Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Páteční výtvarná dílna: KYTIČKY

Milé děti, zveme vás na poslední páteční výtvarnou dílnu v tomto školním roce. Sejdeme se v pátek 7. června 2013 v 15 h v keramické dílně. Tentokrát se seznámíme s technikou quilling a budeme vyrábět kytičky. Více v přiloženém plakátku.

Více

Závěrečná akademie 2013

Zveme vás všechny srdečně na závěrečnou akademii, která se bude konat v pondělí 3. června 2013 od 16 h v sále sídla SHM - Klub Plzeň. Na programu jsou vystoupení dětí z hudebních kroužků, z kroužku logopedie a vystoupení dětí z hudebně-divadelního kroužku. Kroužky zakončí svou činnost 6.6.2013.

Více

Kalendář akcí na červen 2013

Milí přátelé v přiloženém souboru vám nabízíme kalendář akcí na červen 2013. Přejeme vám pěkné dny, i když jsou zatím hodně "mokré" ...

Více

HRADIŠŤAN a Jura Pavlica již tento pátek

Zveme všechny přátele na oslavy 20. výročí vzniku plzeňské diecéze, které budou zahájeny ve čtvrtek 30. května 2013 ve 20 h vernisáží výstavy u Branky a pokračovat budou v pátek od 13 h na náměstí Republiky. Na programu jsou koncerty různých skupin v rámci festivalu PilsAlive,

Více

BAMBIRIÁDA 2013

Zveme všechny děti a rodiče na 15. ročník přehlídky středisek volného času a neziskových organizací, které se věnují práci s dětmi a mládeží, která se bude konat v Plzni, ve dnech 23.- 25. 5. 2013 v multifunkčním areálu Škodaland. Slavnostní zahájení Bambirády se koná 23. 5. v 17 h na hlavním pódiu.

Více

Příspěvky na letní tábory od VZP

Milí rodiče, chtěli bychom vás upozornit na možnost čerpání finančních příspěvků na letní tábory, které poskytuje Všeobecná zdravotní pojišťovna v programu Zdravá rodina. Takže, pokud máte dítě do 15-ti let, pojištěnce VZP, podívejte se na bonusové programy této pojišťovny. Dále

Více

Vyrážíme na Festival SHM

Již dnes odpoledne vyrážíme na Festival SHM do Pardubic. První zastávkou bude Praha, kde také přespíme a ráno budeme pokračovat až do Pardubic. Členové a členky hudebně divadelního kroužku přispějí do programu festivalu hudební pohádkou Popelka.

Více

Kalendář akcí na květen 2013

V přiloženém souboru naleznete kalendář akcí na květen 2013. Přejeme všem pěkný májový měsíc.

Více

VÍKENDOVKA NA ŠUMAVĚ SE BLÍŽÍ ...

Již zítra 3. května 2013 vyrážíme na víkendovku "NĚCO SE KLUBE" na Šumavu. Je určena pro holky a kluky od 12-ti let. Sraz v 15.15 před budovou klubu SHM, na Křimické 73. Více informací v letáku, v příloze.

Více

Sváteční výtvarná dílna: Sluníčko

Další z výtvarných dílen nebude tentokrát v pátek, ale ve svátek... Sejdeme se 1. května 2013 v 10 hodin v keramické dílně a budeme tvořit sluníčka. Předpokládaný konec je v 11.30. Přihlašování probíhá do úterý 30. dubna 2013 v kanceláři. Těší se na vás Pavla a Vlaďka

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019