Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Nabídka aktivit na školní rok 2011-12

V následujících souborech naleznete aktualizovanou nabídku aktivit, které náš plzeňský klub SHM nabízí v letošním roce 2011-12. Připomínáme, že zápis proběhne v pondělí 12. září 2011 od 15 do 18. Zahájení pravidelné činnosti klubu 19. září 2011. Prosíme všechny, kdo dostaly leták poštou, aby...

Více

Kdy to zase vypukne ... aneb kdy se opět sejdeme

Možná patříte k těm, kteří nedočkavě klikají na naše webové stránky, aby zjistili něco k novému školnímu roku, možná jste tu poprvé... tak pro všechny máme první informace...

Více

Co nového u nás

Prázdniny pokročily a my se zase po malé odmlce způsobené různými akcemi krátce ozýváme. Co se za tu dobu událo? V sobotu 23. července skončily zdárně hned dva tábory a to pobytový pro kluky a tábor příměstský. Včera pak odjeli účastníci posledního letošního tábora do Čachrova.

Více

První táborníci jsou už zase doma

V neděli 10. července šťastně doputovaly do svých domovů první táborníci našeho klubu. Byla to děvčata, která se zúčastnila tábora v Teplé. Vzkaz pro účastnice: "Kdybyste se, holky, snad některá chtěla podělit o své dojmy z tábora, zde na našem webu, napiště váš příspěvek na klubový mail."

Více

Cyklosoutěž pro děti

Pozor, pozor, na vědomí se dává, že v pondělí 20. června 2011 od 15 h se bude opět konat Cyklosoutěž pro děti. Kde: na silničce v polích pod ulicí Na Okraji. Najdete nás po šipkách. Kolo a cyklistickou přilbu s sebou.

Více

ZÁVĚREČNÁ AKADEMIE

Milí rodiče, přátelé, příznivci salesiánského díla ve Skvrňanech, zveme vás tímto na Závěrečnou akademii našeho SHM klubu, která se uskuteční v pondělí 6. června 2011 od 16 h v sále na Křimické 73. Na programu jsou hudební a recitační vystoupení dětí z našich zájmových kroužků.

Více

Hledáme účetní

Pro naši neziskovou organizaci hledáme samostatnou finanční a mzdovou účetní

Více

ZAHRADNÍ SLAVNOST 2018

Srdečně zveme všechny přátelé klubu SHM na tradiční ZAHRADNÍ SLAVNOST. Je to příležitost k setkání, k poděkování za uplynulý školní rok, je to příležitost spolu pobýt než se rozjedeme na prázdniny a dovolené. Uskuteční se ve středu 13. června 2018 od 16.30 h. Koná se za každého počasí.

Více

Kalendář akcí na červen 2018

Milí přátelé, v přiloženém souboru naleznete kalendář akcí na červen.

Více

Výlet na Kladskou u Mariánských lázní

Pozor, pozor! Již v sobotu 21. dubna se jde na další klubový výlet. Tentokrát jedeme na Kladskou u Mariánských lázní. Je pro všechny, kdo ujdou aspoň 8 km.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018