Přesun na obsah

Dnes je 13.8.2022

Svátek má Alena
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČermákováPĚKNÉ PROŽITÍ JARNÍCH PRÁZDNIN

Milí přátelé, přejeme vám příjemné prožití jarních prázdnin. Ať si užijete sněhu i sluníčka na horách a vrátíte se osvěženi na těle i na duši. Během tohoto týdne neprobíhají v SHM Klubu žádné pravidelné aktivity. Těšíme se s vámi opět na viděnou v týdnu od 14.2.2022!

Více

Milena ČermákováPŘESPÁVAČKA PRO KLUKY

Páni kluci, tato akce je určena především pro vás - jste ve věku 8 - 14 let, baví vás stavění z Lega, máte rádi dobrodružství a v pátek a sobotu - 18. a 19. února máte čas, pak rozhodně přijďte. Cena této přespávačky je 100,- Kč. Všechny bližší informace jsou na plakátku a rád vám je zodpoví Tom!

Více

Milena ČermákováLOGOHRÁTKY - VOLNÁ MÍSTA

Milí přátelé, od druhého pololetí - t.j. od 3. února je opět možné navštěvovat Logohrátky. Individuální chvilku pro rozcvičení jazyka a mluvidel, které vám mohou pomoci se správnou výslovností.

Více

Milena ČermákováVOLNÁ MÍSTA V KROUŽKU PRO DRUHÉ POLOLETÍ

Milí přátelé, v níže uvedeném seznamu jsou vypsána volná místa v některých pravidelných aktivitách pro druhé pololetí. Během jarních prázdnin t.j. 7 - 11.2. se pravidelné aktivity nekonají a SHM Klub bude uzavřen. Od 14.2. se opět rozběhnou námi nabízené aktivity.

Více

Milena ČermákováZVEME VÁS NA POLOLETNÍ VÝLET

Milí přátelé, blíží se pololetní prázdniny a s nimi i naše nabídka, jak je prožít. Pokud vás láká prožít pátek 4. února 2022 společně s kamarády a máte rádi aquapark, pak rozhodně čtěte dál. V den pololetních prázdnin vás zveme do Berouna, užít si v tamním Aquaparku a předtím si zahrát v SHM Klubu.

Více

Milena ČermákováPŘÍPRAVNÉ SETKÁNÍ SALESIÁNSKÝCH ANIMÁTORŮ JE ZDE

Milí animátoři, blíží se po dlouhé době klasické setkání těch, kteří nám v SHM Klubu pomáhají - animátorů. Těšíme se na 24 hodin nabitých informacemi, hrami i sdílením o tom, co s sebou služba v Klubu přináší. Na plakátku najdeš bližší informace k tomu, co nás čeká.

Více

Milena Čermáková TRADIČNÍ VÝLET ZA SNĚHEM

Zveme vás na tradiční lednový výlet za sněhem do Železné Rudy. Pokud si chcete užít radovánek na sněhu - bobování a koulování - jste zváni připojit se k nám v sobotu 15.1.2022.

Více

Milena ČermákováPOŽEHNANÉ PROŽITÍ NOVÉHO ROKU

Milí přátelé, jsme rádi, že se s vámi můžeme setkávat i v novém roce 2022. Přejeme vám hodně radosti, dobré zdraví a odvahu k nelehkým krokům v osobním životě. Nabídka volnočasových aktivit je stejná, jako pro minulé pololetí. Změny týkající se některých kroužků vám budou komunikovány.

Více

Milena ČermákováPŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ

Milí přátelé, doba přípravy na vánoční svátky se blíží ke svému vrcholu. Přejeme vám proto příjemné prožití Vánoc a těšíme se s vámi opět na viděnou v roce 2022.

Více

Milena ČermákováMALOVÁNÍ NA TEXTIL

V této tvořící dílně máte možnost vyrobit originální a krásný dárek pod stromeček. Stačí mít pouze čas a chuť přijít. K dispozici budou kromě barviček také plátěné tašky, penály...., můžete si donést také své vlastní textilní věci, které si chcete zkrášlit.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba