Přesun na obsah

Dnes je 18.12.2017

Svátek má Miloslav
Články v rubrice shm

Hana GennertováOpět začaly ranní adventní půlhodinky - RORATE

Vstoupili jsme do adventu a s ním tu jsou i naše pravidelná adventní setkání. Scházíme se každé pondělí před vyučováním - a to od 6.45 do 7.15 hodin. Zpíváme, přemýšlíme nad životem, nasloucháme slovům Bible... a po duchovní čtvrthodince následuje společná snídaně. Zveme i Tebe...

Více

Hana GennertováZpívání při rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích

V neděli 30. listopadu 2014 v podvečerních hodinách se zúčastnila skupina dětí spolu se sestrami salesiánkami rozsvěcení vánočního stromu v Křimicích. Děti při této příležitosti zahrály a zazpívaly pár tradičních a folkových koled. Akce jsme se zúčastnili na pozvání "Křimických"...

Více

Hana GennertováADVENTNÍ TVOŘENÍ - VÝROBA ADVENÍCH VĚNCŮ

Zveme vás všechny na tradiční adventní výtvarnou dílnu - na výrobu adventních věnců. Bude se konat v pátek 28.11.2014 od 15 do 17.30 v sále na Křimické. Součástí setkání je také žehnání věnců a duchovní povzbuzení. Letos u toho s námi bude P. Robert Bergmann.

Více

Hana GennertováNABÍDKA PRO VÁŠNIVÉ HRÁČE STOLNÍHO TENISU

Všichni, kteří jste si oblíbili stolní tenis, čtěte pozorně! V neděli 23.112014 si máte možnost zase zahrát. Tentokrát nám pozvání na turnaj zaslali z Totemu. Bližší informace v přiloženém letáku.

Více

Hana GennertováBETLÉMSKÉ ZVONĚNÍ aneb výlet do Prahy na vánoční výstavu

Milí přátelé zveme vás na další klubový výlet - tentokrát do Prahy na 35. ročník vánoční výstavy, která se bude konat v Betlémské kapli. Vyrážíme v sobotu 29.11.2014. Během víkendu proběhne na výstavě také dvoudenní setkání řezbářů. Přihlášky a bližší informace naleznete zde v přiloženém souboru.

Více

Hana GennertováSetkání začínajících animátorů

Druhý ročník setkávání začínajících animátorů začíná za pár dní... Sejdeme se v pátek 21.11.2014 v 17 h a program bude podobně jako loni pokračovat do sedmnácté hodiny sobotní. Bližší informace dostanou zájemci v osobním zvacím dopise.

Více

Hana GennertováPřihlašování na FARNOST CUP 2014

Přihlášku na FARNOST CUP 2014 můžete poslat tentokrát také e-mailem na adresu klubu: plzen@shm.cz. Do mailu napište prosím informace, které jsou požadované v papírové přihlášce.

Více

Hana GennertováFARNOST CUP 2014

Milí přátelé, zveme vás na další ročník podzimního turnaje ve stolním tenisu. Bude se konat již v úterý 11.11.2014, a to jako vždy od 17 h v sále na Křimické. Takže neváhejte a přihlaste se v kanceláři klubu nejpozději do pondělí 10.11.2014.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na listopad 2014

Milí přátelé kalendář akcí na listopad naleznete v přiloženém souboru.

Více

Jana PlevováDrakiáda

Dne 9. 11. 2014 se v odpoledních hodinách, od 14 do 16.30 h, uskuteční dračí klání na blízkých polích. Nemusíte se nikde hlásit, ale do kapsy si vezměte 20Kč a špekáček na opečení. Více informací na přiloženém letáčku.

Více


Nejnovější fotogalerie

CMS Olomouc, srpen 2017