Přesun na obsah

Dnes je 3.3.2021

Svátek má Kamil
Články v rubrice Aktuální zprávy

Jana PlevováZvonečkování - živé vysílání

V pátek nás čeká další online workshop. Tentokrát si vyrobíme zvonečky. Více informací je na nezávazné přihlášce.

Více

Milena ČerrmákováOPĚTOVNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Vážení přátelé, od pondělí 7.12.2020 bude plně obnoven provoz našeho SHM Klubu. V jednolivých aktivitách může být nejvýše 10 osob, což je pro nás lehce splnitelné. Při všech kroužcích, vyjma hry na flétnu, je třeba mít roušky. Nadále platí veškará hygienická opatření. Rádi se s vámi uvidíme!!!

Více

Jana PlevováTvoření s textilem - živé vysílání

4. prosince v 15 hodin odpoledne začne 1. streamovaný workshop. Ještě do čtvrtka máte šanci si vyzvednout materiál, který doma nemáte, abyste si mohli vyrobit 3 dárky na vánoce. Pokud to nestihnete do tohoto čtvrtka, nesmutněte, nabídka potrvá až do 22. prosince a záznam workshopu najdete na Youtub.

Více

Milena ČerrmákováČÁSTEČNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Od pondělí 30.11.2020 bude částečně obnoven provoz SHM Klubu. Zahájíme individuální výuku a konzultace. Vedoucí kroužků, kde je možné opět se sejít, vás budou kontaktovat a domluví se s vámi, jak bude obnovený provoz vypadat.

Více

Jana PlevováWorkshopy Online

Sice se před Vánocemi nemůžeme setkat ve velkých ani malých skupinách, ale zatím to stále jde i jinak. Nabízíme vám tedy 3 workshopy na výrobu zajímavých dárků Online. Budou to 3 pátky od 3 hodin a vyrobíte si 3 dárečky. Vice...

Více

Jana PlevováSoutěžní galerie betlémů

Letos soutěž Betlémů proběhne na našich webových stránkách a dokonce i tehdy, pokud by se nám podařilo ještě do Vánoc otevřít;) Má to několik výhod: soutěžní Betlém nemusíte nosit, ale stačí ho jen vyfotit a poslat... no a další výhody určitě taky objevíte...

Více

Jana PlevováVyrobené dárky od vás

Tak a máme tady první vámi vyrobené dárky. Inspirujte se!

Více

Milena ČerrmákováAKTUALIZOVANÁ NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

Ještě stále je možné se přihlásit do některých z nabízených kroužků. Aktuální časy a volná místa naleznete v níže uvedeném seznamu. Pokud se vám nic nehodí, rádi vás uvidíme v otevřeném Klubu Plachetnice - každou středu od 15.00 do 18.00 a čtvrtek od 14.30 - 17.30 hodin.

Více

Milena ČerrmákováSHM Klub zahajuje svoji pravidelnou činnost

V týdnu od 21.9.2020 otvíráme opět své dveře a zahajujeme činnost pravidelných aktivit. Vzhledem k nejisté situaci ovlivněné epidemií Covid 19, sledujte pravidelně zda se vaše aktivity uskuteční. Těšíme se na vás a doufáme, že budeme poskytovat své služby co nejdéle.

Více

Milena ČerrmákováZAPISOVÁNÍ DO PRAVIDELNÝCH AKTIVIT 2020

Milí přátelé, zveme vás k zápisu do pravidelných aktivit, který proběhne v týdnu od 14. září 2020.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba