Přesun na obsah

Dnes je 7.8.2020

Svátek má Lada
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČerrmákováUZAVŘENÍ SHM KLUBU

Vzhledem k dalším bezpečnostním opatřením ze strany vlády bude od 13.3.2020 až do odvolání SHM Klub Plzeň uzavřen. Zrušeny jsou v tuto chvíli i všechny plánované jednorázové akce, pokud nebude stanoveno jinak. Děkujeme za pochopení! Provázíme celou situaci modlitbou...

Více

Milena ČerrmákováOmezení provozu SHM Klubu

Vzhledem k bezpečnostním opatřením ze strany státu , bude i provoz SHM Klubu v následujících dnech omezen... Zcela rušeny až do odvolání jsou Míčovky (v pondělí 16.00 - 17.00) a doučování AJ (ve čtvrtek 15.00 - 15.30). Ostatní pravidelné aktivity v tuto chvíli probíhají bez omezení.

Více

Jana PlevováPOZOR ZMĚNA! Předtáborko, potáborko

Vzhledem k opatření ohledně koronaviru, rušíme přespávací akci - Předtáborko - potáborko na jednodenní akci. Viz letáček.

Více

Jana PlevováPředtáborko - potáborko

POZOR! POZOR! Je zde předtáborko - potáborko pro 12ti až 15ti leté. Kdo už na táboře byl nebo chce jet nechť se informuje na nástěnce, u sestry Jany Markové nebo v kanceláři Klubu.

Více

Jana PlevováZnovu s Rebelkou

Ahoj Rebelky, zvu vás na další přespávačku. Letos jsme se ještě nesetkaly, tak doufám, že nám to tentokrát výjde. Přihlaste se nejpozději do středy 11. března 2020

Více

Milena ČerrmákováPobytový letní tábor pro děti 8 - 11 let

Zvací plakát s více informacemi pro letní tábor.

Více

Milena ČerrmákováKALENDÁŘ AKCÍ NA BŘEZEN 2020

S novým měsícem máme pro vás připravenou novou nabídku jednorázových akcí...

Více

Milena ČerrmákováKRÁSNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Přejeme vám krásné prožití jarních prázdnin tam, kam se zrovna chystáte. Po celý příští týden - 2 - 5.3.2020 se v SHM Klubu pravidelné aktivity NEKONAJÍ!!! Těšíme se na vás opět v týdnu od 9.3.2020.

Více

Jana PlevováSabotér aneb herní odpoledne

21. února se uskuteční herní odpoledne pro všechny, kteří si rádi hrají. Tak se nezapomeň přihlásit.

Více

Jana PlevováTo je pecka!

Pro starší děti máme nabídku na jarní prázdniny. Od neděle do pondělí, na faře ve Zdicích u Berouna. A jaké pecky jsou přichystané? Přihlas se a dozvíš se to!

Více


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020