Přesun na obsah

Dnes je 2.3.2021

Svátek má Anežka




Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČerrmákováAktuální nabídka zájmových kroužků 2020/2021

Přinášíme vám aktuální nabídku zájmových kroužků v tomto školním roce. U většiny z nich již je uveden den a čas realizace. Doufáme, že si vybere!!!

Více

Milena ČerrmákováPŘEDBĚŽNÁ NABÍDKA KROUŽKŮ 2020/21

Přinášíme vám předběžnou nabídku pravidelných aktivit pro blížící se nový školní rok. V jednání jsou i další aktivity, tuto nabídku budeme dále aktualizovat.

Více

Milena ČerrmákováLÉTO KONČÍ A MY SE NA VÁS TĚŠÍME

Krásné letní měsíce se blíží ke svému závěru. V těchto dnech pro vás připravujeme nabídku pravidelných aktivit. Již nyní vás však zveme k nám do SHM Klubu v týdnu od 14.9.2020 do 17.9.2020, kdy mezi 15.00 až 19.00 budou probíhat zápisy.

Více

Milena ČerrmákováKRÁSNÉ PROŽITÍ PRÁZDNIN

MILÍ PŘÁTELÉ, AČ BYL TENTO ŠKOLNÍ ROK HODNĚ ORIGINÁLNÍ, BLÍŽÍ SE KE SVÉMU ZÁVĚRU... také provoz našeho SHM Klubu se v této době zastaví, co se týká pravidelných aktivit. Začíná však čas prázdninových nabídek - pobytové a příměstské tábory. Aktuální nabídku pravidelných aktivit zveřejníme v září.

Více

Milena ČerrmákováVÝLET PRO DĚTI Z KROUŽKU NÁBOŽENSTVÍ

Ve čtvrtek 18.6.2020 jsou zváni všechy děti z kroužku náboženství na společný výlet. Sraz je v 9.00 hodin u SHM Klubu a návrat v 17.00 hodin tamtéž... další podrobnosti jsou na přiloženém plakátku.

Více

Jana PlevováVýroční "keška"

Hledáte rádi kešky? Tak to tu máme jednu nabídku právě pro vás. Je to už 40 let, co jsou salesiánky přítomny v České republice. Pojďte to s námi oslavit. V Plzni jsme pro vás připravily „kešku“ u kapličky Panny Marie Pomocné (Kyjovská kaple) v blízkosti městské části Radčice. Jak se tam dostanete?

Více

Jana PlevováVýlet do Dobřan

Zveme vás na poslendí výlet tohoto roku. Tentokrát je v pátek 29.5. a půjdeme do Dobřan. Více na přiloženém plakátku. Pozor přihlaste se nejpozději do středy. Děkujeme!

Více

Milena ČerrmákováPERSONÁLNÍ ZMĚNY V PŘÍŠTÍM ŠKOLNÍM ROCE

Někdo už to ví, jiný tuší, pro někoho je to novinka. Každý školní rok někdo přichází a jiný odchází. Letošní rok jsme se zde naposledy potkávali s paní Mirkou Jiřičkovou, s Janou Markovou a s Máťou Pešťákovou...

Více

Milena ČerrmákováVSTUP DO SHM KLUBU

Vzhledem k probíhajícím pracím na ulici Křimická, a stále více komplikovanému vstupu do našeho domu, bude v příštím týdnu otevřen také zadní vstup přes zahradu. Můžete si tedy zvolit, jaká varianta je pro vás schůdnější a bezpečnější, zda hlavním vchodem, či zadní brankou. Těšíme se na vás!

Více

Milena ČerrmákováPROVOZ SHM KLUBU

Provoz SHM Klubu byl v minulém týdnu obnoven. Děkujeme vám za vstřícnost i respektování hygienických pravidel, která je třeba dodržovat. Klub je otevřen od pondělí do středy od 14.00 do 19.00 hodin, ve čtvrtek od 14.00 do 18.00 hodin. Klub bude svoji činnost provozovat až do 11.6.2020!

Více



Nejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba