Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Cyklosoutěž pro děti 2012

Milé děti, zveme vás všechny na třetí ročník cyklosoutěže, kterou pořádáme v pondělí 18. června 2012 od 15 do 18 h v polích, v ulici Na Okraji. Akce je pořádána ve spolupráci s Besipem pro Plzeňský kraj, Auto Klubem Plzeň a Městskou Policií. S sebou kola a cyklistické helmy.

Více

Závěrečné grilování

Milí rodiče, milé děti, zveme vás na závěrečné grilování - opékání. Sejdeme se jako loni u nás na zahrádce 13. června 2012 v 17 h. Je to příležitost pobýt spolu, popovídat si, zazpívat si, atd. Je třeba, aby si každý přinesl svojí uzeninku, kterou má rád. Co si kdo přinese, to si také upeče ...

Více

Příměstský tábor č. 1 se neuskuteční - místo něj 3 výlety

Milí přátelé, vzhledem k tomu, že tábor č. 1 nebyl po uzávěrce naplněn, bude zrušen. Jedná se o příměstský tábor ve dnech 1. - 7. července 2012. Nabízíme vám však místo něj tři výlety v pracovních dnech před státními svátky. Je možné se hlásit i pouze na vybraný den. Více informací zde

Více

Kalendář akcí na červen 2012

Milí přátelé na červen si poznamenejte do kalendáře tyto akce: 2.6. sobotní keramika 10-12 h; 4.6. závěrečná akademie 16 h; 11.6. Dětské herní odpoledne 15-18 h; 13.6. Grilování s rodinami 17 h; 18.6. Cyklosoutěž pro děti 15-18 h. Bližší informace budou dodávány postupně. Akce mohou být ještě další.

Více

Závěrečná akademie 2012

Milí rodiče a další příznivci a přátelé našeho plzeňského klubu SHM, zveme vás všechny srdečně na závěrečnou akademii, která se bude konat již příští pondělí 4. června 2012 od 16 h v sále našeho domu. Zájmové kroužky se v tento den nekonají. Následující dny jsou kroužky jako obvykle. Čti dále...

Více

VE ČTVRTEK NENÍ ORATOŘ aneb vyrážíme spolu na Bambiriádu

Milé děti, milí rodiče, oznamujeme vám, že ve čtvrtek 24. května 2012 není odpoledne klasická "oratoř" neboli otevřený klub, neboť s dětmi z klubu, které projevily zájem vyrážíme společně na Bambiriádu. Co je to Bambiriáda se můžete dozvědět v samostatném článku. Sraz v 16 h před střediskem. Více

Více

Jak dopadl 1. ročník Misijního štrúdlování

Dne 13. dubna 2012 se náš plzeňský klub SHM zapojil do dobročinné akce Misijní štrúdlování. Jak akce dopadla na místní úrovni v našem klubu a jak dopadla celostátně si můžete přečít v příložených souborech tohoto článku.

Více

Sobotní keramika v květnu 2012

Již tuto sobotu 19. května 2012 se koná další sobotní keramika. Začínáme v 10 h.

Více

BAMBIRIDÁDA 2012

BAMBIRIÁDA se blíží. Ve dnech 24. - 26. 05. 2012 představí v areálu Škodaland na Borské přehradě opět sebe a svoji činnost občanská sdružení a střediska volného času nabízející volnočasové aktivity pro děti a mládež v Plzeňském kraji. 14. ročník této akce má moto: Nadšení i zkušenost.

Více

FESTIVAL SHM 2012

Již tuto sobotu 12. května 2012 se uskuteční další ročník Festivalu SHM. Je to celostátní akce našeho občanského sdružení, kdy se v přátelské atmosféře mohou potkat děti a mladí z různých klubů SHM. Za náš plzeňský klub vyráží celkem 18 zástupců.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019