Přesun na obsah

Dnes je 3.3.2021

Svátek má Kamil
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČerrmákováKRÁSNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Přejeme vám krásné prožití jarních prázdnin tam, kam se zrovna chystáte. Po celý příští týden - 2 - 5.3.2020 se v SHM Klubu pravidelné aktivity NEKONAJÍ!!! Těšíme se na vás opět v týdnu od 9.3.2020.

Více

Jana PlevováSabotér aneb herní odpoledne

21. února se uskuteční herní odpoledne pro všechny, kteří si rádi hrají. Tak se nezapomeň přihlásit.

Více

Jana PlevováTo je pecka!

Pro starší děti máme nabídku na jarní prázdniny. Od neděle do pondělí, na faře ve Zdicích u Berouna. A jaké pecky jsou přichystané? Přihlas se a dozvíš se to!

Více

Jana PlevováLyže nebo snowboard?

Toď otázka, jak by řekl Hamlet, pokud by v jeho době něco takového existovalo. I vy si můžete vybrat a zajezdit si na tak ojedinělém úkazu jako je sníh, i když možná jen technický. 22. února k tomu budete mít příležitost.

Více

Jana PlevováHašlerka opět spolu

Zveme všechny Hašlerky (7.-9. třída) na další velké setkání. Nezapomeňte se přihlásit a užít si tak přespávačku z 20. na 21. února. Na všechny se těší Jana a spol.

Více

Milena ČerrmákováNabídka letních táborů 2020

Školní rok se přesunul do své druhé poloviny, přichází čas myslet na to, čím se naplní doba letních prázdnin. Přicházíme s předběžnou nabídkou letních aktivit - příměstských a pobytových pro různé věkové kategorie.

Více

Jana PlevováDonboskovská Plachetnice

I letos se chystá speciální program na oslavu svátku dona Boska. Nevíš, kdo to byl? Přijď to zjistit na čtvrteční plachetnici. Plachetnice začíná sice už ve 14:30, ale hlavní program proběhne od 16:00 do 17:00, aby byl čas i na volnou hru a přípravu občerstvení.

Více

Jana PlevováBruslení

V neděli 2. února zveme na bruslení. Neumíš bruslít? Nevadí, každý jednou začínal. Umíš bruslit? Pojď si to užít s námi!

Více

Jana PlevováVýlet do Berouna 2020

Blíží se pololetní prázdniny a tak vás zveme na další výlet a to do Berouna. Projdeme se a navštívíme aquapark. Více informací na plřiloženém plakátku.

Více

Jana PlevováZVONEČKOVÁNÍ

13. prosince v pátek proběhne další keramické odpoledne. Budeme vyrábět zvonečky na vánoce. Mohou se přihlásit rodiče s dětmi, mládežníci i dospělí. Každý bude mít k dispozici hodinu a půl, aby si vyrobil až 3 zvonečky. 1 si může zkusit vytočit na kruhu (ukázka točení je součástí), 1 si vymodeluje a

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba