Přesun na obsah

Dnes je 7.10.2022

Svátek má Justýna
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

MISIJNÍ JARMARK 2016

Milí přátelé, zveme vás na Misijní jarmark - dobročinnou akci našich dětí. Krámek je otevřen ve foyer domu od pondělí 31.10. do čtvrtka 3.11.2016 vždy od 14 do 19 hodin. Výtěžek jarmarku bude odeslán prostřednictvím Papežských misijních děl na podporu dětí trpících hladem.

Více

Hrobtour 2016

Právě v těchto dnech vzpomínáme na ty, kteří nás již opustili, s kterými jsme prožili kus života. 3. listopadu od 16 hodin půjdeme společně na skvrňanský hřbitov zapálit svíčičku nejen naším drahým, ale i těm, na které nikdo nepamatuje.

Více

PODZIMNÍ PRÁZDNINY V KLUBU

Podzimní prázdniny se blíží a vy stále nevíte co budete dělat. Pak právě pro vás je tu naše pozvání PROŽÍT PRÁZDNINOVÉ DNY V KLUBU. Každý den (26. -27. 10.2016) je zajištěn bohatý program od 8 do 17 hodin, s tím, že přicházet do klubu je možné ráno až do 9 hodiny.

Více

ZDOBENÍ SKLA LEPTÁNÍM - misijní výtvarná dílna

Zveme Vás na třetí misijní výtvarnou dílnu. Tentokrát budeme zdobit skleněné nádobí leptáním. Akce se koná v pátek 14. října 2016 do 16.30 hodin a je určena pro mládež od 12-ti let.

Více

Hra na kytaru

Jsou ještě volná místa pro ty, kdo se chtějí naučit na kytaru. Mohou se přihlásit začátečníci i pokročilí.

Více

Hra na flétnu, doučování z německého jazyka nebo doučování pro 1.stupeň

Sestra Jana Marková má ještě volné půlhodinky a dává je k dispozici těm, kteří:

Více

Výlet do Konstantinových Lázní

Už jste někdy byli v Konstantinových Lázních? Že ne? Tak máte nejlepší příležitost se tam podívat a to 8. října se sestrou Janou Markovou.

Více

Mýdlujeme - misijní výtvarná dílna

7. října proběhne další misijní výtvarná dílna.

Více

STOLNÍ TENIS PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ

Kroužek stolního tenisu nabízí ještě volná místa. Trénujeme každé úterý od 16.45 do 17.45 (začátečníci) a od 17.45 do 18.45 pokročilejší a pokročilí. Informace v kanceláři klubu.

Více

FLORBALISTÉ ZVOU MEZI SEBE DALŠÍ ZÁJEMCE

Zveme všechny děti od 2. tř. ZŠ, co si rády zahrají florbal na florbalový kroužek, který má stále ještě volná místa. Trénujeme každé pondělí od 16 do 17 h na 15. ZŠ. Aktivita je otevřena pro děti do 6. ev. 7. tř. ZŠ. Bližší informace obdržíte v kanceláři klubu SHM nebo na tel. čísle 377 382 566.

Více