Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Stojí to za to

Zveme vás na zabavnou herní dvouhodinku v neděli 24. února 2013 od 16 do 18 h. Je určena pro děti od 11-ti do 15-ti let. Více informací naleznete v plakátku. Přihlášky přijímáme v kanceláři klubu.

Více

Vzhůru do oblak...

Zveme všechny kamarády a kamarádky ve věku od 12-ti do 15-ti let na další přespávání v klubu. Uskuteční se od pátku 22. února do soboty 23. února 2013. Bližší informace naleznete v plakátku. Písemná přihláška předem nutná.

Více

JARNÍ PRÁZDNINY 2013

Všem kamarádům, kteří neodjíždí na jarní prázdniny pryč, chceme nabídnout pár akcí: přespávání v klubu, nedělní zábavnou dvouhodinku v klubu, pondělní dopolední tvoření, úterní herní dvouhodinku, středeční dopolední tvoření, čtvrteční výlet na Vlčtejn, páteční návštěvu Domu pohádek. Více

Více

LETNÍ TÁBORY 2013

Milí rodiče, milé děti, nabídka letních táborů je zde. V letošním roce vám nabízíme pět letních zotavovacích akcí: dva příměstské tábory, dva pobytové tábory a jeden cyklotábor. Nabídku včetně míst, termínů a ceny naleznete v přiloženém souboru. Přihlašování probíhá v kanceláři klubu SHM. Čti dále

Více

Sobotní keramika v únoru 2013

Zveme všechny malé i velké, kteří mají chuť si zatvořit s hlínou nebo si práci s hlínou teprve třeba poprvé vyzkoušet na další ze "sobotních keramik". Pracujeme od 10 do 12 h v keramické dílně na Křimické. Více informací v plakátku. Je nutné se přihlásit předem v kanceláři klubu.

Více

DON BOSCO CUP 2013

Milí přátelé zveme vás na 3. ročník jarního turnaje ve stolním tenisu DON BOSCO CUP 2013. Uskuteční se v úterý 12. února 2013 pd 17 h v sále na Křimické. Je určen pro děti od 8 do 15-ti let, které se mohou zůstat až do konce turnaje, tedy do 19.15 h. Nutná písemná přihláška předem.

Více

VÝLET NA ŠUMAVU s bobováním

Další z klubových výletů se uskuteční tuto sobotu 9. února 2013. Vyrazíme na Šumavu. S sebou boby či lopaty a hlavně teplé a nepromokavé oblečení. Sraz v 8.15 před budovou na Křimické, návrat kolem 18.20 tamtéž. Více informací naleznete na přiloženém plakátu. Nutná písemná přihláška předem.

Více

VISÁLCI - páteční výtvarná dílna

Milí kamarádi nabízíme vám další páteční výtvarnou dílnu. Tentokrát na téma VISÁLCI. Závěsné dekorace do oken, na lustry či do jiných míst si můžete přijít vytvořit již tento pátek 8. února 2013 od 15 h do keramické dílny na Křimickou. Více informací naleznete v plakátku. Nutné si přihlásit předem.

Více

Kalendář akcí na únor 2013

Nabídku akcí na měsíc únor naleznete v přiloženém souboru.

Více

KARNEVAL 2013

Zveme všechny malé i velké na karneval, který se uskuteční již tuto středu 30. ledna 2013 od 15 h v sále na Křimické. Tentokrát budeme ve společnosti Popelky a jejích přátel. Tak neváhejte, sežeňte si masku a přijďte mezi nás.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018