Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováKERAMICKÁ DÍLNA - DÍL DRUHÝ NA PODRUHÉ

Milí přátelé, keramická dílna bude mít své druhé pokračování v sobotu 11.12. od 15.00 hodin v prostorách SHM Klubu. Pokud u nás máte své výrobky z prvního setkání, přijďte si je dokončit. Do Vánoc budou připravené k vyzvednutí (od čtvrtka16.12.) v odpoledních hodinách v kanceláři SHM.

Více

Milena ČermákováTRADIČNÍ TVOŘENÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ

Milí přátelé, adventní čas se opět přiblížil, proto vás chceme touto cestou pozvat na tradiční tvoření adventních věnců. Pokud vás tato nabídka láká, přijďte v pátek mezi 15.00 - 17.00 hodin do SHM Klubu. K dispozici jsou větvičky, nůžky, drátek, korpusy, svíce, bodce, drobné ozdoby, stuhy...

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA KERAMICKOU DÍLNU

Milí přátelé, zveme vás na keramickou dílnu pro malé i velké. Příští sobotu t.j. 13.11. od 14 hodin máte jedinečnou příležitost připravit si pro své blízké, nebo i pro sebe hezký vánoční dárek z keramiky. Účastnický poplatek je 40,- Kč za každého, kdo bude tvořit.

Více

Milena ČermákováCELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ

Během víkendu 5. - 7.11.2021 se v Sebranicích u Litomyšle uskuteční celostátní setkání salesiánských animátorů. Bližší informace k akci již dostali jednotlivý účastníci.

Více

Milena ČermákováJEDNORÁZOVÉ AKCE PRO VÁS

Milí přátelé, venku zečíná pravé podzimní počasí... Opět se ozývá Covid 19... Přesto, nebo právě pro to vám přinášíme aktuální nabídku jednorázových akcí, které plánujeme v tomto školním roce.

Více

Milena ČermákováDĚKUJEME VÁM ZA VAŠI ŠTĚDROST

Po roční přestávce mohl opět v měsíci říjnu proběhnout misijní jarmark s prodejem výrobků těch, kteří navštěvují náš SHM Klub. Děkujeme všem, kteří se do jeho přípravy zapojili! Vybrali jsme krásných 1 726,- Kč. Děkumeme vám za vaši štědrost.

Více

Milena ČermákováMISIJNÍ JARMARK 2021

Milí přátelé, tak jako každý rok podzim bývá v našem SHM Klubu spojený s misijním jarmarkem. Od pondělí 18.10. až do podzimních prázdnin, bude ve vstupních prostorách Klubu možnost zakoupit si některý z výrobků našich dětí, mladých a spřízněných duší... Celý výtěžek tohoto jarmarku bude odeslán

Více

Milena ČermákováMÍČOVÉ HRY ZAČÍNAJÍ

Máme pro vás dobrou zprávu, od 4.10.2021 začínají míčové hry v pronajaté tělocvičně na 15.ZŠ. Pokud jste přihlášení, těšíme se na vás od 16.00 do 17.00 hodin na místě. Pokud vás baví hrát si s míčem neváhejte a dejte o sobě vědět, ještě jsou volná místa!

Více

Milena ČermákováPOSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST PŘIHLÁSIT SE NA NĚKTERÉ KROUŽKY

Přicházíme s poslední možností přihlásit se na kroužek keramiky pro děti ze ZŠ, tvořivé dramatiky pro mladší děti nebo vaření pro 1. stupeň ZŠ - na tyto kroužky je zatím přihlášeno jen velmi málo zájemců. Pokud máš o některý ze jmenovaných kroužků zájem, přihlaš se do 7.10. 2021.

Více

Milena ČermákováKERAMIKA PRO TEBE

Každé úterý v čase od 17.00 do 18.30 probíhá pravidelný kroužek KERAMIKY. Pokud máš zájem naučit se pracovat s hlínou, vytvořit si něco hezkého pro sebe, své kamarády , pak rozhodně přijď! Kroužek je pro děti ve věku základní školy. Jediné, co potřebuješ je mít chuť něco dělat, pracovní triko...

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba