Přesun na obsah

Dnes je 8.10.2022

Svátek má Věra
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ROCE 2020

Začal nám nový rok 2020, a co nám přinese, můžeme společně odkrývat každý den. V pondělí 6.1.2020 se opět otevřou dveře našeho SHM Klubu a budou pokračovat všechny pravidelné aktivity. Večer v 19.00 proběhne pravidelné setkání vedoucích v prostorách jídelny.

Více

KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTEČNÍCH DNÍ

Radostné a pokojné prožití Vánoc a v roce 2020 se těšíme opět na viděnou!

Více

Prosincový výlet

21. prosince je výlet. Než maminky uklidí a napečou, děti si mohou zajít na výlet a připravit zvířátkům vánoční stromeček. Tak se nezapomeňte přihlásit.

Více

Předvánoční Hašlerka

Je to neuvěřitelné, ale i Hašlerka má letos svoji první přespávačku. Můžete se na ni těšit 13.-14. prosince v prostorách Klubu. Hlaste se v kanceláři. Děkujeme!

Více

Animátorský výjezd

Pro všechny animátory je připravený zajímavý víkend ve Starém Sedlišti.

Více

SVATOMARTINSKÁ ORATOŘ

Krásná oslava svatého Martina i slosování platných průkazek na tebe čeká ve středu v otevřeném klubu Plachetnice

Více

PROVOZ SHM KLUBU BĚHEM PODZIMNÍCH PRÁZDNIN

Jak jistě víte - od pondělí 28.10. do středy 30.10. - jsou podzimní prázdniny. Po celou dobu jejich trvání nebudou v SHM Klubu probíhat pravidelné aktivity.

Více

PLACHETNICE VYPLOUVÁ

Otevřený klub Plachetnice zvedá své kotvy a připravuje se na plavbu!

Více

ZÁPIS ZAČÍNÁ

Právě dnes 09.09.2018 začínáme od 15.00 hodin zapisovat do pravidelných aktivit...

Více

Přespávačka Josefíny

Milá Josefíno, jistě jsi už netrpělivá, kdy zase bude nějaká přespávačka pro Tebe. Tak právě teď se jedna chystá na konci května. Udělej si tedy čas 24.-25. května a přihlaš se na přespávačku.

Více