Přesun na obsah

Dnes je 20.3.2019

Svátek má Světlana
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

HOBIT - cesta tam a zase zpátky

Jsou ještě volná místa na letním táboře pro mladší děti (9-11 let).

Více

Kalendář akcí na duben 2016

Kalendář akcí na měsíc duben a přehled plánovaných prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v připojeném souboru.

Více

Letní tábory přehledně

Uplynul týden teprve týden od spuštění přihlašování na letní tábory a volná místa pomalu začínají mizet, tak chceme povzbudit ty, kteří ještě o nějakém táboru uvažují, aby neváhali a brzy se přihlásili. Pro rychlou orientaci nabízíme v přiloženém souboru ještě znovu přehled táborů.

Více

LETNÍ TÁBORY 2016

Vážení rodiče, přehled plánovaných letních táborů a dalších prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v kalendáři na měsíc únor. Přihlašování začíná zítra - 9. února 2016 od 14 hodin v kanceláři klubu SHM - Křimická 73.

Více

Výlet do Františkových Lázní

Zveme všechny zájemce na další z klubových výletů. Tentokrát budou naším cílem Františkovy Lázně. Vyrážíme v sobotu 13. února 2016. Sraz účastníků je v 7.15 před střediskem, předpokládaný návrat v 18.30 tamtéž.

Více

Pro příznivce stolního tenisu: BOSCO CUP 2016

Zveme všechny příznivce stolního tenisu na 6. ročník zimního turnaje ve stolním tenisu pro rekreační hráče, který se uskuteční v úterý 9. února 2016 od 17 hodin na Křimické. Sraz hráčů je v 16.45. Předpokládaný konec turnaje v 19.30.

Více

Kalendář akcí na únor 2016

Kalendář akcí na měsíc únor a přehled plánovaných prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v připojeném souboru.

Více

KARNEVAL 2016

Zveme všechny děti, malé i velké, na tradiční lednový karneval. Tentokrát se koná v neděli 24. ledna 2016 od 16 h v sále na Křimické. Kdo by se potřeboval "dostrojit" do masky až na místě může přijít v 15.45. Těšíme se na vás.

Více

PLACENÍ ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ na 2. pololetí

Připomínáme, že od 4. ledna 2016 je možné zaplatit členský příspěvek na 2. pololetí. Výše příspěvku zůstává stejná jako v 1. pololetí. Příspěvek je třeba uhradit do konce měsíce ledna 2016. S platbou přineste s sebou také žlutou klubovou průkazku, abychom vám platbu do ní mohli také potvrdit.

Více

BOWLING o pololetních prázdninách

Zveme holky a kluky od 12-ti let na prázdninový bowling. Akce se koná v pátek 29. ledna 2016 v dopoledních hodinách. Po bowlingu je možné se zúčastnit také jednoduchého společného oběda ve středisku. Bližší informace a

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019