Přesun na obsah

Dnes je 23.9.2018

Svátek má Berta
Články v rubrice shm

Hana GennertováKalendář akcí na duben 2015

Milí přátelé, právě jsme pro vás dokončili nový kalendář akcí. V příloze naleznete tradiční stránku akcí, které připravujeme na měsíc duben 2015.

Více

Hana GennertováVýlet přírodním parkem TRHOŇ

Jaro ťuká na dveře a my začínáme opět s pěší turistikou... zveme vás tímto na prázdninový turistický výlet přírodním parkem Trhoň, který se uskuteční ve čtvrtek 12. března 2015. Sraz v 9.30 před střediskem nebo v 10 h u pokladen na hl. nádraží ČD. Více informací naleznete v příloze.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na březen 2015

Milí přátelé v příloze naleznete kalendář akcí na měsíc březen 2015. V druhém březnovém týdnu jsou jarní prázdniny, připomínáme, že pravidelné kroužky se nekonají a otevřený klub je zavřený.

Více

Hana GennertováLETNÍ TÁBORY 2015

Přihlašování na letní tábory je od 9. února 2015 spuštěno. Podobně jako v několika uplynulých letech pořádáme celkem 5 letních táborů. Dva příměstské, dva pobytové všeobecné a jeden cyklotábor. Podrobnější přehled pořádaných táborů naleznete v přiloženém souboru. Uzávěrka je 30.4. nebo po naplnění.

Více

Hana GennertováVýlet na Šumavu

Pozor, pozor! Blíží se klubový výlet. Kdo nemá chřipku, ať vyrazí s námi... snad nám trochu sněhu ještě do soboty 28.2.2015 vydrží. Vyrážíme totiž na Šumavu, za bobováním. Sraz v 8.15 před střediskem nebo v 8.45 před pokladnami na hlavním vlakovém nádraží. Více informací v příloze.

Více

Hana GennertováOhlednutí za akcemi v únoru 2015

Tak se nám měsíc únor pomalu zase chýlí ke konci. Kromě akcí, které jsme inzerovali předem v jednotlivých příspěvcích, máme za sebou i některé další, které vzpomeneme alespoň pohledem zpět.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na únor 2015

V přiloženém souboru nalezete kalendář akcí na měsíc únor. Prosíme zároveň ještě jednou všechny členy klubu, kteří ještě nemají uhrazený členský příspěvek na nové pololetí, aby tak do poloviny února učinili. Děkujeme a přejeme všem pěkný měsíc.

Více

Hana GennertováVíkendovka s donem Boskem

Tentokrát jde o nabídku pro mládež od 15-ti do 22 let. A oč jde? O nabídku setkání pro ty, kteří chtějí více poznat osobu Jana Boska, který se stal inspirativní osobou pro mnoho lidí na celém světě... Mohl by být inspirativní i pro Tebe? Pojeď s námi, třeba na to najdeš odpověď...

Více

Hana GennertováBOSKOTANČÍRNA NARUBY

Což takhle Boskotančírna trochu jinak? Stačil malý podnět a parta mladých, která si již třikrát užila zábavně taneční večer sama, ji tentokrát připravila pro změnu pro dospěláky. Vyzkouší si to nejprve na těch nejbližších ze svých rodin a na vedoucích z klubu SHM. Akce se koná v pátek 30. 01. 2015.

Více

Hana GennertováBOSCO CUP - 5. ročník zimního turnaje ve stolním tenisu

V pořadí již pátý ročník zimního turnaje ve stolním tenisu se bude konat v úterý 3. února 2015 od 17 h v sále na Křimické. Zveme všechny děti a mládež od 8 do 18-ti let, co mají rádi stolní tenis a hrají ho pouze rekreačně, k účasti. Písemnou přihlášku je třeba odevzdat v kanceláři klubu nejpozději

Více


Nejnovější fotogalerie

Záhada keramického střepu 20.-26.8.2018