Přesun na obsah

Dnes je 17.11.2018

Svátek má Mahulena - Státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
Články v rubrice shm

Hana Gennertová"PUTUJEME SPOLU"

... a je to tady... třetí ročník jarní turistické víkendovky pro mládež od 12-ti let... tentokrát opět na Šumavě...Vyrážíme ve čtvrtek, dne 7. května 2015 v podvečer, a máme před sebou celý prodloužený víkend. Zvláštní upozornění: "Akce není vhodná pro lenochy. Dobré boty podmínkou."

Více

Hana GennertováANIMÁTORSKÉ PUTOVÁNÍ TURÍN 2015

Již zítra v podvečerních hodinách se vydává skupinka našich animátorů v doprovodu sestry Pavly spolu s dalšími mladými lidmi z dalších čtyř salesiánských středisek na cestu po stopách dona Boska do Itálie. Akce se koná u příležitosti oslav 200. výročí narození zakladatele salesiánského díla.

Více

Hana GennertováODMYKÁNÍ ČESKÉ STUDÁNKY 2015 - náhradní trasa výletu dne 11.04.2015

Zveme vás tímto na tradiční turistickou akci na Domažlicku - na ODMYKÁNÍ ČESKÉ STUDÁNKY. Výlet je vhodný pro ty, kteří ujdou alespoň 14 km. Sraz v 6.30 před střediskem, návrat cca v 17.20 tamtéž. Pohodlné turistické boty jsou nezbytnou podmínkou. Můžeme procházet ještě sněhem.

Více

Hana GennertováZRUŠENÍ VÝLETU Cestou za pověstí

Milí přátelé, po projití si trasy výletu Cestou za pověstí, jsem se rozhodla zrušit tento výlet, neboť většina trasy vede aktuálně velmi bahnitým a obtížně schůdným terénem. Lokalita je to pěkná, ale určitě je vhodná pro spíše letní měsíce nebo pro "suché" období. VÝLET SE KONÁ, ALE BUDE JINAM.

Více

Hana GennertováBOWLING - jarní klání pro náctileté

V pátek 10. dubna 2015. Sraz v 15.20 na tramvajové zastávce Malesická. Předpokládaný návrat v 18.30 před středisko. Hrát půjdeme do Éčka (Guldenerova 17). Účastnický poplatek 70,- Kč.

Více

Hana GennertováVýlet CESTOU ZA POVĚSTÍ

Náš další klubový výlet nás zavede tentokrát na Žluticko. Vyrazíme na zříceninu hradu Nevděk a na hradiště Vladař. Vyrážíme v sobotu 11.04.2015. Sraz v 8. 30 před střediskem, předpokládaný návrat je v 18.30 tamtéž. Pojedeme mikrobusem. Počet míst je tedy omezen. Neváhej tedy a přihlas se brzy!

Více

Hana GennertováPOSLEDNÍ VEČEŘE aneb typ pro ty z vás, kteří jste si oblíbili adventní setkání Rorate

Chceme Vám tedy nabídnout opět chvíli zamyšlení - tentokrát nad událostmi Velikonoc. Můžete se tedy těšit na společenství dvou Ježíšových učedníků, zpěv, společné povídání, připomínku židovské večeře, aj. Akce se koná 1. dubna 2015 do 19 do 21 hodin na Křimické.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na duben 2015

Milí přátelé, právě jsme pro vás dokončili nový kalendář akcí. V příloze naleznete tradiční stránku akcí, které připravujeme na měsíc duben 2015.

Více

Hana GennertováVýlet přírodním parkem TRHOŇ

Jaro ťuká na dveře a my začínáme opět s pěší turistikou... zveme vás tímto na prázdninový turistický výlet přírodním parkem Trhoň, který se uskuteční ve čtvrtek 12. března 2015. Sraz v 9.30 před střediskem nebo v 10 h u pokladen na hl. nádraží ČD. Více informací naleznete v příloze.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na březen 2015

Milí přátelé v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc březen 2015. V druhém březnovém týdnu jsou jarní prázdniny, připomínáme, že pravidelné kroužky se nekonají a otevřený klub je zavřený.

Více


Nejnovější fotogalerie

Výlet na Radyni 13.10 2018