Přesun na obsah

Dnes je 7.10.2022

Svátek má Justýna
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

BOWLING

Milí kamarádi, předprázdninový bowling je tu. Vyrážíme již v pondělí 13.06.2016. Hrát začínáme v 16 h v hale TJ Lokomotiva. Předpokládaný návrat na Křimickou je kolem 18.30. Akce je určena pro mládež od 12-ti let. Bližší informace a přihlášku naleznete v přiložených souborech.

Více

Zahradní slavnost - prší a my se přesto scházíme...

Zatím tomu ještě dáváme šanci... prozatím se hraje a zpívá v sále... uvidíme zda to poleví.... stále platí, že od 19 h je divadelní představení Malý princ.

Více

Zahradní slavnost - co dělat za deště...

Za čtvrt hodiny má začínat zahradní slavnost a zatím začíná pěkně bouřit a chystá se na déšť. Co tedy dělat? My jsme nachystaní.. pokud tedy začne pršet, zkusíme to nechat vypršet (pokud to bude jen kratší záležitost) a pak se můžeme sejít) a ještě něco opéci. Pokud to nebude možné, zveme vás

Více

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2016

Milí přátelé, kamarádi, děti, rodiče, prarodiče, zveme vás všechny na zahradní slavnost, která se bude konat již ve středu 8. června 2016 od 16.30 h na zahradě domu. Uzeniny ke grilování si přineste každý své vlastní podle toho, co máte rádi, ostatní bude k dispozici zde. Od 19 h bude divadlo...

Více

Minigolf

Už jste někdy hráli minigolf?

Více

DĚTSKÉ HERNÍ ODPOLEDNE

Již tradičně v prvním červnovém týdnu přicházíme s nabídkou dětského herního odpoledne.

Více

Kalendář akcí na červen 2016

Kalendář akcí na měsíc červen naleznete v přiloženém souboru.

Více

FESTIVAL SHM 2016

Ve dnech 13. a 14. května 2016 jsme vyrazili na tradiční květnou akci, na Festival SHM do Pardubic. Festivalu předcházelo krátké zastavení se v Praze s večerní vycházkou městem a přenocováním v salesiánské škole v Karlíně. Sobotní den už patřil setkání dětí a mladých v Pardubicích.

Více

MÁJOVÁ BOSKOTANČÍRNA

Přátelé, kamarádi, je tu opět náš oblíbený zábavně taneční večer. MÁJOVA BOSKOTANČÍRNA, se koná již tento pátek 6. května 2016 od 18 h v sále klubu. Více informací naleznete v přiloženém souboru.

Více

Kalendář akcí na květen 2016

Milí přátelé v příloze naleznete nový kalendář akcí.

Více