Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii




SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Příspěvky na letní tábory od VZP

Milí rodiče, chtěli bychom vás upozornit na možnost čerpání finančních příspěvků na letní tábory, které poskytuje Všeobecná zdravotní pojišťovna v programu Zdravá rodina. Takže, pokud máte dítě do 15-ti let, pojištěnce VZP, podívejte se na bonusové programy této pojišťovny. Dále

Více

Vyrážíme na Festival SHM

Již dnes odpoledne vyrážíme na Festival SHM do Pardubic. První zastávkou bude Praha, kde také přespíme a ráno budeme pokračovat až do Pardubic. Členové a členky hudebně divadelního kroužku přispějí do programu festivalu hudební pohádkou Popelka.

Více

Kalendář akcí na květen 2013

V přiloženém souboru naleznete kalendář akcí na květen 2013. Přejeme všem pěkný májový měsíc.

Více

VÍKENDOVKA NA ŠUMAVĚ SE BLÍŽÍ ...

Již zítra 3. května 2013 vyrážíme na víkendovku "NĚCO SE KLUBE" na Šumavu. Je určena pro holky a kluky od 12-ti let. Sraz v 15.15 před budovou klubu SHM, na Křimické 73. Více informací v letáku, v příloze.

Více

Sváteční výtvarná dílna: Sluníčko

Další z výtvarných dílen nebude tentokrát v pátek, ale ve svátek... Sejdeme se 1. května 2013 v 10 hodin v keramické dílně a budeme tvořit sluníčka. Předpokládaný konec je v 11.30. Přihlašování probíhá do úterý 30. dubna 2013 v kanceláři. Těší se na vás Pavla a Vlaďka

Více

...NA KOLO...aneb odpolední vyjížďka na kole

Milí kamarádi...máte chuť vyrazit dál, než jen kolem vašeho paneláku, ale sami nemůžete moc daleko... pak je tu jedna nová nabídka právě pro vás. Nabízíme vám společnou odpolední vyjížďku - ne příliš dlouhou - do našeho blízkého okolí. Vyrazíme v pátek 26.4.2013. Sejdeme se v 15 h. Dále...

Více

Výlet do Manětína

Milí kamarádi, přátelé výletování, zveme vás na další klubový výlet. V sobotu 27. dubna 2013 budeme putovat do Manětína a za krásou jarní přírody na Chlumské hoře. Sraz v 7.30 před střediskem. Přihlášky do pátku 26.4. v kanceláři klubu. V rámci výletu je plánovaná prohlídka zámku.

Více

Opětovná výzva k platbě členských příspěvků

Prosíme všechny, kteří ještě neuhradili platbu členských příspěvků na nové pololetí, aby tak co nejdříve učinili. Děkujeme. V kanceláři nás najdete PO- ČT vždy od 14-ti do 18-ti hodin.

Více

Drátované stromky

Další z cyklu pátečních výtvarných dílen tentokrát nese název Drátované stromky. Jejich výrobu si můžete přijít vyzkoušet a naučit v pátek 18. dubna 2013 od 15 h do keramické dílny. Těší se na vás Pavla a Vlaďka. Přihlášky do čtvrtka 17. dubna v kanceláři klubu.

Více

Sobotní a prodloužená keramika

Sobotní keramika pro zájemce z řad malých a velkých se koná v tomto měsíci v sobotu 20. dubna 2013 od 10 do 12 hodin. Prodloužená sobotní keramika zejména pro ženy z pravidelného středečního kurzu keramiky pak pokračuje do 19 h. Přihlášky do čtvrtka 18. dubna v kanceláři klubu.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018