Přesun na obsah

Dnes je 8.8.2020

Svátek má Soběslav
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Svatomartinské slosování 2011

Milí přátelé, pomalu nám končí měsíc říjen... je tudíž na čase opět vyhlásit SVATOMARTINSKÉ SLOSOVÁNÍ. Takže, kdo jste se přihlášil v letošním roce na nějakou aktivitu do našeho SHM klubu, máte nyní možnost odevzdat svoji platnou klubovou průkazku ke slosování, které proběhne 10. 11. 2011 v 16 h.

Více

Informace k výletu na Švihov

Milí kamarádi, jak už jsme avízovali před několika dny, že tuto sobotu 22. října 2011 se koná další klubový výlet, tak nyní přinášíme konkrétní informace. Najdete je v přiloženém letáčku. Nezapomeňte na včasné odevzdání přihlášky.

Více

Klubový výlet na vodní hrad Švihov

Další klubový výlet se bude konat v sobotu 22. října 2011. Putovat budeme na vodní hrad Švihov. Bližší informace budou zveřejněny v příštích dnech. Přidat se mohou i rodiče. Je dobré počítat s náročností alespoň 10 km pěší chůze.

Více

Sobotní keramika v říjnu 2011

Sobotní keramika v měsíci říjnu se koná dne 22. 10. 2011 od 10 do 12 h v keramické dílně na Křimické 73. Je to příležitost pro malé i velké, kterým to nevychází chodit třeba pravidelně během týdne. Srdečně zveme. Je dobré se přihlásit předem v kanceláři klubu SHM.

Více

Misijní koláč

V měsíci říjnu si již tradičně více připomínáme všechny lidi z různých koutů světa, kteří se nemají tak dobře jako my... I my se letos znovu připojíme s akcí Misijní koláč do řetězce dobročinných akcí na podporu těchto bratří a sester a těch, kteří se vydali do těchto zemí pomáhat osobně.

Více

STREETLIGHT - muzikál

Milí přátelé, ve dnech 12. - 13. října 2011 proběhnou u nás v Plzni dva koncerty hudební skupiny GEN ROSSO. Muzikál STREETLIGHT připravuje toto mezinárodní hudební uskupení ve spolupráci s Církevním gymnáziem Plzeň v rámci projektu Silní bez násilí. Zveme vás k návštěvě tohoto zajímavého projektu.

Více

TURNAJ VE VYBÍJENÉ 2011

Sportovci pozor! Je to tu! Dlouho očekávaný turnaj ve vybíjené... uskuteční se ve čtvrtek 13. října 2011 od 16 do 18 h v tělocvičně 15. ZŠ v Zadních Skvrňanech. Sraz všech zájemců je v 15.30 před budovou klubu SHM nebo v 15.50 h před bránou 15. ZŠ (vstup blíže Penny).

Více

Nekonání kroužku keramiky ve dnech 3. - 5. října 2011

Vážení přátelé, účastníci pondělních, úterních a středečních kroužků keramiky, oznamujeme vám, že závažných důvodu rušíme ve dnech 3. - 5. října 2011 kroužek keramiky. Děkujeme vám za pochopení.

Více

Národní pouť do Staré Boleslavi

A je to tu! Po úspěšném prvním klubovém výletu na Karlštejn vyrážíme na další akci. Tentokrát do Staré Boleslavi na pouť, ale ne na tu s kolotoči...ale na národní svatováclavskou pouť. Akci začínáme již v úterý 27. 9. 2011 přespáváním v klubu. Sraz všech přihlášených účastníků je v 18 h na Křimické.

Více

Výlet na Karlštejn

Milí kamarádi, tuto sobotu začínáme opět s klubovými výlety. Tentokrát se vypravíme na Karlštejn. Tento víkend tam také probíhá Karlštejnské vinobraní s bohatým programem pro malé a velké... tak neváhejte a pojeďte s námi. Sraz v 7.30 před střediskem. Nezapomeňte se předem přihlásit. Další informace

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020