Přesun na obsah

Dnes je 7.8.2020

Svátek má Lada
Články v rubrice Aktuální zprávy

Jana PlevováLyže nebo snowboard?

Toď otázka, jak by řekl Hamlet, pokud by v jeho době něco takového existovalo. I vy si můžete vybrat a zajezdit si na tak ojedinělém úkazu jako je sníh, i když možná jen technický. 22. února k tomu budete mít příležitost.

Více

Jana PlevováHašlerka opět spolu

Zveme všechny Hašlerky (7.-9. třída) na další velké setkání. Nezapomeňte se přihlásit a užít si tak přespávačku z 20. na 21. února. Na všechny se těší Jana a spol.

Více

Milena ČerrmákováNabídka letních táborů 2020

Školní rok se přesunul do své druhé poloviny, přichází čas myslet na to, čím se naplní doba letních prázdnin. Přicházíme s předběžnou nabídkou letních aktivit - příměstských a pobytových pro různé věkové kategorie.

Více

Jana PlevováDonboskovská Plachetnice

I letos se chystá speciální program na oslavu svátku dona Boska. Nevíš, kdo to byl? Přijď to zjistit na čtvrteční plachetnici. Plachetnice začíná sice už ve 14:30, ale hlavní program proběhne od 16:00 do 17:00, aby byl čas i na volnou hru a přípravu občerstvení.

Více

Jana PlevováBruslení

V neděli 2. února zveme na bruslení. Neumíš bruslít? Nevadí, každý jednou začínal. Umíš bruslit? Pojď si to užít s námi!

Více

Jana PlevováVýlet do Berouna 2020

Blíží se pololetní prázdniny a tak vás zveme na další výlet a to do Berouna. Projdeme se a navštívíme aquapark. Více informací na plřiloženém plakátku.

Více

Jana PlevováZVONEČKOVÁNÍ

13. prosince v pátek proběhne další keramické odpoledne. Budeme vyrábět zvonečky na vánoce. Mohou se přihlásit rodiče s dětmi, mládežníci i dospělí. Každý bude mít k dispozici hodinu a půl, aby si vyrobil až 3 zvonečky. 1 si může zkusit vytočit na kruhu (ukázka točení je součástí), 1 si vymodeluje a

Více

Jana PlevováPečení s Rebelkou

6.-7. prosince se uskuteční další přespávačka pro Rebelky, tentokrát budeme péct vánoční cukroví nejen na Vánoční besídku. Neváhejte se tedy přihlásit. Jana a Simča

Více

Jana PlevováMožná příjde i Mikuláš

Ve čtvrteční oratoři se budou dít věci. Nejen že budeme soutežít a vyprávět si legendy o svatém Mikuláši, ale možná mezi nás i osobně zavítá. Tak určitě přijďte.

Více

Milena ČerrmákováSOUTĚŽ BETLÉMŮ 2019

Máte doma originální vlastnoručně vyrobený betlém? Přihlašte ho do soutěže betlémů!

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020