Přesun na obsah

Dnes je 16.2.2019

Svátek má Ljuba
Články v rubrice shm

Jana PlevováPřípravit, pozor, teď!

Všechny REBELKY, pozor! Je zde další přespávačka 5.-6.10. Pokud chodíš do 3. až 5. třídy, tak je to zrovna pro tebe.

Více

Hana GennertováGDPR v praxi

Dříve než se k nám vydáte na zápis, bylo by dobré prostudovat...

Více

Hana GennertováPRÁZDNINY KONČÍ, NĚCO NOVÉHO SE BLÍŽÍ

Milí přátelé, čas prázdnin se blíží do svého finále, ale nevěšte hlavu. Každý konec má   v sobě příslib nového začátku. V této chvíli pracujeme na nabídce pravidelných aktivit v novém školním roce! Určitě bude z čeho vybírat...

Více

Jana PlevováZ lodě to vidíš jinak

Prší, prší, jen se leje... nepojedeme na koníčky, ale na vodu. A snad ještě něco naprší, abychom opravdu nemuseli "koníčkovat" (táhnout loď na provaze) a šlapat korytem Otavy pešky. 8.-10. června tedy vyrážíme.

Více

Jana PlevováPŘEDprázdninová Hašlerka

Je zde poslední akce Hašlerky v tomto školním roce. Uskuteční se ve dnech 1.-2. června 2018. Tak Hašlerky neváhejte a přihlaste se!!!!

Více

Jana PlevováTančící REBELKA

Letošní poslední přespávačka REBELKY se bude odehrávat v rytmu tance o víkendu 26.-27.5. I netančící REBELKY si přijdou na své, takže se nemusí bát přihlásit a zažít poslední přespávačku na vlastní kůži. Tentokrát bude přespávačka ze soboty na neděli, protože v pátek je NOC KOSTELŮ a celý tým bude..

Více

Hana GennertováKalendář akcí na květen 2018

Milí přátelé, v příloze naleznete tradiční přehled akcí na nový měsíc.

Více

Jana PlevováDáreček pro maminku

13. května zveme všechny maminky, babičky i další příbuzné na představení dětí z hudebních kroužků a z kroužku logohrátek. Viz plakátek.

Více

Jana PlevováFESTIVAL SHM 2018

12. května jedeme znovu do Pardubic na Festival SHM. Tak výletníci. Pokud chcete zažít zajímavý den, spostu her, zábavy a další věci, určitě přihlaste. Další informace a přihláška jsou v příloze.

Více

Jana PlevováJarní turistická víkendovka pro mladší

První květnový víkend, a k tomu ještě prodloužený, je nejlepší čas na toulky přírodou. Zveme všechny kluky i holky ve věku 11 - 15 let na turistickou víkendovku. Krásné výlety, společné chvíle, hry ... to všechno nás čeká. Tak, kdo má odvahu, neváhej se přihlásit. ...

Více


Nejnovější fotogalerie

Boskotančírna pro mladší 2.2.2019