Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Tříkrálová sbírka 2012 zahájena

Tradiční Tříkrálovou sbírku dnes odpoledne zahájil v mázhauzu plzeňské radnice biskup Mons. František Radkovský. Jako každý rok ke koledníkům promluvil a požehnal jim. Tradičně se tohoto zahájení zúčastnily také některé děti z našeho klubu SHM, které se sr. Hankou Koudelkovou a dalšími

Více

Provoz střediska v následujících dnech

Milí přátelé, máme za sebou vánoční besídku, ale provoz střediska tímto nekončí. Aktivity běží až do čtvrtka 22. prosince 2012. V novém roce se opět uvidíme 3. ledna 2012, kdy začínají opět všechny pravidelné aktivity našeho klubu. Pěkné prožití posledního adventního týdne!

Více

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2011

Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče, přátele a známé na vánoční besídku, která se bude konat o 4. neděli adventní, tedy 18. 12. 2011 od 15 hodin v sále na Křimické. V programu se představí děti z různých kroužků. Na závěr bude připravena malá výstavka vánočních světélek v keramické dílně a ...

Více

K výrobě svíček ...

Oznamujeme,že obě skupiny na páteční výtvarné tvoření jsou již plné. Na tuto akci tedy již není možné se více přihlásit.

Více

VÝROBA SVÍČEK aneb páteční tvořivé odpoledne

Zveme všechny děti, které rády něco vlastnoručně vyrábějí, na páteční tvořivé odpoledne. V pátek 9. prosince 2011 budeme vyrábět svíčky. Protože je počet míst omezený, je třeba se nahlásit předem v kanceláři klubu. První skupina začíná tvořit od 15 h a druhá od 16.30 h. Pracuje se vždy 1,5 h.

Více

Prosincová sobotní keramika

Sobotní keramika v měsíci prosinci se koná 3. prosince 2011 od 10.00 do 12.00 h. Prosíme o přihlášení se předem.

Více

Prosincový výlet

Další klubový výlet se uskuteční již tuto sobotu 3. prosince 2011. Vyrazíme tentokrát na Přešticko k řezbářce paní Jiřině Andrlíkové. Sraz všech účastníků je v 8.00 před budovou klubu na Křimické, návrat cca v 16.20 tamtéž. Přihlášku si stáhněte zde.

Více

Výherci Svatomartinského slosování

Milí kamarádi, máme tu pro vás výsledky dnešního Svatomartinského slosování: 1. cena: Kristýna Sádlová 2. cena: Lucie Vršecká 3. cena: Anna Hulmáková 4. cena: Vojtěch Kouba 5. cena: Nikola Hlavatá Prosíme výherce, aby si své ceny vyzvedli v kanceláři klubu SHM.

Více

Adventní výtvarné dílny - výroba adventních věnců

Přijďte si vytvořit adventní věnec do vašeho domova. Adventní výtvarná dílna začne v pátek 25. listopadu 2011 od 15 v sále na Křimické 73. Na závěr tvoření, cca v 16.30, si můžete váš věnec nechat požehnat. S sebou si přineste korpus, bodce, svíčky a ozdoby podle vašeho vkusu. Těšíme se na vás!

Více

Sobotní keramika v listopadu 2011

Sobotní keramika v tomto měsíci se koná 12. 11. 2011 jako obvykle od 10 do 12 h. Je to příležitost pro všechny, kteří si mají chuť zatvořit s hlínou a přes týden jim to nevychází. Prosíme o přihlášení se předem (tedy do pátku 11.11.2011) v kanceláři klubu. Můžete se přihlásit i mailem. Děkujeme.

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019