Přesun na obsah

Dnes je 19.10.2017

Svátek má Michaela
Články v rubrice shm

Hana GennertováHROBTOUR 2014

Měsíc listopad se blíží a všichni víme, že začátek tohoto měsíce si připomínáme všechny ty, kteří nás už předešli v tom našem lidském putování ... myslíme intenzivněji na všechny naše zemřelé. Chceme tedy i letos si společně naše blízké připomenout společnou návštěvou skvrňanského hřbitova.

Více

Hana GennertováMisijní přespávačka s Josefínou

Již zítra začíná Misijní přespávačka s Josefínou. Cože to vlastně je? Inu, dvoudenní akce holek z klubu Josefína s přespáváním v klubu, při kterém se holky v rámci bohatého programu zapojí také do iniciativy Měsíc pro misie.

Více

Hana GennertováMĚSÍC PRO MISIE 2014

Měsíc říjen vstoupil do své druhé poloviny a do druhé poloviny vstupujeme také s aktivitami v rámci iniciativy Měsíc pro misie. Jedná se o sérii dobročinných aktivit, které směřují k rozvoji solidarity s těmi nejchudšími.

Více

Hana GennertováMisijní preclíky

Milé děti zveme vás na další Misijní výtvarnou dílnu. Bude se konat v pátek 17. října 2014 a budeme na ní péct preclíky, které se budou následně prodávat na Misijním jarmarku. Pracovat se bude ve dvou skupinách: od 15 h a od 16.30. Přihlášky odevzdávejte do 16. října 2014 v kanceláři klubu.

Více

Hana GennertováPotáborko ve Zdicích

Oznamujeme všem kamarádům - účastníkům letošního cyklotábora, konaného na Třeboňsku, že se příští měsíc sejdeme na potáborku. Pojedeme podobně jako loni na víkendovku do Zdic. Čekají nás hry, výlet, návštěva plaveckého bazénu v Berouně a jiné radovánky. Kdy: 7.-9. listopadu 2014.

Více

Hana GennertováVýlet na Lipno

Zveme všechny kamarády na říjnový klubový výlet. Tentokrát pojedeme na Lipno, na Stezku korunami stromů. Kdo má zájem jet, ať neváhá s přihlášením se. Informace a přihlášku naleznete v souborech v příloze, zde.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na říjen 2014

Milí přátelé, kalendář akcí na měsíc říjen 2014 naleznete v přiloženém souboru.

Více

Jana PlevováMisijní výtvarná dílny - dekorativní motýlci

Zveme vás na první misijní dílnu v tomto školním roce.

Více

Hana GennertováVýlet ke zřícenině hradu Pajrek

A začínáme opět s klubovými výlety. První z nich se uskuteční již tuto sobotu 20. října 2014. Putovat budeme ke zřícenině hradu Pajrek a bude zajisté i čas na houbaření. Sraz v 7.30 na tramvajové zastávce Malesická, bližší informace v přiloženém souboru, přihlášky v kanceláři klubu.

Více

Hana GennertováNÁRAMKY A PRSTÝNKY

Páteční výtvarné dílny jsou opět zde. Nebude-li stanoveno jinak, budeme se scházet od 15 h do 16.30 h v keramické dílně. V pátek 19. září 2014 vám nabízíme výrobu náramků a prstýnků z paměťových drátků . Bližší informace naleznete v přiloženém souboru, přihlášky přijímáme v kanceláři klubu.

Více


Nejnovější fotogalerie

Kouzelným krajem 2.-4.6. 2017