Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováPŘESPÁVAČKA PRO VELKÉ SLEČNY - TAJEMSTVÍ SVĚTLA

Pro všechny slečny ve věku druhého stupně ZŠ je tu naplánována další přespávačka - z pátku na sobotu 1.4. - 2.4. 2022! To není apríl!!! Pokud se najde alespoň 5 zájemců uskuteční se tato akce v prostorách SHM Klubu. Bližší informace na přiloženém letáku.

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA FILMOVÉ ODPOLEDNE

Rádi se díváte na film a nechcete se na něj dívat sami? Přijďte k nám podívat se na některý z animovaných filmů tento pátek 25.3. 2022 odpoledne. Dejte nám o sobě vědět, a pozvěte také své kamarády!

Více

Milena ČermákováPŘEDVELIKONOČNÍ VÝZVA

Postní doba nás přibližuje k oslavě Velikonoc. V naší zemi patří k těmto svátkům také spousta tradic. Zkuste si doma najít společně čas a vyrobit společně, děti i dospělí něco, co k oslavě velikonoc patří - beránka, pomlázku, kraslice... Tento výrobek, pokud ponese nějakou charakteristiku NEJ

Více

Milena ČermákováPOLŠTÁŘOVÁ PÁRTY, ANEB PŘESPÁVAČKA PRO HOLKY

Zveme všechna děvčata, která chodí do 1. - 5. třídy základní škoky, na POLŠTÁŘOVOU PÁRTY. Jedná se o přespávačku. Akce začně v pátek 18.3. 2022 od 17.00 hodin a její konec je plánovaný na sobotu 19.3.2022 v 16.00 hodin. Na programu je tvoření, hry, film a další fajn aktivity...

Více

Milena ČermákováDNES JE PROVOZ SHM KLUBU DO 17.30!

Ve středu 2.3.2022 bude provoz SHM Klubu omezen - otevřeno bude jen do 17.30. Poté bude budova uzavřena. Důvodem omezeného provozu je možnost účasti na bohoslužbě v katedrále sv. Bartoloměje od 18.00 hodin.

Více

Milena ČermákováNA VÝLET SE SPEJBLEM A HURVÍNKEM

Milí přátelé, začínají přicházet krásné slunečné dny a v přírodě se probouzí jaro. Zveme vás na společný výlet se Spejblem a Hurvínkem v sobotu 12.března 2022. Bližší informace na přiloženém letáčku a v kontaktní místnosti SHM Klubu.

Více

Milena ČermákováNA POPELEČNÍ STŘEDU BUDE OTEVŘENO JEN DO 17.30!

Příští středu - 2. března 2022 bude SHM Klub otevřen jen do 17.30 hodin. Důvodem zkrácené otvírací doby je POPELEČNÍ STŘEDA a možnost účastnit se mše svaté v katedrále svatého Bartoloměje od 18.00 hodin!

Více

Milena ČermákováANIMÁTORSKÉ SETKÁNÍ Č.3 SE BLÍŽÍ

Milí animátoři, jistě se již těšíte na další formační setkání... už je téměř za dveřmi! Uskuteční se v pátek 11. března od 18.00 hodin a bude ukončeno v sobotu 12. března opět v 18.00. Čeká nás velmi praktické a přínosné setkání. Určitě si na něj najděte čas!

Více

Milena ČermákováPRO MALÝ ZÁJEM PŘESPÁVAČKA ZRUŠENA

Přespávačka pro kluky - Divoký západ - se pro malý zájem ruší. Je nám líto, že se nám nepodařilo najít ani 5 zájemců, aby se akce mohla uskutečnit. Věříme, že příští akce bude lepší a setká se s větším zájmem.

Více

Milena ČermákováORATOŘ - OTEVŘENÝ KLUB ve středu bude UZAVŘEN!

Milí přátelé, tuto středu 16.2.2022 bude z důvodu karantény uzavřen otevřený klub Plachetnice - oratoř. Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi na viděnou v příštím týdnu!

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba