Přesun na obsah

Dnes je 19.10.2017

Svátek má Michaela
Články v rubrice shm

Hana GennertováVýsledky turnaje ve stolním tenisu DON BOSCO CUP 2013

V úterý tohoto týdne, 12. února 2013, se konal 3. ročník jarního turnaje ve stolním tenisu. Zúčastnilo se jej celkem 20 hráčů, ze kterých jich 12 hrálo za starší věkovou kategorii a 8 za mladší věkovou kategorii. Bylo pěkné, že jsme mezi sebou mohli přivítat také kamarády ze SaSM DDM z Lobez. Více

Více

Hana GennertováJá a Ty Activity

Další herní dvohodinka, tentokrát pro mladší kamarády od 10-ti do 13-ti let se bude konat v pondělí 25. února 2013 od 16 h v klubu. Informace v plakátku. Přihlášky přijímáme v klubu SHM.

Více

Hana GennertováStojí to za to

Zveme vás na zabavnou herní dvouhodinku v neděli 24. února 2013 od 16 do 18 h. Je určena pro děti od 11-ti do 15-ti let. Více informací naleznete v plakátku. Přihlášky přijímáme v kanceláři klubu.

Více

Hana GennertováVzhůru do oblak...

Zveme všechny kamarády a kamarádky ve věku od 12-ti do 15-ti let na další přespávání v klubu. Uskuteční se od pátku 22. února do soboty 23. února 2013. Bližší informace naleznete v plakátku. Písemná přihláška předem nutná.

Více

Hana GennertováJARNÍ PRÁZDNINY 2013

Všem kamarádům, kteří neodjíždí na jarní prázdniny pryč, chceme nabídnout pár akcí: přespávání v klubu, nedělní zábavnou dvouhodinku v klubu, pondělní dopolední tvoření, úterní herní dvouhodinku, středeční dopolední tvoření, čtvrteční výlet na Vlčtejn, páteční návštěvu Domu pohádek. Více

Více

Hana GennertováLETNÍ TÁBORY 2013

Milí rodiče, milé děti, nabídka letních táborů je zde. V letošním roce vám nabízíme pět letních zotavovacích akcí: dva příměstské tábory, dva pobytové tábory a jeden cyklotábor. Nabídku včetně míst, termínů a ceny naleznete v přiloženém souboru. Přihlašování probíhá v kanceláři klubu SHM. Čti dále

Více

Hana GennertováSobotní keramika v únoru 2013

Zveme všechny malé i velké, kteří mají chuť si zatvořit s hlínou nebo si práci s hlínou teprve třeba poprvé vyzkoušet na další ze "sobotních keramik". Pracujeme od 10 do 12 h v keramické dílně na Křimické. Více informací v plakátku. Je nutné se přihlásit předem v kanceláři klubu.

Více

Hana GennertováDON BOSCO CUP 2013

Milí přátelé zveme vás na 3. ročník jarního turnaje ve stolním tenisu DON BOSCO CUP 2013. Uskuteční se v úterý 12. února 2013 pd 17 h v sále na Křimické. Je určen pro děti od 8 do 15-ti let, které se mohou zůstat až do konce turnaje, tedy do 19.15 h. Nutná písemná přihláška předem.

Více

Hana GennertováVÝLET NA ŠUMAVU s bobováním

Další z klubových výletů se uskuteční tuto sobotu 9. února 2013. Vyrazíme na Šumavu. S sebou boby či lopaty a hlavně teplé a nepromokavé oblečení. Sraz v 8.15 před budovou na Křimické, návrat kolem 18.20 tamtéž. Více informací naleznete na přiloženém plakátu. Nutná písemná přihláška předem.

Více

Hana GennertováVISÁLCI - páteční výtvarná dílna

Milí kamarádi nabízíme vám další páteční výtvarnou dílnu. Tentokrát na téma VISÁLCI. Závěsné dekorace do oken, na lustry či do jiných míst si můžete přijít vytvořit již tento pátek 8. února 2013 od 15 h do keramické dílny na Křimickou. Více informací naleznete v plakátku. Nutné si přihlásit předem.

Více


Nejnovější fotogalerie

Kouzelným krajem 2.-4.6. 2017