Přesun na obsah

Dnes je 7.10.2022

Svátek má Justýna
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Kalendář na říjen 2016

Milí přátelé v přiloženém souboru vám nabízíme přehled akcí na říjen 2016.

Více

KOMPLETNÍ nabídka zájmových aktivit pro školní rok 2016-17

Nabídka zájmových aktivit pro školní rok 2016-17 je konečně zkompletovaná. Můžete se na ní podívat v sekci "CO NABÍZÍME". Věříme, že si vyberete ať již z vyzkoušených a osvědčených aktivit nebo z nějakých novinek. Náš tým rozšířili v letošním roce někteří noví kolegové a kolegyně. Přejeme vám

Více

Kalendář akcí na září 2016

A kdo je již zvědav na program v měsíci září v SHM na Křimické, tomu nabízíme přehled jednotlivých událostí v přehledném KALENDÁŘI NA MĚSÍC září 2016. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

NABÍDKU ZÁJMOVÝCH AKTIVIT pro vás tvoříme

Milí rodiče, v tuto chvíli ještě nemáme definitivní podobu nabídky aktivit pro školní rok 2016-17. Čekáme na rozvrhy našich dobrovolníků. Hned jak to bude možné, bude zde vyvěšena. Počítáme, že to bude začátkem měsíce září. Těšíme se na vás.

Více

ZÁPIS DO AKTIVIT ve školním roce 2016-17

Zápis do aktivit ve školním roce 2016-17 proběhne dne 12. září 2016 do 15 do 19 h a následně také ve středu (14.09.) a ve čtvrtek (15.09.) od 16 do 19 hodin. První den zápisu se budete moci potkat také s některými vedoucími aktivit, v následujících dnech, bude k dispozici již jen jeden pracovník,

Více

Animátoři..., pozor, už je to tu: "Čeká nás Teplá!"

Milí animátoři, ale i všichni další, kteří byste se chtěli zapojit do organizování dětského programu na Diecézní pouti v Teplé dne 03.09.2016! Zveme vás na pracovní poradu dne 31. srpna 2016 do 16 h na Křimickou. Sejdeme se ve žluté klubovně, neboli v jídelně.

Více

Diecézní pouť v Teplé 2016

Milí přátelé, zveme vás na první po-prázdninovou akci do Kláštera Teplá. O víkendu 2. - 3. září 2016 se tam koná tradiční Diecézní pouť. Bližší informace naleznete v přiloženém plakátku.

Více

Kalendář akcí na léto 2016

Milí přátelé, opět vám nabízíme přehled plánovaných akcí na léto 2016, tzv. Kalendář akcí. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

Jak se žije ve venezuelském pralese - beseda s misionářkou Jarkou Chorovskou

Jednou za čas zavítá zpět do České republiky sestra salesiánka Jarka Chorovská. Jarka působila několik let v našem plzeňském klubu SHM a nyní již pár let žije ve Venezuele, mezi indiány Yanomami v pralesích okolo řeky Orinoko. Kdo by měl zájem slyšet o tom, jak se žije v tomto jiném koutě světa,

Více

Ukončení školního roku na středisku a přání pěkného léta

Milí přátelé a kamarádi, bowlingem s náctiletými a setkáním spolupracovníků na zdejším salesiánském díle - tedy akcemi, které proběhly v tomto týdnu - jsme zakončili oficiálně aktivity školního roku 2015/16. Zároveň vrcholí přípravy na letní tábory, které zanedlouho vypuknou. Děkujeme vám všem

Více