Přesun na obsah

Dnes je 19.10.2017

Svátek má Michaela
Články v rubrice shm

Hana GennertováPo-táborové setkání

Milí kluci z letního tábora v Teplé a všichni milí kamarádi z letního tábora v Čachrově zveme vás na po-táborové setkání, které se bude konat o prvním listopadovém víkendu 4. - 6. 11. 2011. Dopísek už k vám letí poštou. Nezapomeňte se přihlásit do 1. listopadu 2011 podle pokynů v dopise. Těšíme se!

Více

Johanka BeránkováNové fotografie nejen z letních táborů

Ve fotogalerii je možné shlédnou více fotek z letošních táborů a akcí za poslední dva měsíce. Fotky z příměstského tábora budou dodány.

Více

Hana GennertováSvatomartinské slosování 2011

Milí přátelé, pomalu nám končí měsíc říjen... je tudíž na čase opět vyhlásit SVATOMARTINSKÉ SLOSOVÁNÍ. Takže, kdo jste se přihlášil v letošním roce na nějakou aktivitu do našeho SHM klubu, máte nyní možnost odevzdat svoji platnou klubovou průkazku ke slosování, které proběhne 10. 11. 2011 v 16 h.

Více

Hana GennertováInformace k výletu na Švihov

Milí kamarádi, jak už jsme avízovali před několika dny, že tuto sobotu 22. října 2011 se koná další klubový výlet, tak nyní přinášíme konkrétní informace. Najdete je v přiloženém letáčku. Nezapomeňte na včasné odevzdání přihlášky.

Více

Hana GennertováKlubový výlet na vodní hrad Švihov

Další klubový výlet se bude konat v sobotu 22. října 2011. Putovat budeme na vodní hrad Švihov. Bližší informace budou zveřejněny v příštích dnech. Přidat se mohou i rodiče. Je dobré počítat s náročností alespoň 10 km pěší chůze.

Více

Hana GennertováSobotní keramika v říjnu 2011

Sobotní keramika v měsíci říjnu se koná dne 22. 10. 2011 od 10 do 12 h v keramické dílně na Křimické 73. Je to příležitost pro malé i velké, kterým to nevychází chodit třeba pravidelně během týdne. Srdečně zveme. Je dobré se přihlásit předem v kanceláři klubu SHM.

Více

Hana GennertováMisijní koláč

V měsíci říjnu si již tradičně více připomínáme všechny lidi z různých koutů světa, kteří se nemají tak dobře jako my... I my se letos znovu připojíme s akcí Misijní koláč do řetězce dobročinných akcí na podporu těchto bratří a sester a těch, kteří se vydali do těchto zemí pomáhat osobně.

Více

Hana GennertováSTREETLIGHT - muzikál

Milí přátelé, ve dnech 12. - 13. října 2011 proběhnou u nás v Plzni dva koncerty hudební skupiny GEN ROSSO. Muzikál STREETLIGHT připravuje toto mezinárodní hudební uskupení ve spolupráci s Církevním gymnáziem Plzeň v rámci projektu Silní bez násilí. Zveme vás k návštěvě tohoto zajímavého projektu.

Více

Hana GennertováTURNAJ VE VYBÍJENÉ 2011

Sportovci pozor! Je to tu! Dlouho očekávaný turnaj ve vybíjené... uskuteční se ve čtvrtek 13. října 2011 od 16 do 18 h v tělocvičně 15. ZŠ v Zadních Skvrňanech. Sraz všech zájemců je v 15.30 před budovou klubu SHM nebo v 15.50 h před bránou 15. ZŠ (vstup blíže Penny).

Více

Hana GennertováNekonání kroužku keramiky ve dnech 3. - 5. října 2011

Vážení přátelé, účastníci pondělních, úterních a středečních kroužků keramiky, oznamujeme vám, že závažných důvodu rušíme ve dnech 3. - 5. října 2011 kroužek keramiky. Děkujeme vám za pochopení.

Více


Nejnovější fotogalerie

Kouzelným krajem 2.-4.6. 2017