Přesun na obsah

Dnes je 19.1.2019

Svátek má Doubravka
SHM Klub Plzeň, z. s.

SHM Klub Plzeň, z. s. je jedním z klubů SALESIÁNSKÉHO HNUTÍ MLÁDEŽE, křesťanské organizace s celostátní působností, jejíž posláním je výchova dětí a mladých lidí. V současné době má SHM ve svých klubech v celé zemi přes tři tisíce členů.

Plzeňský klub SHM (tedy SHM Klub Plzeň, z. s.) nabízí pestrou nabídku zájmových kroužků, otevřený klub pro děti, mnohé jednorázové akce, přípravu mladých animátorů, víkendové a prázdninové akce a tábory a na požádání také poradenství v oblasti křesťanství, výchovy a mezilidských vztahů.

 

NOVINKY

Sobotní keramika v říjnu 2011

Sobotní keramika v měsíci říjnu se koná dne 22. 10. 2011 od 10 do 12 h v keramické dílně na Křimické 73. Je to příležitost pro malé i velké, kterým to nevychází chodit třeba pravidelně během týdne. Srdečně zveme. Je dobré se přihlásit předem v kanceláři klubu SHM.

Více

Misijní koláč

V měsíci říjnu si již tradičně více připomínáme všechny lidi z různých koutů světa, kteří se nemají tak dobře jako my... I my se letos znovu připojíme s akcí Misijní koláč do řetězce dobročinných akcí na podporu těchto bratří a sester a těch, kteří se vydali do těchto zemí pomáhat osobně.

Více

STREETLIGHT - muzikál

Milí přátelé, ve dnech 12. - 13. října 2011 proběhnou u nás v Plzni dva koncerty hudební skupiny GEN ROSSO. Muzikál STREETLIGHT připravuje toto mezinárodní hudební uskupení ve spolupráci s Církevním gymnáziem Plzeň v rámci projektu Silní bez násilí. Zveme vás k návštěvě tohoto zajímavého projektu.

Více

TURNAJ VE VYBÍJENÉ 2011

Sportovci pozor! Je to tu! Dlouho očekávaný turnaj ve vybíjené... uskuteční se ve čtvrtek 13. října 2011 od 16 do 18 h v tělocvičně 15. ZŠ v Zadních Skvrňanech. Sraz všech zájemců je v 15.30 před budovou klubu SHM nebo v 15.50 h před bránou 15. ZŠ (vstup blíže Penny).

Více

Nekonání kroužku keramiky ve dnech 3. - 5. října 2011

Vážení přátelé, účastníci pondělních, úterních a středečních kroužků keramiky, oznamujeme vám, že závažných důvodu rušíme ve dnech 3. - 5. října 2011 kroužek keramiky. Děkujeme vám za pochopení.

Více

Národní pouť do Staré Boleslavi

A je to tu! Po úspěšném prvním klubovém výletu na Karlštejn vyrážíme na další akci. Tentokrát do Staré Boleslavi na pouť, ale ne na tu s kolotoči...ale na národní svatováclavskou pouť. Akci začínáme již v úterý 27. 9. 2011 přespáváním v klubu. Sraz všech přihlášených účastníků je v 18 h na Křimické.

Více

Výlet na Karlštejn

Milí kamarádi, tuto sobotu začínáme opět s klubovými výlety. Tentokrát se vypravíme na Karlštejn. Tento víkend tam také probíhá Karlštejnské vinobraní s bohatým programem pro malé a velké... tak neváhejte a pojeďte s námi. Sraz v 7.30 před střediskem. Nezapomeňte se předem přihlásit. Další informace

Více

Nabídka aktivit na školní rok 2011-12

V následujících souborech naleznete aktualizovanou nabídku aktivit, které náš plzeňský klub SHM nabízí v letošním roce 2011-12. Připomínáme, že zápis proběhne v pondělí 12. září 2011 od 15 do 18. Zahájení pravidelné činnosti klubu 19. září 2011. Prosíme všechny, kdo dostaly leták poštou, aby...

Více

Kdy to zase vypukne ... aneb kdy se opět sejdeme

Možná patříte k těm, kteří nedočkavě klikají na naše webové stránky, aby zjistili něco k novému školnímu roku, možná jste tu poprvé... tak pro všechny máme první informace...

Více

Co nového u nás

Prázdniny pokročily a my se zase po malé odmlce způsobené různými akcemi krátce ozýváme. Co se za tu dobu událo? V sobotu 23. července skončily zdárně hned dva tábory a to pobytový pro kluky a tábor příměstský. Včera pak odjeli účastníci posledního letošního tábora do Čachrova.

Více


Nejnovější fotogalerie

Vánoční besídka 16.12.2018