Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováPŘÍPRAVNÉ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ JE ZDE

Milí animátoři, blíží se po dlouhé době klasické setkání těch, kteří nám v SHM Klubu pomáhají - animátorů. Těšíme se na 24 hodin nabitých informacemi, hrami i sdílením o tom, co s sebou služba v Klubu přináší. Na plakátku najdeš bližší informace k tomu, co nás čeká.

Více

Milena Čermáková TRADIČNÍ VÝLET ZA SNĚHEM

Zveme vás na tradiční lednový výlet za sněhem do Železné Rudy. Pokud si chcete užít radovánek na sněhu - bobování a koulování - jste zváni připojit se k nám v sobotu 15.1.2022.

Více

Milena ČermákováPOŽEHNANÉ PROŽITÍ NOVÉHO ROKU

Milí přátelé, jsme rádi, že se s vámi můžeme setkávat i v novém roce 2022. Přejeme vám hodně radosti, dobré zdraví a odvahu k nelehkým krokům v osobním životě. Nabídka volnočasových aktivit je stejná, jako pro minulé pololetí. Změny týkající se některých kroužků vám budou komunikovány.

Více

Milena ČermákováPŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

Milí přátelé, doba přípravy na vánoční svátky se blíží ke svému vrcholu. Přejeme vám proto příjemné prožití Vánoc a těšíme se s vámi opět na viděnou v roce 2022.

Více

Milena ČermákováMALOVÁNÍ NA TEXTIL

V této tvořící dílně máte možnost vyrobit originální a krásný dárek pod stromeček. Stačí mít pouze čas a chuť přijít. K dispozici budou kromě barviček také plátěné tašky, penály...., můžete si donést také své vlastní textilní věci, které si chcete zkrášlit.

Více

Milena ČermákováKERAMICKÁ DÍLNA - DÍL DRUHÝ NA PODRUHÉ

Milí přátelé, keramická dílna bude mít své druhé pokračování v sobotu 11.12. od 15.00 hodin v prostorách SHM Klubu. Pokud u nás máte své výrobky z prvního setkání, přijďte si je dokončit. Do Vánoc budou připravené k vyzvednutí (od čtvrtka16.12.) v odpoledních hodinách v kanceláři SHM.

Více

Milena ČermákováTRADIČNÍ TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Milí přátelé, adventní čas se opět přiblížil, proto vás chceme touto cestou pozvat na tradiční tvoření adventních věnců. Pokud vás tato nabídka láká, přijďte v pátek mezi 15.00 - 17.00 hodin do SHM Klubu. K dispozici jsou větvičky, nůžky, drátek, korpusy, svíce, bodce, drobné ozdoby, stuhy...

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA KERAMICKOU DÍLNU

Milí přátelé, zveme vás na keramickou dílnu pro malé i velké. Příští sobotu t.j. 13.11. od 14 hodin máte jedinečnou příležitost připravit si pro své blízké, nebo i pro sebe hezký vánoční dárek z keramiky. Účastnický poplatek je 40,- Kč za každého, kdo bude tvořit.

Více

Milena ČermákováCELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ

Během víkendu 5. - 7.11.2021 se v Sebranicích u Litomyšle uskuteční celostátní setkání salesiánských animátorů. Bližší informace k akci již dostali jednotlivý účastníci.

Více

Milena ČermákováJEDNORÁZOVÉ AKCE PRO VÁS

Milí přátelé, venku zečíná pravé podzimní počasí... Opět se ozývá Covid 19... Přesto, nebo právě pro to vám přinášíme aktuální nabídku jednorázových akcí, které plánujeme v tomto školním roce.

Více