Přesun na obsah

Dnes je 20.3.2019

Svátek má Světlana
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Zápis do kroužků

Milé děti, vážení rodiče, zdravíme vás v novém školním roce 2010/11. V nejbližších dnech zveřejníme nabídku kroužků a aktivit našeho SHM Klubu Plzeň na nový školní rok. Zápis do kroužků se uskuteční v pondělí 13. září 2010 od 15 do 18 h v budově, kde sídlí náš Klub Křimická 73, Plzeň Skvňany

Více

Pozvání pro cyklisty

Už v pondělí 21. června se můžete přesvědčit o svých cyklistických schopnostech. Na silničce v polích pod ulicí Na Okraji bude od 15ti hodin probíhat cyklosoutěž pro děti od 5ti do 15ti let. Nejmladší mohou soutěžit na koloběžkách. Podmínkou účasti je kolo a ochranná přilba.

Více

Pozvání na pohádku

Milí malí i velcí diváci, kteří máte rádi pohádky. Zveme vás na divadelní představení "O zakleté princezně", které budou hrát děti z divadelního kroužku. Tuto neděli 6. června v 15:00 h.

Více

Milí rodiče, ptáme se vás

Milí rodiče, blíží se konec dalšího školního roku a my bychom vás rádi poprosili o zpětnou vazbu, připomínky či podněty pro naši práci v SHM Klubu Plzeň. Záleží nám na vašich dětech a proto stojíme o komunikaci a spolupráci s vámi. Zkuste nám odpovědět (více v příloze). Předem děkujeme.

Více

Burza oblečení

Na první červnový víkend připravujeme burzu jarního a letního, převážně dětského oblečení. Pokud chcete některé oděvy nabídnout, můžete je přinášet čisté a v dobrém stavu do kanceláře Klubu od pondělí 17. května.

Více

"Měsíc literárního tvoření"

Napadlo vás někdy vzít si tužku a papír a skládat na něj slova? Do básničky... do příběhu... dát prostor své fantazii a nápadům? Zkuste to s námi v měsíci dubnu. Zúčastnění nepřijdou o svou odměnu! Více informací v souboru ke stažení. Hodně nápadů a šťastné pero!

Více

Střediskový výlet na Věžku

Zveme všechny děti na další střediskový výlet, který se uskuteční v sobotu 13. března 2010. Tentokrát poputujeme na zříceninu hradu Věžka. Sraz je v 9.10 h před budovou střediska.

Více

Angličtina ve druhém pololetí

Doučování a procvičování angličtiny bude mít v druhém pololetí malé změny.

Více

Jarní prázdniny na středisku

I ti, kteří o jarních prázdninách zůstávají v Plzni si přijdou na své. Tři prázdninové dny můžete prožít spolu s námi.

Více

Jarní prázdniny - výjezd

Zveme holky ve věku 9 - 12 let na výjezdovou prázdninovou akci. Od pondělí 1. února do čtvrtka 4. února budeme na faře v Lubech u Chebu. Podrobnosti a přihláška ke stažení.

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019