Přesun na obsah

Dnes je 19.1.2019

Svátek má Doubravka
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

TRPASLÍK nebo SABOTÉR

Zveme všechny holky a kluky od 11-ti let na herní odpoledne s hrou Sabotér. Sejdeme se v pátek 15. ledna 2016 v 15 h před střediskem. Na hru a dobrý čaj máme čas až do 16.30. Tak neváhejte a brzy se přihlaste.

Více

Kalendář akcí na leden 2016

Milí přátelé, v příloze vám nabízíme kalendář akcí na měsíc leden 2016. Věříme, že vás něco zaujme ...

Více

Vítejte v novém roce 2016

Milí přátelé, vítejte v novém roce 2016. Připomínáme, že zítra 4. ledna 2016 opět začínají pravidelné aktivity. Těšíme se na vás.

Více

Výsledky soutežní výstavy betlémů

Ve dnech 20. a 23. prosince proběhla soutěžní výstava betlémů v prostorách keramiky. Této soutěže se zúčastnilo 8 betlémů z různých materiálů (papír, lego, perník, ...).

Více

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2015

Vážení přátelé, milí rodiče, zveme vás na tradiční vánoční besídku, která se bude konat v neděli 20. prosince 2015 od 15 h v sále na Křimické. Přijďte podpořit vaše děti, přijďte chvilku pobýt. Těšit se můžete i na malou výstavku netradičních betlémů, které vytvořily "naše" děti a...

Více

VEČER CHVAL

Milí přátelé, srdečně vás zveme tentokrát na VEČERNÍ ADVENTNÍ zastavení, na VEČER CHVAL, který se bude konat v úterý 15. prosince 2015 od 19.30 hodin, v sále. Přijďte prožít chvíli ztišení a společné modlitby za hudebního doprovodu mladých.

Více

INFORMACE K FLORBALOVÝM TRÉNINKŮM

Oznamujeme vám, že ve dnech 21.-22. prosince 2015 již nebudou florbalové tréninky, neboť 15. ZŠ nám oznámila, že na tyto dny udělila ředitelské volno, a tudíž nám nebude umožněn vstup do objektu. S tréninky opět začneme od 4. ledna 2016.

Více

Naši florbalisté poprvé zlatí

Tak klukům se to poprvé podařilo...včera si přivezli z Prahy poprvé vítězství. To, co jsme viděli, bylo až neuvěřitelné. Nikdo z nás na tribuně už asi nevěřil, že by se jim mohlo podařit natolik zvrátit stav. Stalo se to v poslední půlminutě, kdy se klukům podařilo soupeři vstřelit hned dva góly.

Více

RORATE = ranní adventní půlhodinky

Podobně jako v uplynulých letech, probíhají i letos ranní adventní půlhodinky. Scházíváme se zpravidla v pondělí v 6.45. Jen poslední setkání se letos koná ve středu 23. prosince 2015 a začíná v 7.30.

Více

Druhý bodovací turnaj ve florbalu

Druhý bodovací turnaj ve florbalu se koná již tuto sobotu 12. prosince 2015 v Praze. Reprezentovat nás budou podobně jako na prvním bodovacím turnaji starší žáci.

Více


Nejnovější fotogalerie

Vánoční besídka 16.12.2018