Přesun na obsah

Dnes je 19.10.2017

Svátek má Michaela
Články v rubrice shm

Hana GennertováFESTIVAL SHM 2016

Ve dnech 13. a 14. května 2016 jsme vyrazili na tradiční květnou akci, na Festival SHM do Pardubic. Festivalu předcházelo krátké zastavení se v Praze s večerní vycházkou městem a přenocováním v salesiánské škole v Karlíně. Sobotní den už patřil setkání dětí a mladých v Pardubicích.

Více

Hana GennertováMÁJOVÁ BOSKOTANČÍRNA

Přátelé, kamarádi, je tu opět náš oblíbený zábavně taneční večer. MÁJOVA BOSKOTANČÍRNA, se koná již tento pátek 6. května 2016 od 18 h v sále klubu. Více informací naleznete v přiloženém souboru.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na květen 2016

Milí přátelé v příloze naleznete nový kalendář akcí.

Více

Hana GennertováOmluva za delší odmlku

Vážení přátelé, již delší dobu jsem řešila problém přístupu na správu našich webových stránek, takže jste dlouho neměli od nás čerstvé informace. Technický problém je dnešním dnem vyřešen, tak nyní už vám snad budeme opět přinášet zprávy včas. Děkujeme za pochopení. H, Gennertová

Více

Jana PlevováKalendář akcí na duben 2016

Kalendář akcí na měsíc duben a přehled plánovaných prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v připojeném souboru.

Více

Hana GennertováLetní tábory přehledně

Uplynul týden teprve týden od spuštění přihlašování na letní tábory a volná místa pomalu začínají mizet, tak chceme povzbudit ty, kteří ještě o nějakém táboru uvažují, aby neváhali a brzy se přihlásili. Pro rychlou orientaci nabízíme v přiloženém souboru ještě znovu přehled táborů.

Více

Hana GennertováLETNÍ TÁBORY 2016

Vážení rodiče, přehled plánovaných letních táborů a dalších prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v kalendáři na měsíc únor. Přihlašování začíná zítra - 9. února 2016 od 14 hodin v kanceláři klubu SHM - Křimická 73.

Více

Hana GennertováVýlet do Františkových Lázní

Zveme všechny zájemce na další z klubových výletů. Tentokrát budou naším cílem Františkovy Lázně. Vyrážíme v sobotu 13. února 2016. Sraz účastníků je v 7.15 před střediskem, předpokládaný návrat v 18.30 tamtéž.

Více

Hana GennertováPro příznivce stolního tenisu: BOSCO CUP 2016

Zveme všechny příznivce stolního tenisu na 6. ročník zimního turnaje ve stolním tenisu pro rekreační hráče, který se uskuteční v úterý 9. února 2016 od 17 hodin na Křimické. Sraz hráčů je v 16.45. Předpokládaný konec turnaje v 19.30.

Více

Hana GennertováKalendář akcí na únor 2016

Kalendář akcí na měsíc únor a přehled plánovaných prázdninových akcí na léto 2016 naleznete v připojeném souboru.

Více


Nejnovější fotogalerie

Kouzelným krajem 2.-4.6. 2017