Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Výroba adventních věnců

Nenechte si ujít příležitost vyrobit si vlastnoručně do svého domova adventní věnec. Vyrábět budeme v pátek 26. listopadu od 15 do 17 h v sále klubu. K závěru tvoření bude možné si nechat svůj věnec požehnat. Těšíme se na setkání s vámi nad voňavými větvičkami.

Více

Listopadová sobotní keramika pro rodiče s dětmi

Další sobotní keramika pro rodiče s dětmi se uskuteční v sobotu 13. listopadu 2010 od 10.00 do 12.00 h. Neváhejte a přihlaste se co nejdříve v kanceláři klubu nebo přímo v keramické dílně u sestry Pavly.

Více

Svatomartinské slosovaní klubových průkazek

Tradiční Svatomartinské slosování platných klubových průkazek se uskteční ve čtvrtek 11. listopadu 2010 v 15.15 v sále klubu. Neváhejte a odevzdejte svoji platnou klubovou průkazku do 10. listopadu 2010 v kanceláři klubu. Po vylosování šťasných výherců vám budou průkazky opět vráceny.

Více

První bodovací turnaj ve florbalu

První bodovací turnaj ve florbalu pro ročníky 96-98 se uskuteční v sobotu 6. listopadu 2010 v Praze - Uhříněvsi. Držme našim florbalistům palce!

Více

Potáborové setkání účastnic hudebně-divadelního tábora

Potáborové setkání holek z hudebně-divadelního tábora se uskuteční o víkendu 5. - 7. listopadu 2010 v Plzni - Lobzích. Bližší informace podá hlavní vedoucí tábora.

Více

Nocování v klubu...

Nejen ve školách, ale už i v našem klubu... Od úterý 16.11. do středy 17.11. 2010 se uskuteční prodloužené setkání dívčího spolča s přenocováním. Na programu jsou hry, společné kuchtění, povídání, tvoření a spoustu další zábavy. Bližší informace jsou k dispozici u Zuzky - vedoucí spolča.

Více

Potáborové setkání dětí z příměstského tábora

V sobotu 23. října 2010 se uskuteční potáborové setkání dětí z příměstkého tábora. Na programu je návštěva Dinoparku, oběd, prohlížení fotek z tábora a tvoření. Začátek je v 9.00 h a ukončení v 17.00 h. Více informací získáte v kanceláří Klubu SHM. Srdečně zvou vedoucí z příměstkého tábora

Více

Podpořte nás! Děkujeme.

Více

Potáborové setkání kluků z LT Okrouhlé Hradiště 2010

Potáborové setkání kluků, kteří se zúčastnili letního tábora v Okrouhlém Hradišti v červenci 2010 se uskuteční ve dnech 5. - 7. 11. 2010 ve Starém Plzenci. Bližší informace naleznete v pozvánce, která bude rozeslána jednotlivým účastníkům domů. Všechny táborníky srdečně zveme.

Více

Sobotní keramika pro rodiče s dětmi

Sobotní keramika pro rodiče s dětmi se bude konat v sobotu 16. října 2010 od 10 do 12 h. Doporučujeme se předem přihlásit v kanceláři SHM nebo přímo v keramické dílně.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018