Přesun na obsah

Dnes je 24.9.2018

Svátek má Jaromír
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Misijní dílny a Misijní jarmark - naše podpora potřebným

V měsíci říjnu si pravidelně připomínáme všechny, kdo nesou svým slovem i životem dobrou zvěst o Ježíši dalším lidem a snaží se zároveň pomáhat všem potřebným v nejrůznějších koutech naší zeměkoule. To jsou misionáři. Každoročně se i my snažíme připojit k pomoci potřebným i naší malou kapkou.

Více

Program akcí na říjen 2012

První měsíc nového školního roku se nám pomalu žene ku konci. Někteří z nás vedoucích máme po vzdělávacím kurzu, který jsme uplynulou neděli zakončili a nyní se tedy už mohou i naplno rozjet tzv. jednorázovky. Jejich předběžný plán naleznete v přiloženém souboru.

Více

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH AKTIVIT PRO ROK 2012/13

Nabídka zájmových aktivit nabyla snad již téměř definitivní podoby. Naleznete ji v přiloženém souboru. Omlouváme se všem, kteří nalezli v uplynulých dnech v odkazu "Co nabízíme" ještě neaktualizovanou nabídku z loňského školního roku. Přejeme vám pěkné dny....

Více

"Odvážně a účinně"

Jak se naučit ODVÁŽNĚ A ÚČINNĚ poskytnout první pomoc a přitom neohrozit sám sebe se v uplynulém víkendu učilo 16 účastníků zdravotnického kurzu ZDrSEM standard, který pořádá SHM - Klub Plzeň ve spolupráci s Biskupstvím plzeňským za podpory Plzeňského kraje.

Více

Nový školní rok 2012-13: kdy bude zápis, kdy se začíná ...

Milí přátelé, vítejte na našem webu po několika-týdenní odmlce. Před týdnem jsme skončili poslední tábor a dnes končí definitivně prázdniny. Všichni, kdo jsme se podíleli na realizaci prázdninových akcí, jsme vděční za to, že proběhly bezproblémově. Všechny táborové týmy přijely s pěknými zážitky.

Více

Pozdrav a přání všem přátelům našeho klubu

Milí přátelé, pravidelné aktivity klubu SHM již skončily, nyní se pilně pracuje na přípravách na letní tábory. Chceme vám poděkovat za vaši přízeň v uplynulém školním roce. Většina z nás i vás se chystá také na nějaký ten čas odpočinku, tak si jej pěkně užijte a načerpejte nových sil. Čti dále

Více

Cyklosoutěž pro děti 2012

Milé děti, zveme vás všechny na třetí ročník cyklosoutěže, kterou pořádáme v pondělí 18. června 2012 od 15 do 18 h v polích, v ulici Na Okraji. Akce je pořádána ve spolupráci s Besipem pro Plzeňský kraj, Auto Klubem Plzeň a Městskou Policií. S sebou kola a cyklistické helmy.

Více

Závěrečné grilování

Milí rodiče, milé děti, zveme vás na závěrečné grilování - opékání. Sejdeme se jako loni u nás na zahrádce 13. června 2012 v 17 h. Je to příležitost pobýt spolu, popovídat si, zazpívat si, atd. Je třeba, aby si každý přinesl svojí uzeninku, kterou má rád. Co si kdo přinese, to si také upeče ...

Více

Příměstský tábor č. 1 se neuskuteční - místo něj 3 výlety

Milí přátelé, vzhledem k tomu, že tábor č. 1 nebyl po uzávěrce naplněn, bude zrušen. Jedná se o příměstský tábor ve dnech 1. - 7. července 2012. Nabízíme vám však místo něj tři výlety v pracovních dnech před státními svátky. Je možné se hlásit i pouze na vybraný den. Více informací zde

Více

Kalendář akcí na červen 2012

Milí přátelé na červen si poznamenejte do kalendáře tyto akce: 2.6. sobotní keramika 10-12 h; 4.6. závěrečná akademie 16 h; 11.6. Dětské herní odpoledne 15-18 h; 13.6. Grilování s rodinami 17 h; 18.6. Cyklosoutěž pro děti 15-18 h. Bližší informace budou dodávány postupně. Akce mohou být ještě další.

Více


Nejnovější fotogalerie

Záhada keramického střepu 20.-26.8.2018