Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováPRVNÍ JARNÍ ŠPEKÁČEK

Zveme vás v sobotu 30.4.2022 v čase od 19.00 do 20.30 na zahradu SHM Klubu, kde bude hořet oheň na opečení prvního jarního špekáčku. Potraviny na opékání si doneste vlastní, z našich zásob zajístíme pití a hořčici s kečupem.

Více

Milena ČermákováPŘESPÁVAČKA PRO KROUŽEK VAŘENÍ

Pro všechny účastníky kroužku vaření, je tu jejich dlouho očekávaná a plánovaná přespávačka. Uskuteční se v pátek 29.4. a v sobotu 30.4.2022. Bližší informace naleznete na přiloženém letáčku.

Více

Milena ČermákováKRÁSNÉ PROŽITÍ VELIKONOC

Milí přátelé, přejeme vám krásné prožití Velikonoc! Během velikonočních prázdni bude SHM Klub uzavřen, nebudou probíhat žádné pravidelné, ani jednorázové akce. Těšíme se s vámi opět na viděnou v úterý 19.4.2022 při všech pravidelných aktivitách.

Více

Milena ČermákováDIVOKÝ ZÁPAD PODRUHÉ

Zveme všechny pány kluky od 8 do 14 let na jejich přespávačku s názvem DIVOKÝ ZÁPAD. Proběhne od pátku do soboty - 22. - 23.4.2022 v prostorách SHM Klubu v Plzni. Rezervujte si tuto akci ve svých kalendářích, jelikož akce s Legem vždy stojí za to!

Více

Milena ČermákováVELIKONOČNÍ VÝLET DO PRAHY

V sobotu 9.4.2022 vás zveme na Velikonoční výlet do Prahy. Uvidíte Pražský hrad, projdete se po Karlově mostě a nemohou chybět ani Velikonoční trhy na Staroměstském náměstí. Bližší informace k výletu najdete na přiloženém plakátě...

Více

Milena ČermákováPŘESPÁVAČKA PRO VELKÉ SLEČNY - TAJEMSTVÍ SVĚTLA

Pro všechny slečny ve věku druhého stupně ZŠ je tu naplánována další přespávačka - z pátku na sobotu 1.4. - 2.4. 2022! To není apríl!!! Pokud se najde alespoň 5 zájemců uskuteční se tato akce v prostorách SHM Klubu. Bližší informace na přiloženém letáku.

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA FILMOVÉ ODPOLEDNE

Rádi se díváte na film a nechcete se na něj dívat sami? Přijďte k nám podívat se na některý z animovaných filmů tento pátek 25.3. 2022 odpoledne. Dejte nám o sobě vědět, a pozvěte také své kamarády!

Více

Milena ČermákováPŘEDVELIKONOČNÍ VÝZVA

Postní doba nás přibližuje k oslavě Velikonoc. V naší zemi patří k těmto svátkům také spousta tradic. Zkuste si doma najít společně čas a vyrobit společně, děti i dospělí něco, co k oslavě velikonoc patří - beránka, pomlázku, kraslice... Tento výrobek, pokud ponese nějakou charakteristiku NEJ

Více

Milena ČermákováPOLŠTÁŘOVÁ PÁRTY, ANEB PŘESPÁVAČKA PRO HOLKY

Zveme všechna děvčata, která chodí do 1. - 5. třídy základní škoky, na POLŠTÁŘOVOU PÁRTY. Jedná se o přespávačku. Akce začně v pátek 18.3. 2022 od 17.00 hodin a její konec je plánovaný na sobotu 19.3.2022 v 16.00 hodin. Na programu je tvoření, hry, film a další fajn aktivity...

Více

Milena ČermákováDNES JE PROVOZ SHM KLUBU DO 17.30!

Ve středu 2.3.2022 bude provoz SHM Klubu omezen - otevřeno bude jen do 17.30. Poté bude budova uzavřena. Důvodem omezeného provozu je možnost účasti na bohoslužbě v katedrále sv. Bartoloměje od 18.00 hodin.

Více