Přesun na obsah

Dnes je 26.3.2019

Svátek má Emanuel
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Jak dopadl 1. ročník Misijního štrúdlování

Dne 13. dubna 2012 se náš plzeňský klub SHM zapojil do dobročinné akce Misijní štrúdlování. Jak akce dopadla na místní úrovni v našem klubu a jak dopadla celostátně si můžete přečít v příložených souborech tohoto článku.

Více

Sobotní keramika v květnu 2012

Již tuto sobotu 19. května 2012 se koná další sobotní keramika. Začínáme v 10 h.

Více

BAMBIRIDÁDA 2012

BAMBIRIÁDA se blíží. Ve dnech 24. - 26. 05. 2012 představí v areálu Škodaland na Borské přehradě opět sebe a svoji činnost občanská sdružení a střediska volného času nabízející volnočasové aktivity pro děti a mládež v Plzeňském kraji. 14. ročník této akce má moto: Nadšení i zkušenost.

Více

FESTIVAL SHM 2012

Již tuto sobotu 12. května 2012 se uskuteční další ročník Festivalu SHM. Je to celostátní akce našeho občanského sdružení, kdy se v přátelské atmosféře mohou potkat děti a mladí z různých klubů SHM. Za náš plzeňský klub vyráží celkem 18 zástupců.

Více

Kalendář akcí na květen 2012

V měsíci květnu očekáváme tyto jednorázové akce: 1.5. klubový výlet na Kozel, 3. 5. vystoupení hudebně-divadelního kroužku v MŠ Dýšina, 8.5.Diecézní pouť na Chlumu sv. Máří, 11. 5. výlet do Prahy s hudebně-divadelním kroužkem, 12.5. Festival SHM v Pardubicích, 19.5. sobotní keramika.

Více

UPOZORNĚNÍ: V PONDĚLÍ 30.4 A 7.5. NEJSOU KROUŽKY

Upozornění pro děti a rodiče: V pondělí 30. dubna a 7. května 2012 nebudou pravidelné aktivity v našem klubu (=všechny kroužky). Děkujeme za pochopení.

Více

Květnový výlet na Kozel

Milí kamarádi, zveme vás na další klubový výlet. Uskuteční se v úterý 1. května 2012 a vyrazíme společně na zámek Kozel. Sraz účastníků je v 9.20 před střediskem na Křimické. Předpokládaný návrat v 18.20 tamtéž. Bližší informace a přihlášku naleznete zde.

Více

Páteční tvořivé odpoledne s WINDOW COLOR

Zveme všechny kamarády na páteční tvořivé odpoledne, tentokrát s technikou WINDOW COLOR. Výtvarnou dílnu povede sestra Pavla a tvořit se bude v keramické dílně. Začínáme v 15 h (do 17 h) již tento pátek 20. dubna 2012. Je třeba se přihlásit předem. Více informací naleznete v příloze - zde.

Více

Některé tábory se již začínají plnit ...

... tak kdo ještě uvažujete, že s námi vyrazíte na nějaký letní tábor, tak přihlašování již moc neodkládejte, abyste nepřišli pozdě ...přijďte, zavolejte ...

Více

Výlet na Chodsko - OTVÍRÁNÍ STUDÁNEK

Pozor, pozor. Už je tady další výlet. Tentokrát vyrážíme na Chodsko na OTVÍRÁNÍ STUDÁNEK. Chce to jen si trochu tentokrát přivstat, abychom to všechno nezmeškali. Vyrážíme v sobotu 14. dubna 2012. Další informace nazleznete v pozvánce.

Více


Nejnovější fotogalerie

Valentýnský fotbálek v Plachetnici 14.2.2019