-11

Nabídka aktivit na školní rok 2010-2011 Nabídka aktivit pro nový rok je tu. Vybrat si můžete z nejrůznějších zájmových kroužků či otevřených aktivit. O příležitostné zájmové činnosti vás budeme informovat průběžně. Přehled aktivit SHM Klubu Plzeň naleznete rozepsaný v letáčku níže.

Více

Zápis do kroužků

Milé děti, vážení rodiče, zdravíme vás v novém školním roce 2010/11. V nejbližších dnech zveřejníme nabídku kroužků a aktivit našeho SHM Klubu Plzeň na nový školní rok. Zápis do kroužků se uskuteční v pondělí 13. září 2010 od 15 do 18 h v budově, kde sídlí náš Klub Křimická 73, Plzeň Skvňany

Více

Pozvání pro cyklisty

Už v pondělí 21. června se můžete přesvědčit o svých cyklistických schopnostech. Na silničce v polích pod ulicí Na Okraji bude od 15ti hodin probíhat cyklosoutěž pro děti od 5ti do 15ti let. Nejmladší mohou soutěžit na koloběžkách. Podmínkou účasti je kolo a ochranná přilba.

Více

Pozvání na pohádku

Milí malí i velcí diváci, kteří máte rádi pohádky. Zveme vás na divadelní představení "O zakleté princezně", které budou hrát děti z divadelního kroužku. Tuto neděli 6. června v 15:00 h.

Více

Milí rodiče, ptáme se vás

Milí rodiče, blíží se konec dalšího školního roku a my bychom vás rádi poprosili o zpětnou vazbu, připomínky či podněty pro naši práci v SHM Klubu Plzeň. Záleží nám na vašich dětech a proto stojíme o komunikaci a spolupráci s vámi. Zkuste nám odpovědět (více v příloze). Předem děkujeme.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019