Přesun na obsah

Dnes je 16.6.2019

Svátek má Zbyněk
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Hra na kytaru

Jsou ještě volná místa pro ty, kdo se chtějí naučit na kytaru. Mohou se přihlásit začátečníci i pokročilí.

Více

Hra na flétnu, doučování z německého jazyka nebo doučování pro 1.stupeň

Sestra Jana Marková má ještě volné půlhodinky a dává je k dispozici těm, kteří:

Více

Výlet do Konstantinových Lázní

Už jste někdy byli v Konstantinových Lázních? Že ne? Tak máte nejlepší příležitost se tam podívat a to 8. října se sestrou Janou Markovou.

Více

Mýdlujeme - misijní výtvarná dílna

7. října proběhne další misijní výtvarná dílna.

Více

STOLNÍ TENIS PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILEJŠÍ

Kroužek stolního tenisu nabízí ještě volná místa. Trénujeme každé úterý od 16.45 do 17.45 (začátečníci) a od 17.45 do 18.45 pokročilejší a pokročilí. Informace v kanceláři klubu.

Více

FLORBALISTÉ ZVOU MEZI SEBE DALŠÍ ZÁJEMCE

Zveme všechny děti od 2. tř. ZŠ, co si rády zahrají florbal na florbalový kroužek, který má stále ještě volná místa. Trénujeme každé pondělí od 16 do 17 h na 15. ZŠ. Aktivita je otevřena pro děti do 6. ev. 7. tř. ZŠ. Bližší informace obdržíte v kanceláři klubu SHM nebo na tel. čísle 377 382 566.

Více

Kalendář na říjen 2016

Milí přátelé v přiloženém souboru vám nabízíme přehled akcí na říjen 2016.

Více

KOMPLETNÍ nabídka zájmových aktivit pro školní rok 2016-17

Nabídka zájmových aktivit pro školní rok 2016-17 je konečně zkompletovaná. Můžete se na ní podívat v sekci "CO NABÍZÍME". Věříme, že si vyberete ať již z vyzkoušených a osvědčených aktivit nebo z nějakých novinek. Náš tým rozšířili v letošním roce někteří noví kolegové a kolegyně. Přejeme vám

Více

Kalendář akcí na září 2016

A kdo je již zvědav na program v měsíci září v SHM na Křimické, tomu nabízíme přehled jednotlivých událostí v přehledném KALENDÁŘI NA MĚSÍC září 2016. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

NABÍDKU ZÁJMOVÝCH AKTIVIT pro vás tvoříme

Milí rodiče, v tuto chvíli ještě nemáme definitivní podobu nabídky aktivit pro školní rok 2016-17. Čekáme na rozvrhy našich dobrovolníků. Hned jak to bude možné, bude zde vyvěšena. Počítáme, že to bude začátkem měsíce září. Těšíme se na vás.

Více


Nejnovější fotogalerie

SKOK - Lego přespávačka pro kluky 29.-30.3.2019