Přesun na obsah

Dnes je 17.7.2019

Svátek má Martina
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Sobotní výlet na Šumavu

Zveme všechny kamarády, co rádi výletují na lednový výlet. Tentokrát pojedeme do Železné Rudy, abychom si užili trochu sněhu. Vyrážíme již tuto sobotu 14. ledna 2011. Není to výlet na lyže, ale bob či lopatu je možné si vzít s sebou. Vzhledem k tomu, že předpokládáme větší zájem, je třeba se opravdu

Více

Poznamenejte si do kalendáře

Z dalších lednových dat si poznamenejte do kalendáře: klubový výlet - sobota 14. ledna 2012; karneval - 25. ledna 2012. Bližší informace k těmto akcím poskytneme v nejbližších dnech.

Více

Sobotní keramika v lednu 2012

Sobotní keramika pro děti, třeba i s jejich rodiči a nejen pro ně, se koná v sobotu 14. ledna 2012 od 10.00 do 12.00 v keramické dílně na Křimické. Je třeba se přihlásit předem - do čtvrtka 12. 01.2012 v kanceláři klubu nebo na naší mailové adrese.

Více

Zimní tvoření

Zveme vás všechny, kdo rádi tvoříte, na zimní výtvarné dílny. Budou se konat v pátek 13. ledna 2012 od 15 do 17 h v sále na Křimické. Na dílny se není potřeba přihlašovat předem. Vyrábět budeme různé dekorační "věcičky" se zimní tématikou.

Více

Tříkrálová sbírka 2012 zahájena

Tradiční Tříkrálovou sbírku dnes odpoledne zahájil v mázhauzu plzeňské radnice biskup Mons. František Radkovský. Jako každý rok ke koledníkům promluvil a požehnal jim. Tradičně se tohoto zahájení zúčastnily také některé děti z našeho klubu SHM, které se sr. Hankou Koudelkovou a dalšími

Více

Provoz střediska v následujících dnech

Milí přátelé, máme za sebou vánoční besídku, ale provoz střediska tímto nekončí. Aktivity běží až do čtvrtka 22. prosince 2012. V novém roce se opět uvidíme 3. ledna 2012, kdy začínají opět všechny pravidelné aktivity našeho klubu. Pěkné prožití posledního adventního týdne!

Více

VÁNOČNÍ BESÍDKA 2011

Zveme všechny děti, rodiče, prarodiče, přátele a známé na vánoční besídku, která se bude konat o 4. neděli adventní, tedy 18. 12. 2011 od 15 hodin v sále na Křimické. V programu se představí děti z různých kroužků. Na závěr bude připravena malá výstavka vánočních světélek v keramické dílně a ...

Více

K výrobě svíček ...

Oznamujeme,že obě skupiny na páteční výtvarné tvoření jsou již plné. Na tuto akci tedy již není možné se více přihlásit.

Více

VÝROBA SVÍČEK aneb páteční tvořivé odpoledne

Zveme všechny děti, které rády něco vlastnoručně vyrábějí, na páteční tvořivé odpoledne. V pátek 9. prosince 2011 budeme vyrábět svíčky. Protože je počet míst omezený, je třeba se nahlásit předem v kanceláři klubu. První skupina začíná tvořit od 15 h a druhá od 16.30 h. Pracuje se vždy 1,5 h.

Více

Prosincová sobotní keramika

Sobotní keramika v měsíci prosinci se koná 3. prosince 2011 od 10.00 do 12.00 h. Prosíme o přihlášení se předem.

Více


Nejnovější fotogalerie

SKOK - Lego přespávačka pro kluky 29.-30.3.2019