Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

BOWLING o pololetních prázdninách

Zveme holky a kluky od 12-ti let na prázdninový bowling. Akce se koná v pátek 29. ledna 2016 v dopoledních hodinách. Po bowlingu je možné se zúčastnit také jednoduchého společného oběda ve středisku. Bližší informace a

Více

ZIMNÍ VÝZDOBA

Další z cyklu pátečních výtvarných dílen nás čeká 22. ledna 2016 od 15 hodin v keramické dílně. Budeme vytvářet zimní výzdobu - sněhuláky z ponožek.

Více

LEDNOVÝ VÝLET NA ŠUMAVU

Milí přátelé, zveme vás na tradiční výlet na zimní Šumavu. Uskuteční se v sobotu 16. ledna 2016. Sraz v 8.15 před střediskem, předpokládaný návrat cca v 18.20 tamtéž. Věříme, že se dočkáme nějaké té sněhové nadílky, takže boby a lopaty s sebou. Přihlášky v přiloženém souboru.

Více

TRPASLÍK nebo SABOTÉR

Zveme všechny holky a kluky od 11-ti let na herní odpoledne s hrou Sabotér. Sejdeme se v pátek 15. ledna 2016 v 15 h před střediskem. Na hru a dobrý čaj máme čas až do 16.30. Tak neváhejte a brzy se přihlaste.

Více

Kalendář akcí na leden 2016

Milí přátelé, v příloze vám nabízíme kalendář akcí na měsíc leden 2016. Věříme, že vás něco zaujme ...

Více

Vítejte v novém roce 2016

Milí přátelé, vítejte v novém roce 2016. Připomínáme, že zítra 4. ledna 2016 opět začínají pravidelné aktivity. Těšíme se na vás.

Více

Výsledky soutežní výstavy betlémů

Ve dnech 20. a 23. prosince proběhla soutěžní výstava betlémů v prostorách keramiky. Této soutěže se zúčastnilo 8 betlémů z různých materiálů (papír, lego, perník, ...).

Více

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2015

Vážení přátelé, milí rodiče, zveme vás na tradiční vánoční besídku, která se bude konat v neděli 20. prosince 2015 od 15 h v sále na Křimické. Přijďte podpořit vaše děti, přijďte chvilku pobýt. Těšit se můžete i na malou výstavku netradičních betlémů, které vytvořily "naše" děti a...

Více

VEČER CHVAL

Milí přátelé, srdečně vás zveme tentokrát na VEČERNÍ ADVENTNÍ zastavení, na VEČER CHVAL, který se bude konat v úterý 15. prosince 2015 od 19.30 hodin, v sále. Přijďte prožít chvíli ztišení a společné modlitby za hudebního doprovodu mladých.

Více

INFORMACE K FLORBALOVÝM TRÉNINKŮM

Oznamujeme vám, že ve dnech 21.-22. prosince 2015 již nebudou florbalové tréninky, neboť 15. ZŠ nám oznámila, že na tyto dny udělila ředitelské volno, a tudíž nám nebude umožněn vstup do objektu. S tréninky opět začneme od 4. ledna 2016.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018