Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
Články v rubrice shm

Hana GennertováZAHÁJENÍ PRAVIDELNÝCH AKTIVIT ve školním roce 2015-16

Pravidelné zájmové aktivity (zájmové kroužky a oratoř) budou zahájeny v pondělí 14. září 2015.

Více

Hana GennertováZÁPIS DO AKTIVIT ve školním roce 2015-16

A kdo už netrpělivě čeká na nějaké zprávy o příštím školním roce, tak máme pro vás alespoň první malou vlaštovku - tedy informaci o základních datech. Zápis do zájmových aktivit se bude konat v pondělí 7. září 2015 od 15 do 18 h a následně od úterý do čtvrtka, vždy od 16 do 18 h.

Více

Hana GennertováPRÁZDNINOVÉ VÝLETY právě teď...

Tento týden je ve znamení prázdninových výletů. Děti vyráží se sestrou Vlastou na nejrůznější místa. Tak například dnes putovali k Malesické skále. V dalších dnech navštíví třeba Gutštejn, Křivoklát, Koněpruské jeskyně nebo poputují do lesů pod nedalekým Krkavcem.

Více

Hana GennertováSALESIÁNSKÝ VELEHRAD 2015

Během uplynulého víkendu (tedy ve dnech 7. - 9. srpna 2015) jsme se zúčastnili oslav 200. výročí narození Dona Boska na Velehradě. Oslav se spolu s komunitou sester salesiánek zúčastnili také 3 naši mladí a naše milá spolupracovnice Eliška T.

Více

Hana GennertováLETNÍ TÁBORY zdárně probíhají...

Prázdninový čas rychle utíká... často jsme na cestách, a tak dostáváte nyní málo informací o dění v klubu. Pokusíme se to trochu dohnat. K dnešnímu dni máme za sebou 4 tábory. Podle informací vedoucích, návštěv na táboře či vyprávění některých účastníků snad zatím všechny tábory proběhly...

Více

Hana GennertováKalendář akcí na červen 2015

Milí přátelé, poslední kalendář akcí v tomto školním roce je pro vás připraven. Naleznete jej v přiloženém souboru.

Více

Hana GennertováPRÁZDNINOVÉ VÝLETY 2015

Milé děti, vážení rodiče, podobně jako loni, tak i letos pro vás připravujeme kromě letních táborů ještě týden prázdninových výletů. Budou se konat v týdnu od 10. do 14. srpna 2015. Hlavní zodpovědnou je sestra Vlasta, která je připravuje ve spolupráci s dalšími vedoucími.

Více

Hana GennertováFESTIVAL SHM 2015

Zveme vás všechny na oblíbenou květnovou akci SHM, na celorepublikové setkání do Pardubic. Festival SHM se koná v sobotu 16. května 2015 od 10 hodin v Salesiánském středisku mládeže v Pardubicích. Naši mladí přispějí do programu hudební pohádkou Šípková Růženka.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na květen 2015

Milí přátelé, v přiloženém souboru naleznete kalendář akcí na měsíc květen 2015.

Více

Hana GennertováPRODANÁ NEVĚSTA

Máme pěkný zážitek, o který se chceme s vámi podělit. V sobotu 2. května 2015 jsme poprvé společně vyrazili do divadla. A začali jsme hned operní klasikou - Prodanou nevěstou. Byl to pro mě moc pěkný zážitek. Jednak samo zpracování opery i provedení díla, ale i naše malá výprava. Pokud uvažujete

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019