Přesun na obsah

Dnes je 22.3.2023

Svátek má Leona
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováNA VÝLET SE SPEJBLEM A HURVÍNKEM

Milí přátelé, začínají přicházet krásné slunečné dny a v přírodě se probouzí jaro. Zveme vás na společný výlet se Spejblem a Hurvínkem v sobotu 12.března 2022. Bližší informace na přiloženém letáčku a v kontaktní místnosti SHM Klubu.

Více

Milena ČermákováNA POPELEČNÍ STŘEDU BUDE OTEVŘENO JEN DO 17.30!

Příští středu - 2. března 2022 bude SHM Klub otevřen jen do 17.30 hodin. Důvodem zkrácené otvírací doby je POPELEČNÍ STŘEDA a možnost účastnit se mše svaté v katedrále svatého Bartoloměje od 18.00 hodin!

Více

Milena ČermákováANIMÁTORSKÉ SETKÁNÍ Č.3 SE BLÍŽÍ

Milí animátoři, jistě se již těšíte na další formační setkání... už je téměř za dveřmi! Uskuteční se v pátek 11. března od 18.00 hodin a bude ukončeno v sobotu 12. března opět v 18.00. Čeká nás velmi praktické a přínosné setkání. Určitě si na něj najděte čas!

Více

Milena ČermákováPRO MALÝ ZÁJEM PŘESPÁVAČKA ZRUŠENA

Přespávačka pro kluky - Divoký západ - se pro malý zájem ruší. Je nám líto, že se nám nepodařilo najít ani 5 zájemců, aby se akce mohla uskutečnit. Věříme, že příští akce bude lepší a setká se s větším zájmem.

Více

Milena ČermákováORATOŘ - OTEVŘENÝ KLUB ve středu bude UZAVŘEN!

Milí přátelé, tuto středu 16.2.2022 bude z důvodu karantény uzavřen otevřený klub Plachetnice - oratoř. Děkujeme za pochopení a těšíme se s vámi na viděnou v příštím týdnu!

Více

Milena ČermákováPĚKNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Milí přátelé, přejeme vám příjemné prožití jarních prázdnin. Ať si užijete sněhu i sluníčka na horách a vrátíte se osvěženi na těle i na duši. Během tohoto týdne neprobíhají v SHM Klubu žádné pravidelné aktivity. Těšíme se s vámi opět na viděnou v týdnu od 14.2.2022!

Více

Milena ČermákováPŘESPÁVAČKA PRO KLUKY

Páni kluci, tato akce je určena především pro vás - jste ve věku 8 - 14 let, baví vás stavění z Lega, máte rádi dobrodružství a v pátek a sobotu - 18. a 19. února máte čas, pak rozhodně přijďte. Cena této přespávačky je 100,- Kč. Všechny bližší informace jsou na plakátku a rád vám je zodpoví Tom!

Více

Milena ČermákováLOGOHRÁTKY - VOLNÁ MÍSTA

Milí přátelé, od druhého pololetí - t.j. od 3. února je opět možné navštěvovat Logohrátky. Individuální chvilku pro rozcvičení jazyka a mluvidel, které vám mohou pomoci se správnou výslovností.

Více

Milena ČermákováVOLNÁ MÍSTA V KROUŽKU PRO DRUHÉ POLOLETÍ

Milí přátelé, v níže uvedeném seznamu jsou vypsána volná místa v některých pravidelných aktivitách pro druhé pololetí. Během jarních prázdnin t.j. 7 - 11.2. se pravidelné aktivity nekonají a SHM Klub bude uzavřen. Od 14.2. se opět rozběhnou námi nabízené aktivity.

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA POLOLETNÍ VÝLET

Milí přátelé, blíží se pololetní prázdniny a s nimi i naše nabídka, jak je prožít. Pokud vás láká prožít pátek 4. února 2022 společně s kamarády a máte rádi aquapark, pak rozhodně čtěte dál. V den pololetních prázdnin vás zveme do Berouna, užít si v tamním Aquaparku a předtím si zahrát v SHM Klubu.

Více