Přesun na obsah

Dnes je 17.6.2019

Svátek má Adolf
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Pozvání na pohádku

Milí malí i velcí diváci, kteří máte rádi pohádky. Zveme vás na divadelní představení "O zakleté princezně", které budou hrát děti z divadelního kroužku. Tuto neděli 6. června v 15:00 h.

Více

Milí rodiče, ptáme se vás

Milí rodiče, blíží se konec dalšího školního roku a my bychom vás rádi poprosili o zpětnou vazbu, připomínky či podněty pro naši práci v SHM Klubu Plzeň. Záleží nám na vašich dětech a proto stojíme o komunikaci a spolupráci s vámi. Zkuste nám odpovědět (více v příloze). Předem děkujeme.

Více

Burza oblečení

Na první červnový víkend připravujeme burzu jarního a letního, převážně dětského oblečení. Pokud chcete některé oděvy nabídnout, můžete je přinášet čisté a v dobrém stavu do kanceláře Klubu od pondělí 17. května.

Více

"Měsíc literárního tvoření"

Napadlo vás někdy vzít si tužku a papír a skládat na něj slova? Do básničky... do příběhu... dát prostor své fantazii a nápadům? Zkuste to s námi v měsíci dubnu. Zúčastnění nepřijdou o svou odměnu! Více informací v souboru ke stažení. Hodně nápadů a šťastné pero!

Více

Střediskový výlet na Věžku

Zveme všechny děti na další střediskový výlet, který se uskuteční v sobotu 13. března 2010. Tentokrát poputujeme na zříceninu hradu Věžka. Sraz je v 9.10 h před budovou střediska.

Více

Angličtina ve druhém pololetí

Doučování a procvičování angličtiny bude mít v druhém pololetí malé změny.

Více

Jarní prázdniny na středisku

I ti, kteří o jarních prázdninách zůstávají v Plzni si přijdou na své. Tři prázdninové dny můžete prožít spolu s námi.

Více

Jarní prázdniny - výjezd

Zveme holky ve věku 9 - 12 let na výjezdovou prázdninovou akci. Od pondělí 1. února do čtvrtka 4. února budeme na faře v Lubech u Chebu. Podrobnosti a přihláška ke stažení.

Více

Poděkování

Děkujeme vám všem, kteří jste nám dali svůj hlas ve veřejném hlasování programu PRAZDROJ LIDEM.

Více

Tříkrálová sbírka

Už teď se pomalu začínáme připravovat na Tříkrálovou sbírku. Zapojíme se do ní hned začátkem ledna 2010. V pondělí 4. ledna 2010 bude v 15:30 hodin na radnici slavnostní zahájení a v následujících dnech budeme koledovat v naší čtvrti. Kdo má chuť se připojit, může se přihlásit v kanceláři střediska.

Více


Nejnovější fotogalerie

SKOK - Lego přespávačka pro kluky 29.-30.3.2019